Přejít na obsah

SWING


Doporučené příspěvky

Ahoj, mám na vás prosbu. Vidím, že do problematiky vidíte, tak to asi nebude velkej problém. Mám teď čerstvě OCT FL z roku 2012 s radiem Swing. V loketní opěrce mám origo AUX vstup, zapnul jsem ho i v menu, ale po připojení telefonu se zapnutým mp3 přehrávačem pomocí jack-jack kabelu se nic neděje, jakoby zdířka byla mrtvá.. Nějakej trik? Možná zkusím radio vytáhnout, jestli není vzadu něco uvolněného, byla tam dodělávána instalace BT HF Parrot.. Předem díky!

Tak mi ani to radio nejde vytáhnout.. Nechám to na servis :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém to nie je, iba pridáš anténu na GPS a mikrofón na telefonovanie. Len na Amundsen+ je problém s aktualizáciou máp. Dá sa to len oficiálnou cestou. Teda neviem o tom že by to už niekto vyriešil aj inak.

 

Mikrofón aj s kabelážou:

https://auto.bazos.sk/inzerat/63020956/MIKROFON-S-KABELAZOU-AMUNDSEN-PLUS-RNS-315.php

Editováno: , autor: zelo7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Swing v OII FL, original z výroby.

Nejde mi vytáhnout CD. Na displeji se zobrazi hláška CD:ERROR.

Už se mi to stalo jednou, ale po čase CD vyjelo. Dal jsem jiné CD, přehral jednu písničku a chtěl znovu vytáhnout - nejde. V radiu jsou slyšet nějake zvuky, ale nic víc.

Prosím o radu.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdar, chtěl bych se zeptat na pár věcí ohledně výměny SWINGu za Stream (MP3), na který jsem tu nenašel jednoznačnou odpověď.

 

1. Bude Swing pasovat do rámečku po Streamu? Je víc typů (tvarů) rádia Swing nebo jen jeden? Případně dá se sehnat rámeček pro Swing a předface Climatronic?

2. Podsvícení Swingu, jak bude nebo nebude fungovat? Bude svítit málo nebo vůbec? Bude reagovat na regulaci podsvitu auta? Mam MR2008, takže údajně gateway měnit nemusim.

3. Bude si rozumět s Climatronicem? V mém MR už by měl být ten novější Climatronic, kde stačí jen prohodit panel za faceliftovej, ale zas nevim, jestli tam taky nebude problém s podsvícením (ale to už je do jiného tématu..).

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

chci se zeptat jestli někdo neví jak vyndat knoflíky z autorádia swing na Octavii 2?

Jsou přilepený a nevracejí se dobře(někdo tam zřejmě nalil něco podobnýho karamelu, nebo je to možná od pájení), takže bych je chtěl vytáhnout a očistit, ale vypadá to, že hrubá síla tady nepomůže. Zkoušel jsem za ně tahat, ale drží. Znázornil jsem to na přiloženém obrázku: číslo 3 jde vytáhnout klasicky a ten se mi taky jediný povedlo očistit, ale 1 a 2 jsou pořád zaseklé.

Díky

mj

swing.jpg.a8530f95c38f9effc3316c8fe7b1a55a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Lidi pokud má někdo rádio SWING, k tomu PDC a tažné, tak k mému překvapení jsem včera nakódaoval přes VAG připojený vozík, který dokonce swing umí i zobrazit. Už jsem byl nervózní z toho, jak u OKIM autosalonu bývalému majiteli namontovali tažné a nevypli to, takže při couvání musel člověk vypínat ručně senzory, jinak to je na zbláznění ...  (čekal jsem, že jen vypne to příšerné pípání při couvání s vlekem a ono to umí i zobrazit vozík na rádiu)

 

CAM04421.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj všichni.

Mám problém, se kterým se už leckdo z Vás jistě setkal a tím je vybíjení baterky po namontování autorádia Swing do Octavia II před FL. Potřebuji tedy namontovat jinou gateway a naprogramovat. Jsem z Prahy. Pomůžete mi s tím prosím někdo? Má na to někdo věci a kolik to tak stojí? Autoradio jsem koupil za 1400,-Kč a je skvělé, tak to snad gateway moc neprodraží.

Díky všem za pomoc.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...