Přejít na obsah

mapy do navigace


Doporučené příspěvky

Ahoj,tak co se týče mapového pokrytí,tak se to dá stáhnout na ulož.to,ale bohužel Slovensko,Chorvatsko,Madarsko-mapy nejsou.Vypálíš v programu CloneCD,taktéž se dá stáhnout.

Postup vypalování: CloneCD- CD-R -vypalovačka co umí pálit 4x(já to vypaloval na NB Asus a bez problému CD v navi maká),v CloneCD zvolit zapsat CD ze souboru obrazu CD a najít image s příponou ccd.,rychlost 4x ,data CD a hotovo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,tak co se týče mapového pokrytí,tak se to dá stáhnout na ulož.to,ale bohužel Slovensko,Chorvatsko,Madarsko-mapy nejsou.Vypálíš v programu CloneCD,taktéž se dá stáhnout.

Postup vypalování: CloneCD- CD-R -vypalovačka co umí pálit 4x(já to vypaloval na NB Asus a bez problému CD v navi maká),v CloneCD zvolit zapsat CD ze souboru obrazu CD a najít image s příponou ccd.,rychlost 4x ,data CD a hotovo. :)

nemůžu najít image s přípnou ccd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...

ahoj,včera jsem stáhl mapy cz pl 2013-2014.K vypálení jsem použil soft clone cd,kde jsem si vytvořil podle návodu profil teleatlas.ccd,pak to vše stažené uložil do tohoto profilu,nakonec zadal vypalování rychlostí 1x(verbatim),kde jsem si našel složku s koncovkou ccd..vypalování proběhlo uspěšně,ale cd se v navi načetlo jen 1x a dál navi hlásí nekompatibilní cd..nějaké doporučení?ohledně pálení?mam mapy 2008,černé cd emgeton(bylo od puvodního majitele)a to mi běhá krásně a téměř okamžitě se načte v navigaci dx..nějaké rady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 roky později...
  • o 1 rok později...

Oživím toto téma: Po asi 10ti nezdarech při pálení těchto map pro Nexus O2 se podařilo na medium Verbatim AZO CD-R přes Alcohol 120% tak, že jsem nahrál image .ccd do virtuální mechaniky a dal kopírovat CD - nastavil profil SafeDisc 2/3/4, rychlost čtení 4x a zápis rychlost 4x - mechanika od LG. Předtím jsem zkoušel na jiných mechanikách a v programu CloneCD i na té LG a bez úspěchu... Tak hodně zdaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 24. 5. 2010 na 13:29, MaxipesFík napsal:

Ahoj,tak co se týče mapového pokrytí,tak se to dá stáhnout na ulož.to,ale bohužel Slovensko,Chorvatsko,Madarsko-mapy nejsou.Vypálíš v programu CloneCD,taktéž se dá stáhnout.

Postup vypalování: CloneCD- CD-R -vypalovačka co umí pálit 4x(já to vypaloval na NB Asus a bez problému CD v navi maká),v CloneCD zvolit zapsat CD ze souboru obrazu CD a najít image s příponou ccd.,rychlost 4x ,data CD a hotovo. :)

Zdravím mnohokrát jsem zkoušel vypalit ,ovšem nikdy nefungovalo ,uměl by jste cd vypálit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...