Přejít na obsah

Náhrada za Columbus – jaké 2 DIN rádio?


Ady

Doporučené příspěvky

Tak mi právě vykradli auto a Columbus je pryč. Vzhledem k tomu, že Columbus je prostě lákačka pro zloděje, přemýšlím co dál.

Columbus už v autě nechci a podle policie je Bolero stejně lákavé jako Columbus, protože zloději to často nepoznají.

Chtěl bych tedy ideálně autorádio do 2 DIN rámečku a úplně ideálně s odjímatelným panelem, existuje něco takového?

Díky za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Tak mi právě vykradli auto a Columbus je pryč. Vzhledem k tomu, že Columbus je prostě lákačka pro zloděje, přemýšlím co dál.

Columbus už v autě nechci a podle policie je Bolero stejně lákavé jako Columbus, protože zloději to často nepoznají.

Chtěl bych tedy ideálně autorádio do 2 DIN rámečku a úplně ideálně s odjímatelným panelem, existuje něco takového?

Díky za tipy.

post-56850-054571200 1288551752_thumb.jp

post-56850-085711100 1288551762_thumb.jp

post-56850-098265700 1288551777_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ja tomu novému Boleru nejak neviem prísť na chuť :(

Bolo dôvodom výroby nového modelu práve množstvo odcudzení?

No mě Columbuse vykradli 2x během tří měsíců...takže nic moc nálada. Těd při objednání nového SII combi jsem si tam dal Bolero. Není to Columbus, ale na druhou stranu jsem ušetřil a za zbytek mi vyjde na luxusní kapesní navigačku. Prostě něco za něco ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdarec, nechci zakládat nové téma a dle nadpisu bych to sem mohl hodit...

Mám v Superbu radio Swing...Je to jedna z nejdůležitějších věcí, které chci v autě vyměnit...První myšlenka byla taková, že bych pořídil Columbuse...Momentálně jsem na dlouhou dobu pracovně v Moskvě a tady jsem našel spoustu alternativních rádií s navigací...Je tu spousta čínských produktů s Windows CE, které jsem ihned zavrhl...Poslední dobou se tu stále více objevuje radio NAVIPILOT DROID, které vypadá velmi zajímavě a disponuje operačním systémem Android 2.3.4. Dle popisu a videí uživatelů vypadá docela dobře...Dost přemýšlím o tom, že si ho koupím a ihned si stáhnu některou z prověřených placených verzí navigačního softwaru...Má s tímto radiem někdo nějakou zkušenost? Stojí to za to? Nové v eshopu vyjde asi na 12.000,- Kč. Na serverech podobným Aukru se dá pořídit asi za 8.000,-Kč. 

 

Link: http://navishop.ru/catalog/120/2317/

post-88088-0-97635000-1411508931_thumb.j

post-88088-0-50574100-1411508941_thumb.j

post-88088-0-48938900-1411508948_thumb.j

Editováno: , autor: Hrnca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ja dost uvazuju, ze bych do neceho takoveho eventualne take sel. A to Columba mam. Kazdopadne ti doporucuju pohledat trochu vic a uz se delaji s Android 4.1.1 a novejsi. Z hlediska budouci kompatibility bych sel do co nejnovejsi verze...

 

Urcite by me pak zajimala integrace tohohle s MaxiDotem atp. Na YouTube o tom par videi je, ale nikdy to neukazuji dostatecne detailne - jake informace zobrazuje na MaxiDotu, o co bez Columba prijdu, jestli budou fungovat korektne ty dve radio anteny, nebo to bude pouzivat jen jednu atp.

Editováno: , autor: nemo.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem trochu víc hledal a našel jsem už i s Androidem 4.2...Je pochopitelně dražší, ale máš pravdu, že by bylo lepší koupit co nejnovější verzi...Na začátku října letím domů, tak něco vyberu a koupím...Potom sem dám nějaké reference, jestli to stojí za to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Já uvažuji o výměně za Bolero protože nemám BT jednotku která by přehrávala songy z telefonu na co si celkem potrpím.... a našel jsem toto http://skoda-sklad.cz/index.php?id_product=79&controller=product

 

Nemá to někdo v autě ? Potřeboval bych nějaký názor zda do toho jít nebo ne... 

 

Je super že to komunikuje přímo s autem co se týká origo věcí( klima,multifunkce atd)

 

 

Od soudruha z Číny se dá sehnat kolem 6tky

 

https://www.ebay.com/itm/9-Android7-1-2-GPS-DAB-Autoradio-Navi-Fur-VW-Passat-Golf-Touran-Jetta-Eos-Seat/201968344202?hash=item2f06405c8a:g:LfoAAOSwWv5Z-A1N

 

Díky za případný info :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...