Přejít na obsah

SWING


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

ja do sve O2 2007 dal swing a slape bez problemu...zadny gateway jsem menit nemusel...

Dotázek mám OII 05 a mam problém radio nechce usínat a vycucne mě to už dost slabou baterku.

Jakou máš gateway ? a zobrazuje ti parkovaky a klimu?

A jde ti to i do maxidotu??

Pavelka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mam nejake otazky a postrehy k radiu Swing.

Tak najprv co mi vadi:

- ked je zapnute bez klucov v zapalovacke, je vypnute podsvietenie tlacitok, svieti len display... v tme je to uplne od veci.

- stale nechapem logiku nastavenia hlasitosti pri TP

Nemáte prosím někdo radu na ovlivnění hlasitosti při TP, jak se kdysi ptal kolega? První rádio SWING - které mi po dvou dnech někdo ukradl - při příjmu dopravního zpravodajství sice zesílilo zvuk, ale jen decentně. Teď mi nové - je mi jasné, že po nějakém mém zásahu při prvotním nastavování - tak začne řvát, že nadskočím. Domníval jsem se, že to je závislé na nastavení úrovně hlasitosti funkce GALA, ubral jsem jí, ale bez výsledku. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To TP je tady u Swingu celkově pro mě zklamání, co jsem měl i na Passatu, a to byl ročník 2002 a měl ještě rádio na kazety, tak dopravní hlášení nepřijímal jen z té právě nalazené stanice, ale i z ostatních - člověk mohl třeba poslouchat Evropu 2, která TP nevysílá a když bylo na CR1 dopravní hlášení, tak se rádio přeplo. Také umělo, že po vypnutí zapalování ještě nějakou dobu sbíralo dopravní hlášení a ukládalo si je, člověk potom nasedl a mohl si poslechnout, co se kde děje... A to rozhodně nebyl žádný hi-end, ale základní rádio na kazety, Swing je sice krásný, ale na toto nepoužitelný...

K otázce - zapátral jsem v návodu a tam o nastavení hlasitosti TP není ani slovo, tak to možná funguje tak, jako v předchozích autech - když se zapne hlášení na TP, tak si to člověk může ztlumit a příště, až se zas pustí TP, tak už pojede na tu nastavenou hlasitost. Tak jsem to alespoň měl u ostatních rádií, tady o tom není ani slovo, tak je to možná jinak a sám se rád dozvím jak. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bohužel nepomohlo. Dopravní hlášení je vždy o stejný stupeň hlasitější než poslech CD nebo rádia. Napadá mě, že před tím, jak jsem psal, že mi to připadalo decentní, tak to bylo proto, že se mnou jezdila manželka a já poslouchal její vysílání, takže rádio bylo více ztlumené a dopravní hlášení pak bylo zesílené jen na přijatelnou hranici. TP vypnu a bude to vyřešené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

climatronik ti bude ukazovat pouze po výměně panelu climatroniku za facelift a parkováky pouze s výměnou RJ parkováků.. na Columbusu ti parkováky taky nešly ne?

ale ano parkovaky fungovaly na Columbusu. Bylo to uz od vyroby. Prave proto se divim ze to nefunguje na Swingu. Kdyby to bylo Stream tak nereknu, ale Swing je snad stejne technologicky vyspely jako Columbus ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

vsimnul jsem si, ze u radia swing je na displeji v horani casti - tam kde jsou udaje o teplote, casu a atd takovej malej bilej trojuhelnik - zhruba uprostred. nevite nekdo jakej ma vyznam?

nekde jsem to uz cetl, ale za boha si nemuzu vzpomenout k cemu to je :-) urcite to bude neco hrozne dulezityho :-) !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj všem,

ať jsem hledal sebevíc, nikde jsem nenarazil na post, kde by někdo řešil náhodné přehrávání MP3 z CD na rádiu SWING. Pochopil jsem správně, že se nedá nastavit náhodné přehrávání na celé CD ale pouze na aktuální složku?

Nebo jsem úplně mimo?

Dík za vysvětlení

VoK

UPDATE: ....zjistil jsem, ze ve starsich manualech je funkce MIX popsana trochu jinak (je tam VYP a ZAP), nez v nejnovejsim manualu k radiu SWING, kde je jen informace o tom, ze MIX prehrava nahodne. Ergo ma otazka tedy zni, doslo jek k update manualu nebo se da udelat i update FW radia SWIN???

VoK

Editováno: , autor: vok.cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...