Přejít na obsah

Autoradio - výběr a výměna neoriginálního radia


Host MichalF

Doporučené příspěvky

chystam se koupit radio a rozhoduju se mezi SONY CDX-R6750 a KENWOOD KDC-W6031 poradte ktery je lepsi myslim si ze ani jednim nic nezkazim ted mam panasonica cq-c1301ne a po najeti do diry se mi vzdy seka hudba jak kdyby nemel zadnej antishock. de mi o to ktery radio z tech dvou bude mit lepsi kvalitu zvuku a hlavne o antishock aby to neco vydrzelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chystam se koupit radio a rozhoduju se mezi SONY CDX-R6750 a KENWOOD KDC-W6031 poradte ktery je lepsi myslim si ze ani jednim nic nezkazim ted mam panasonica cq-c1301ne a po najeti do diry se mi vzdy seka hudba jak kdyby nemel zadnej antishock. de mi o to ktery radio z tech dvou bude mit lepsi kvalitu zvuku a hlavne o antishock aby to neco vydrzelo.

Sony nebrat. Doporucuju Alpine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chystam se koupit radio a rozhoduju se mezi SONY CDX-R6750 a KENWOOD KDC-W6031 poradte ktery je lepsi myslim si ze ani jednim nic nezkazim ted mam panasonica cq-c1301ne a po najeti do diry se mi vzdy seka hudba jak kdyby nemel zadnej antishock. de mi o to ktery radio z tech dvou bude mit lepsi kvalitu zvuku a hlavne o antishock aby to neco vydrzelo.

todle mozna nezazni jako rada..ale v tehlete cenove relaci bych nevahal a volil bych ten kenwood!!Urcite nebudes sklaman...

Nevim, vybirej jakoukoli jinou znacku,jen ne sony ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SONY je OK

V naší rodině máme 4 autorádia Sony, nejstaršímu bude 10 let a je na kazety, ostatní na cd, popřípadě s Mp3 a ani jedno nemělo sebemenší poruchu. Nevím proč tu Sony haníte.

To že kámoš povídal, že jeho známej měl sony a pomršilo se mu, to není argument a tak vznikaj polopravdy, omyly a lži.....

Takže já můžu sony doporučit ze 100% lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v Oktě autorádio Sony CDX-GT414U a nemohu si absolutně stěžovat. Hraje výborně. Při kupování rádia jsem si nechal v obchodě pustit na stejných repro několik rádií - Sony, Panasonic, Pioneer, Kenwood, JVC a žádný znatelný rozdíl v reprodukci jsem neslyšel. To Sony je perfektně vybavené, tichounká mechanika, skvělý design i zjevně kvalitní dílenské zpracování. Prostě já za sebe mohu Sony jen doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SONY je OK

V naší rodině máme 4 autorádia Sony, nejstaršímu bude 10 let a je na kazety, ostatní na cd, popřípadě s Mp3 a ani jedno nemělo sebemenší poruchu. Nevím proč tu Sony haníte.

To že kámoš povídal, že jeho známej měl sony a pomršilo se mu, to není argument a tak vznikaj polopravdy, omyly a lži.....

Takže já můžu sony doporučit ze 100% lol

Pust si na slusne sestavicce SONY a pak si na ni pust Alpinu, Nakamichi, Beckera nebo treba Pio a pak pochopis co tim hanenim lide mysli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dřív jsem sony taky vychvaloval! měl jsem v atě sony s takovim tim celočernym panelem, když se vyndá klíček, ale po te co mi odešel changer, tak jsem šel koupit rovnou rádio s mp3. koupil jsem kenwood a musim říct že zvuk sony je fakt bída proti tomu kenwoodu!!! sony je v celku hezky designově-i když poslední3, 4 roky taky nic moc, ale ten zvuk... hlavně basy jsou hrozně agresivní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chystam se koupit radio a rozhoduju se mezi SONY CDX-R6750 a KENWOOD KDC-W6031 poradte ktery je lepsi myslim si ze ani jednim nic nezkazim ted mam panasonica cq-c1301ne a po najeti do diry se mi vzdy seka hudba jak kdyby nemel zadnej antishock. de mi o to ktery radio z tech dvou bude mit lepsi kvalitu zvuku a hlavne o antishock aby to neco vydrzelo.

Odpověď na toto téma by bylo velice široké už jen z pohledu porovnání vámi vybraných autorádií na kvalitativně lepších reproduktorech než jakými je Octavia vybavená.

I to by ale samo o sobě nestačilo protože výsledek je ve značné míře závislý i od kvality montáže.

Každopádně kdybych mohl volit z těchto rádií tak samozřejmě by padla volba na ///Alpine, ale chtěl bych upozornit, že v cenách do 10tis. je pole velmi vyrovnané takže i Kenwood dokáže zahrát to co potřebuješ.

Snad jen bych doporučil si chvíli počkat na nové modely roku 2007.Základní modely již mám k dospozici.Ty začínají na cenách od 3190,- za rádio s MP3 a AUX vstupem na čelním panelu.

Nevím kolik máš v úmyslu do nového rádia investovat, ale za pozornost by stály tyto rádia...

http://www.fancarhifi.unas.cz/kenwood/KENWOOD_kdcw5534u.jpg .......7990,-

http://www.fancarhifi.unas.cz/autoradia/cd...berblue_new.jpg ......5590,-

http://www.fancarhifi.unas.cz/autoradia/DEH-P6800MP.jpg ..........7990,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem pred chvilkou instaloval Pioneer DEH P55BT, do ted jsem mel škodovackou Gammu a rozdil ve zvuku je naprosto neuveritelnej! K radiu sem mel a mam pripojenej zesik (Magnat XCite560), netusil jsem ze vysledek muze bejt o tolik lepsi :-) Reproduktory mam Magnat Bullpower, takze jen o trosku lepsi nez original, ale je to nadhera. Konecne basy bez tuby..a to mam pred sebou jeste vytlumeni dveri a nove repro..uz se tesim :-)

Vadi mi na nem jen dve veci: 1) nejde zapnout bez klicku.. a za 2) vadi mi, ze celni panel se nepatrne hybe, neni uplne pevny - dan za to, ze je odnimatelnej, na to sem nebyl z Gammy zvyklej...je to tak u vsech odnimatelnejch panelu?? Ze se nepatrne vyklaj??

Jinak tady jsou dve fotky;-)

post-29-1172779961.jpg

Editováno: , autor: tomina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....to jsou taky věci ci movadili už na DEH-7400, který mě stál bez mála 18tis.Působil strašně lacině a plastově.

Podobnou zkušenost s DEH-55BT mám i já.A k záporům bych přidal demontáž čelního panelu fuck asi bych ho za chvíli urval....to trefování do drážek... :kuk:

Ale hlavně že ti pasuje.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyby Alpinka mela za tyhle penize handsfree...a nemela tech 6 (nekdy 4) velky podsvetleny cudliky vedle kolecka...tak bych si ji koupil..ale takle vyhral Pioneer na cely care...lacine na me nepusobi..jen pri pouzivani kolecka jako joysticku se panel trochu vrti no :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyby Alpinka mela za tyhle penize handsfree...a nemela tech 6 (nekdy 4) velky podsvetleny cudliky vedle kolecka...tak bych si ji koupil..ale takle vyhral Pioneer na cely care...lacine na me nepusobi..jen pri pouzivani kolecka jako joysticku se panel trochu vrti no :-(

Mam Pioneer DEH - 6700MP a panel ajk rikas, lehce hybaci a trefovani do drazek jsem se naucil, je to sila zvyku. Jinak 55BT je fine, jde zmenit podsviceni na jinou nez mas nastavenou? Mas to asi k budikum, ze? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vadi mi na nem jen dve veci: 1) nejde zapnout bez klicku...

vytiahni pin ktory ide od spinacky /dobre zaizoluj ;) / a prepoj si tento volny pin s permanentnym napajanim /cierny ISO konektor/. potom sa bude radio spravat akoby bol stale otoceny klucik.

...ale potom pri vypnuti motoru se radio nebude samo vypinat.

BTW-ale Skodovackej Blaupunkt jde zapnout i bez klice, musi se vypnout a znova zapnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze skodovackyho Blaup. jsem byl zvyklej na to ze po vyndani klicku se vypnulo a zaplo se po zapnuti klicku - nebo si pamatovalo, jesi bylo nebo nebylo zapnuty (stejne jako u Pion), ale navic slo zapnout i kdyz tam klicek nebyl...coz povazuju za docela dobrou vychytavku a mohli by se to naucit i jini vyrobci :-)

O tom propojeni stalyho a spinanyho napeti jsem uz premyslel, ale zase mi vyhovuje to, ze po vytazeni klicku ho nemusim vypinat ;) Skodovaci to maj vymysleny lip no :-)

Co se tyce podsvetleni - da se vybrat jina barva pro displej a pro tlacitka...je jich tam cca 10.. od ruzovy pres modrou, zelenou, cervenou az po bílou...proste vsechny co znas :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...