Přejít na obsah

Zvetseni kufru - oddelani rezervy.


zzdeny

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Jsem bez rezervy, naopak se pídím po tom, kde ji sehnat. Můžete někdo sdělit rozměry ráfku a pneu nebo označení vyfotit ? Set na doplnění ( mimo kola ) jsem našel např. zde : http://www.skoda-auto.cz/cze/service/accessories/pages/accessories.aspx?id=5L0071108&searchcat=0000000201&ref=%3fc%3d0000000201

Předpokládám tedy, že vrchní kryt je jiný, spíš by mě zajímalo, zda ta schránka na nářadí je jeden kus z obou stran kola jak na obrázku, nebo se jedná o něco jiného.

Jinak k prostoru - bez rezervy cca 15 cm za nákladovou hranou dolů, po sklopení zadních sedaček je u nich jen malý schod. Když tam je mezipodlaha nebo set s rezervou je podlaha ve stejné výši jako nákladová hrana, u zadních sedaček po sklopení schod cca 15 cm. Je to vyčteno, přesné rozměry někde mám, našel jsem to snad na netu. Když najdu dám to sem. Mé zkušenosti z prostoru kufru bez rezervy - co jsem chtěl tak jsem tam dal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousel jste nekdo oddelat rezervu? A tim zvetsi kufr? Je treba na to jiny koberec, nebo pri vymontovani sedne puvodni?

No to by ma tiez zaujimalo... bolo by fajn mat moznost vybrat si... pocitam ze tam bude treba ale daky polystyrenovy medzikus, aby to bolo rovne a na umiestnenie sady na opravu pneu ... mozno by sa to dalo cele kupit v skodovke...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam taka polystyrenova placka kufor tym je vacsi ako keby tam bola cela rezerva, neviem ako to je s kobercom ale asi bude rovnako dlhy a aj siroky ako pri rezerve, Je tam sada na opravu kolesa. ak chcete vam to nafotim. akurat potom je dost hlboky ten kufor od nakladacej hrany, ale mne to ako handicap nepride.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem bez rezervy, naopak se pídím po tom, kde ji sehnat. Můžete někdo sdělit rozměry ráfku a pneu nebo označení vyfotit ? Set na doplnění ( mimo kola ) jsem našel např. zde : http://www.skoda-aut...fc%3d0000000201

Předpokládám tedy, že vrchní kryt je jiný, spíš by mě zajímalo, zda ta schránka na nářadí je jeden kus z obou stran kola jak na obrázku, nebo se jedná o něco jiného.

Jinak k prostoru - bez rezervy cca 15 cm za nákladovou hranou dolů, po sklopení zadních sedaček je u nich jen malý schod. Když tam je mezipodlaha nebo set s rezervou je podlaha ve stejné výši jako nákladová hrana, u zadních sedaček po sklopení schod cca 15 cm. Je to vyčteno, přesné rozměry někde mám, našel jsem to snad na netu. Když najdu dám to sem. Mé zkušenosti z prostoru kufru bez rezervy - co jsem chtěl tak jsem tam dal :)

Ohledně té schránky na nářadí. Jsou to dva kusy a jdou normálně vyndat bez vyndání rezervy. Na tom je položená "sololitová deska", která je ale "dělená" nad schránkami, takže ji při potřebě něco ze schránky vyndat stačí jen ohnout tu část nad schránkou. Pokud mi vyjde čas, tak to vyfotím. A rezerva je normálně plnohodnotné kolo (nechápu to omezení rychlosti). Já mám z továrny rezervu 195/60 R16.

Editováno: , autor: Dubl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by ma tiez zaujimalo... bolo by fajn mat moznost vybrat si... pocitam ze tam bude treba ale daky polystyrenovy medzikus, aby to bolo rovne a na umiestnenie sady na opravu pneu ... mozno by sa to dalo cele kupit v skodovke...

Nemám rezervu, přímo na podlaze je deska s koberečkem ( ten se docela odlepuje ?!). Když jí odklopíš, tak je tam malý prolis na umístění rezervy a vpravo od toho je úložný prostor směrem dolů ( vychází to vedle tlumiče výfuku ) a tam je uložená sada na opravu pneu, oko na odtah, dostal jsme tam i lano, náhradní žárovky a lékarnu. Myslím, že tento prostor je i u verzí s rezervním kolem, ale je zakryt pravou schránkou vedle rezervy.Jestli to tak je, stálo by za úvahu nějak v v té schránce vpravo od rezervy udělat ve dně díru a tím zvětšit úložný prostor i o tu spodní schránku. Myslím, že když rezervu vyndáš, tak by si nic neměl dokupovat, jenom nevím jak tam sedne vrchní kryt - podlaha z verze s rezervou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

vencam (nebo i ostatni): nemate k dispozici vyse zminenou prirucku - "ŠkodaYeti; Představení vozidla I. část" a "ŠkodaYeti; Představení vozidla II. část" ??

pokud ano a jste ochotni se podelit - poslete mi ji prosim na mylys zavinac centrum tecka cz nebo ji vlozte sem do fora . . .

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím.Mám rezervu,na ní je položený sololitový kryt, který je ale dělený nad schránkami, při potřebě něco ze schránky vyndat stačí jen ohnout tu část nad schránkou.Celý ten kryt je potažený takovou tkaninou jako je jekor.

Rád bych na to dal vanu.Na internetu jsou sice nabídky,ale nevím kterou vybrat.Gumovou (tu mi rozmlouval prodejce,prý je moc měkká),nebo platovou (je tuhší a asi špatně se bude dobývat pod něj).Co protiskluz,má nějaký význam,opravdu nedovolí posuvu?Jsou prý u nás čínské (prý smrdí),polské,ale i české.

Zkoušel někdo originální škodovackou vanu do kufru dát na rezervu? Vzníká nějaký problém?

Prosím poraďte a doporučte prodejce.Jsem od Frýdku-Místku.Jarek

Editováno: , autor: Jarek.7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím.Mám rezervu,na ní je položený sololitový kryt, který je ale dělený nad schránkami, při potřebě něco ze schránky vyndat stačí jen ohnout tu část nad schránkou.Celý ten kryt je potažený takovou tkaninou jako je jekor.

Rád bych na to dal vanu.Na internetu jsou sice nabídky,ale nevím kterou vybrat.Gumovou (tu mi rozmlouval prodejce,prý je moc měkká),nebo platovou (je tuhší a asi špatně se bude dobývat pod něj).Co protiskluz,má nějaký význam,opravdu nedovolí posuvu?Jsou prý u nás čínské (prý smrdí),polské,ale i české.

Zkoušel někdo originální škodovackou vanu do kufru dát na rezervu? Vzníká nějaký problém?

Prosím poraďte a doporučte prodejce.Jsem od Frýdku-Místku.Jarek

.... zdravim ja mam v aute vañu bez rezervy a je vysoka asi nejakych 15 cm a keby si ju chcel dat ty na tu rezervu musis pocitat ze ti bude branit ta vyska teda tych 15 cm zhruba pri nakladani veci do kufra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se zeptat tech, co maji v Yeti rezervu.

Opravdu nelze rezervu vytahnout ven z auta tak, abych docilil temer rovne podlahy pro montaz vnitrniho drzaku na jizdni kola (po vyhozeni zadnich sedadel)?

Rezervu mám, už dříve jsem si to cvičně vyzkoušel oddělat včetně bočních kastlíků. Na nějaké časté demontáže/montáže to není, ale jde to. Výborně to má popsáno a nafoceno Sranki ve svém vlákně včetně toho držáku na kola. Ale to jsi asi četl. Odkaz už je výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych na to dal vanu.Na internetu jsou sice nabídky,ale nevím kterou vybrat.Gumovou (tu mi rozmlouval prodejce,prý je moc měkká),nebo platovou (je tuhší a asi špatně se bude dobývat pod něj).Co protiskluz,má nějaký význam,opravdu nedovolí posuvu?

Zkoušel někdo originální škodovackou vanu do kufru dát na rezervu? Vzníká nějaký problém?

Mám originál gumovou vložku (vana bych tomu neříkal) z příslušenství Škoda. Bohužel provedení pro kufr bez rezervy. Vpředu i vzadu v kufru kousek přebývá, ale funguje. Vlastní vahou drží a nejezdí, věci v kufru po gumě nekloužou. Výhodou je ohebnost při braní věcí z bočních schránek okolo rezervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám originál gumovou vložku (vana bych tomu neříkal) z příslušenství Škoda. Bohužel provedení pro kufr bez rezervy. Vpředu i vzadu v kufru kousek přebývá, ale funguje. Vlastní vahou drží a nejezdí, věci v kufru po gumě nekloužou. Výhodou je ohebnost při braní věcí z bočních schránek okolo rezervy.

Já mám (patrně) ten samý origo gumový koberec, sám o sobě drží na místě dobře, ale že by po něm nic neklouzalo - tak to říct nemůžu! :(

Například skládací plastová přepravka se cca 8 kg nákupu po něm v zatáčkách jezdí, jako kdyby tam nebyl. Takže pro mně trpké zklamání!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

taky mám origo rezervu a opravdu to zabírá hodně místa. Tipoval bych, že kufr je velký jak u FII. Chtěl jsem tam minule připevnit ty sítě a koukám, že to tam nejde kvůli zvýšené podlaze. Ono stačí se taky podívat na držáky tašek, jak jsou k ničemu při téhle podlaze:))) Simply Clever...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...