Přejít na obsah

FM antena (prut) za ploutev


Doporučené příspěvky

je to maličkost až na stísněný prostor k manipulaci...chce to trpělivost... do 15 min je to hotové. Jinak bude nutné sundat jeden plastový rychlokonektor a dat tam ten z pruto-ploutve,2 barvičky pasují,jednu přehodíš a je to! Dal jsem si tu ploutev přelakovat z černé do barvy auta, je to o něčem jiném:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ploutev mám :) , ale díky za nabídku.

Tak jsem o víkendu mrkal jak na to, ale nepodařila se mi jedna maličkost. Abych nepoškodil, nezvohejbal a nepolámal tapecírunk,

tak jsem chtěl odmontit držáky-madla nad zadními dveřni a nepodařila se mi odstranit ani krytky abych se dostal ke šroubum.

Nevím jestli jsou tam nasunuty či nacvaknuty a páčit větší silou se mi to moc nechtělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

GPS (modrý fakra konektor) ano, FM anténa (bílý konektor) v ploutvi není. V ploutvi je ještě GSM (vínový konektor) a nezávislé topení (béžový konektor). Auta s ploutví z výroby mají obě FM antény v zadním skle, auta s prutem pouze jednu. Možná bys mohl použít výhybku pro rozdvojení té antény v zadním skle.

Editováno: , autor: Marty8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

Mám SII s originálnou anténou typu plutva s prútom.

- Ako je tam riešené napájanie zosilňovača - po koaxe alebo sólo káblikom?

- FM anténa je asi jedna  tá prútova a druhá v plutvi alebo v zadnom skle?

- Kadiaľ je najlepšie dostať sa cez tapacírung ku skrutkám a káblikom ( zozadu/z boku)?

- Na tej anténe typu plutva s prútom sú asi konektory fakra. vie niekto farby ?

Pýtam sa preto, lebo chcem nahradiť tú anténu typu plutva s prútom iba neaktívnou prútovou a za ňou zapojiť kvalitnejší FM zosilňovač.

(GPS/GLONASS anténu má riešenú solo v prednom pravom stĺpiku a funguje perfektne).

Rádio je Android  system  na ARM Cortex-A53 Octa-core PX5.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...