Přejít na obsah

Autoradio - výběr a výměna neoriginálního radia


Host MichalF

Doporučené příspěvky

Zatim porad vyhrava CDA-9881R, ale jeste porad nevim, jakej zasadni rozdil je mezi 9881 a CDA-9854...mimo tech 2000Kč :-)

to neni CDA ale CDE-9881R pro upresneni

Sorry...prekouk sem se B)

Radsi mi rekni jakej je rozdil mezi 9854 a 9881 na strankach Alpine toho moc neni... a co Pioneer..nikdo mi nedoporuci??

Editováno: , autor: tomina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam dalsiho, snad uz posledniho adepta Pioneer DEH-P55BT..podle myho vkusu moc pekny radio a Handsfree by se mi libila...jen se bojim jesi nebude na ukor kvality zvuku..ma nekdo moznost srovnani s tim Alpine CDE-9881?? To totiz porad beru jako vychozi bod ;-)

post-29-1172503868_thumb.jpg

Editováno: , autor: tomina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam dalsiho, snad uz posledniho adepta Pioneer DEH-P55BT..podle myho vkusu moc pekny radio a Handsfree by se mi libila...jen se bojim jesi nebude na ukor kvality zvuku..ma nekdo moznost srovnani s tim Alpine CDE-9881?? To totiz porad beru jako vychozi bod ;-)

Prave jsem ti to chtel nadhodit jako lepsi variantu MP - 6800

http://www.autoradio-prodejce.cz/autoradia...r-deh-p55bt.htm

:palec2: moooc hezky i ucelny rekl bych!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moc se mi to radio libi...jak designoce tak funkcema..a handsfree se hodi taky :-) Jen bych nerad zjistil, ze ten Alpine je na tom zvukove lip.. :-(

no ked sa uz rozhodnes a kupis Pioneer, tak potom nechod pocuvat Alpine ;) v tomto smere by si musel menit radio kazdu chvilu, lebo technika ide stale dopredu a co bolo dnes ok, za par mesiacov moze byt prekonane. myslim tym novsi model, ine funkcie, krajsi design ...

to je jak so zenami, vyberas, skusas a ked si vyberies tak zistis ze u susedov je zaujimavejsi model :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az koupim radio (at uz jakykoliv) nebudu radsi na jiny ani koukat :-) Vzdycky kdyz neco koupim tak za tejden objevim neco lepsiho za stejny penize..ale to je normalni :t ted bych jen nerad zjistil ze radio za 7500Kč (ten Pioneer DEH-P55BT) ma horsi zvuk nez levnejsi Alpine CDE-9881 .. Muze nekdo tyhle dve radia srovnat po zvukovy strance??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se byl jenom kouknout na radia...a nakonec sem odesel s Pioneer P55BT za 7400Kč..myslim docela slusna cena :-) Nejak to byla laska na prvni pohled, vzhledove se mi moc libilo, ne ze by Alpine bylo osklivy radio..to vubec ne, ale tohle je mi sympatictejsi :-) a hrat snad bude stejne dobre..a k tomu bluetooth handsfree... jen doufam ze ten mikrofon nacpu co cteci lampicky..nechci aby mi nekde cumel :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...