Přejít na obsah

Spínač otevřené kapoty


Doktor

Doporučené příspěvky

Taky jsem se o to zajímal. Prvně pípákem na multimetru zjisti zda je mikrospínač ok, no a pak případně hledat dál. Při předělávání podsvícení palubky jsem zjistil, že vůbec pro signalizaci kapoty nemám ledku!! Ale jestli ti to svítilo, pak asi mikrospínač. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se o to zajímal. Prvně pípákem na multimetru zjisti zda je mikrospínač ok, no a pak případně hledat dál. Při předělávání podsvícení palubky jsem zjistil, že vůbec pro signalizaci kapoty nemám ledku!! Ale jestli ti to svítilo, pak asi mikrospínač. ;)

ledka v pristrojovce je jedna na vsechno pokud se nepletu (komplet dver, kufr, kapota)... aha, ja myslel ze by to slo nejak jednoduse, kdysi sem na autech mival klasickej spinanej proud

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se o to zajímal. Prvně pípákem na multimetru zjisti zda je mikrospínač ok, no a pak případně hledat dál. Při předělávání podsvícení palubky jsem zjistil, že vůbec pro signalizaci  kapoty nemám ledku!! Ale jestli ti to svítilo, pak asi mikrospínač. ;)

ledka v pristrojovce je jedna na vsechno pokud se nepletu (komplet dver, kufr, kapota)... aha, ja myslel ze by to slo nejak jednoduse, kdysi sem na autech mival klasickej spinanej proud

no to neni, nevim jak starší, ale je tam ledka na dveře+zadní a zvlášť ledka na přední kapotu. Mrkni do manualu nebo DP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokut vím,otevření kapoty signalizoval pouze maxidot,myslím,že ta ledka na to napíchla není,ale jistej si nejsem.Ten spínač je tam i pro proměnlivý serv.interval

chtěl jsem tu ledku do budíků doletovat, ale už jsem to nestihl.. hledat polaritu atd. zajímalo by mě jestli by to začlo fungovat.. funguje ta ledka vubec někomu(ne maxiDOT)..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokut vím,otevření kapoty signalizoval pouze maxidot,myslím,že ta ledka na to napíchla není,ale jistej si nejsem.Ten spínač je tam i pro proměnlivý serv.interval

JJ DIKEC :) overil sem to, udajne to s comfortkou nema nic spolecnyho... zjistuju kvuli alarmu, ponevadz je asi na komfortce a reaguje na vsechny dvere krome kapoty, takze to budu muset nechat dodelat :( chapu to dobre, ze ano -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
každý new model ho má a když to má i starej model tak to značí že to má origo alarm v Komfortu.........................................a na palubce se ukazuje pouze na maxidotu ........jen superb to má když neni maxidot.... :D

jj presne, spinac tam je a alarm dodelavanej, uz sem to nechal dozapojit, byla to otazka chvilky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 12 let později...

Zjistil jsem, že mám zřejmě někde přerušený kabel od čidla, protože čidlo funguje dobře, avšak maxidot nic neregistruje a při každém startu na mě auto řve, ať zkontroluji hladinu oleje.

Nevíte, ve kterém místě se nejčastěji káblík "trhá"?

Vypadá to, že podél kapoty (až do chráničky u akumulátoru) je v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...