Přejít na obsah

SWING


Doporučené příspěvky

Zdravím,

Viete mi poradiť prečo sa po pripojení USB kľuča nič nestane? Rádio SWING, auto som tak kúpil, je možné že rádio nie je nakódované? Pripojky sa nachádzajú v malej priehradke naľavo vedľa vodiča. AUX v opierke funguje normálne.

350qesw.jpg

 

Octavia 2009

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám OII před FL r.v. 2008, mám rádio Stream a uvažoval jsem nad výměnou za Swing (Bolero, Columbus a Amundsen nepřichází v úvahu, to by mi v autě moc dlouho nevydrželo...). Ohledně případné výměny gateway i RJ parkováků a nového panelu climatronicu vím, pokud chci aby to vše chodilo správně se zobrazováním na rádiu. Ale chtěl jsem se zeptat, jestli je u rádia Swing taktéž problém s tím jasem (jako u Bolera z OII FL), kvůli nějakého čidla jasu? Nebo to je bez problémů a Swing na tom závislý není?

 

EDIT: případně, pokud by Swing na tom čidle jasu závislý byl, tak je tuším i Swing pro F2 (jen je tvarově jiné, tak bych musel vyměnit rámeček). Swing z F2 by už závislý na čidle jasu nebyl?

Editováno: , autor: phob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj ahoj tak dnes som menil blues za swing mam O2 R.v 2009 FL multifunkčný volant, Bluetooth, v zadu parkovacie senzory. Mal som obavy ze nebudú fungovať alebo ze bude treba nieco kodovat ale na počudovanie vsetko super krasne ukazuje len ako si tu čítam ze moze vybijat baterku? Tak uz len to radio riešim adaptér double fakra samice / 1 samec bude coskoro zatial mi musia stačiť CD . Inak ak vam neide ci nehlási Aux tak ho treba zapnúť resp aktivovať v menu radia swing . Dlhšie podržať menu prave tlačítko zobrazi sa menu a tam si nájdite aux mate tam iba dve možnosti ... Inak moze to radio vybíjať batériu aj u mna? Musím to posledovat trochu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kto by si chcel na svojom SWING radiu prelistovat kvalitu prijmu silu signalu a pod. musi ist do servis menu radia a to opet dlhym stlacenim praveho tlacitka radia. teda po zobrazeni SETUP stale podrzat az dostanete tieto info na displeji ... mozete tak sledovat kvalitu prijmu. z tohto servis. menu spet do menu radia sa da dostat zapnutim a vypnutim radia. napr. je mozne si tak prelistovat ktore frekvencie maju silnejsi/kvalitnejsi signal vo vasom regione ... 

 

post-9998-0-77002000-1426088749_thumb.jp

post-9998-0-83337000-1426088760_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

chtel bych do pred fl dat swing a nebo bolero. je to techto radiich rozdil? pocitam s vymenou gateway, mozna i parkovacich senzoru (pokud pujde o bolero).

 

staci tedy jen fl gw a swing aby mne to zachovalo komunikaci se stavajicimi jednotkami? zapomnel jsem na neco?

 

cilem je rozchodit cely mf fl volant..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj chtěl jsem se zeptat dá se do swinga dodělat bluetooth na telefon, aby bylo možno provozovat jako handsfree a co je k tomu vše potřeba a jak se vůbec toto hadsfree potom ovlada, nikde není zadne tlacitko phone.

Sorry za tak blbou otázku, ale ještě to nemam osahane, jedu pro OII rv.2011 teprve ve čtvrtek. dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

 

koupil jsem OII combi facelift - r.v. 2009 z Nemecka. Vybava Sport edition, zrejme nastavba Elegance. Mam multifunkcni volant a radio Swing. Chtel bych zprovoznit prehravani mp3 z mobilu pres bluetooth. Bluetooth bych tam mel mit, BT Audio jsem v menu zapnul. Mobil normalne s radiem sparuju. Pri volbe Media - BT audio a pusteni prehravace v mobilu se ale nic nedeje. Delam neco spatne? Nebo tato funkce neni dostupna? Obcas jezdim sluzebni OIII a tam to funguje paradne i s relativne zakladnim radiem - velmi rychle jsem si na to zvykl.

 

Diky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobrý den, mám oktávii II po faceliftu r.v. 2010. U rádia Swing mi nejde vložit CD a rádio hlásí CD Error. Nevíte prosím, čím by to mohlo být, případně jak toto řešit?

Zdravím, povedlo se Vám tento problém vyřešit? Mám naprosto stejný problém s tímto rádiem, zkoušel jsem několik CD, CD vložím a rádio ho hned vyplivne a zobrazí na displeji hlášku CD ERROR....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, nenašel jsem jestli to tu už někdo řešil.. mám O2 facelift 2010 a radio swing bez loketní opěrky a nemám zde vyvedený AUX výstup (alespoň jsem ho nenašel), neví někdo jak ho dodělat? respektive jak a kam zapojit? Dále bych se chtěl zeptat když bych vyměnil klasický volant za multifunkci šla by dotáhnout kabeláž pro ovládání radia? předpokládám že tam připravená neni...

 

díky moc za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...