Přejít na obsah

Autoradio - výběr a výměna neoriginálního radia


Host MichalF

Doporučené příspěvky

Chtěl bych se ještě zeptat povolanějších. Bavil jsem se se známým o rádiích a že jsem si vybral Alpine CDE-9870R. Prý je celkově lepší Pioneer, že na rozdíl od Alpinu umí nastavit basy, středy a výšky a že Alpine už není to, co býval. Tak jsem teď na vážkách... Kromě tuneru, CD a MP3 víc nepotřebuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se ještě zeptat povolanějších. Bavil jsem se se známým o rádiích a že jsem si vybral Alpine CDE-9870R. Prý je celkově lepší Pioneer, že na rozdíl od Alpinu umí nastavit basy, středy a výšky a že Alpine už není to, co býval. Tak jsem teď na vážkách... Kromě tuneru, CD a MP3 víc nepotřebuji...

No nemuzu reagovat na Alpine § Pioneer, ale myslim, ze by u Alpine nemel byt problem nastavit basy, stredy a vysky no mam objednane tot :http://www.prohifi.cz/autoradia-s-cd/alpine-cde-9880r tak melo by tento tyden snad dorazit tak dam vedet. Myslim, ze rozdil mezi Alpine a Pionyr ve zvuku nebude veliky spis na stejno, ja to vybiral spis podle toho ze se lide, kteri tomu rozumi spis priklaneji k Alpine i kdyz zalezi na vkusu kazdyho z nas. Me osobne se Alpinky libi vzhledove vic .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, po nekolika bezesnych nocich, ja jdu do tohodle: http://www.korunka.cz/autoradia-s-cd/pioneer-deh-p6000ub

Moc se mi to libi a s Pioneerem mam nejlepsi zkusenosti, i kdyz zadnou Alpinu jsem jeste nezkousel :( . Takze jestli mi to nerozmluvite, tak jdu do toho.

Nemam v aute zadne upravy, jenom stredobasy vymenene za Sinus Live SL 160 a jsou umisteny v MDF, vyskace mam bohuzel jen puvodni. Az budou zbytecny love, tak jdu do vytlumeni dveri a ostatni upravy neplanuju. Tak co vy na toto radio v moji konfiguraci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, po nekolika bezesnych nocich, ja jdu do tohodle: http://www.korunka.cz/autoradia-s-cd/pioneer-deh-p6000ub

Moc se mi to libi a s Pioneerem mam nejlepsi zkusenosti, i kdyz zadnou Alpinu jsem jeste nezkousel :( . Takze jestli mi to nerozmluvite, tak jdu do toho.

Nemam v aute zadne upravy, jenom stredobasy vymenene za Sinus Live SL 160 a jsou umisteny v MDF, vyskace mam bohuzel jen puvodni. Az budou zbytecny love, tak jdu do vytlumeni dveri a ostatni upravy neplanuju. Tak co vy na toto radio v moji konfiguraci?

Jo peknej kousek jen skoda, ze nema menitelny podsviceni, protoze do origosu OI se zelenym by prilis nesla - muj pripad. Ale jinak moooc pekny. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Magnet na zloděje. Když to bude prase, tak ti rozbije okno, vypáčí šroubovákem z palubky, takže jí zničí a vyrve ti dráty až někam dozadu. To mi za to nestojí. Chtěl jsem dřív Rhapsody nebo 2DIN Clarion, ale je mi jasný, že bych v tom autě pak musel spát. Koupil jsem si 1DIN Alpinu s vyndavacím panelem a mám klid lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to vyřešil takle. Rádio 1DIN a 5" displej

99007650cq8.jpg

74906833yr5.jpg

a kdo to vyrábí?innovatek neznám!

mj.ten z toho mého odkazu výše je už u mne doma,koupil jsem ho přes aukro mnohem levněji,tak budu postupně informovat jak jsem s tím spokojen,odpoledne to půjdu instalovat!kamarádův známý ho má a pěje jen slova chvály tak uvidíme!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak chces zvuk tak na Sony ani nepozeraj,mal som moznost dat si na tyzden do svjho auta Sony, potom Becker a Kewood, po dvoch dnoch som sony vyhodil to je chrastak a nie radio Sony je v autoradiach trieda Trabant,Becker sa montuje do aut porsche Ferari masarati a podobne, je to super radio zo zvukom,povedal by som o triedu nizsie ale stale super radio Kenwood,tak som si ho tam nechal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj, chtel bych se zeptat jestli se da sehnat neorigo radio do octavky I, ktere by komunikovalo s pristrojovou deskou(zobrazeni frekvence, nazvu radia na pristrojovce) pres dvou pinovy originalni konektor. Jestli se takove radio da koupit tak by me jeste zajimalo jak se tento vystup na radiu nazyva. Dekuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Nechcel som zakladať novú tému tak sa to spýtam tu. Dá sa na každé autorádio napojiť zosilnovač? alebo musí mať nato výstup chinch poradte nejaké lacné autorádio na ktoré sa dá napojiť zosilnovač a aby prehrával CD a MP3 a podsvietenie zelené viac k životu nepotrebujem díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...rádio musí mít RCA výstupy (cinch) ale i u rádia bez těchto výstupů se dá zesilovač napojit pomocí HI-LOW adaptéru.Pokud si nekladeš vysoké nároky tak vhodný model třeba...

http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_...7&Itemid=35

...popřípadě podobné model i s repro do zadu...

http://www.fancarhifi.cz/audio/Uvod/set%20Kenwood.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

a co tento kousek od sony?

http://www.cdr-shop.cz/detail-zbozi/1844-a...ony-cdx-gt929u/

tady je asi nejlevnejsi a designove sem si ho fakt oblibil, ale jen podle vzhledu se soudit neda

coz me privadi k otazce zda se nekdo k nemu dostal bliz nez ja v obchode a jestli se to teda da

povazovat za rozumnou koupi, anebo se radsi drzet klasik jako alpine, kenwood, jvc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dá se koupit nějaká Alpina (nebo pioneer) s USB vstupem a zelenym podsvícenim za 3000,- ? Nepotřebuju vstup na ipod, ani bluetooth a podobný ptákoviny. Stačí mi USB, CD/MP3 a aby to mělo zvlášť výstup pro sub. Ve dveřích mam repro JBL a v kufru zesilovač s wooferem. Nejlevnější jsem našel Alpine CDE-9880R někde asi za 4300,- To vypadá jako fajn cena, ale takhle po Vánocích je to pořád dost... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...