Přejít na obsah

Zápach benzínu v interiéru


Hape

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, mám OII 1,6 benzín r.v.11/2004. Všiml jsem si, že se občas v interiéru auta objevuje zápach benzínu, je to hlavně, když třeba po delší jízdě stojím na křižovatce nebo v koloně na místě. Za jízdy se to nikdy neprojevilo. Kontroloval jsem samozřejmě motorový prostor, ale žádný úni ani úkap benzínu jsem nenašel. Nemáte někdo s tímto zkušenost, popřípadě radu, co by to mohlo způsobovat. Děkuji moc za ochotu pomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Tiež som mal podobný problém na O1 1.6 MPI BFQ, po zahriatí motora bol cítiť benzínovo-olejový smrad, ale iba pri státí alebo pomalom sa posúvaní v kolóne. Problém bol v prasknutej plastovej hadici odvetrania skrine kľukovky. Bolo to zozadu na tej časti husacieho krku, takže to nebolo vidieť kým som s tým nepohýbal a nezostalo mi to v rukách :)

post-42393-1278274127,4089_thumb.jpg

foto som si požičal od užívateľa "Danniell" ;)

Editováno: , autor: peter.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj všem, mám OII 1,6 benzín r.v.11/2004. Všiml jsem si, že se občas v interiéru auta objevuje zápach benzínu, je to hlavně, když třeba po delší jízdě stojím na křižovatce nebo v koloně na místě. Za jízdy se to nikdy neprojevilo. Kontroloval jsem samozřejmě motorový prostor, ale žádný úni ani úkap benzínu jsem nenašel. Nemáte někdo s tímto zkušenost, popřípadě radu, co by to mohlo způsobovat. Děkuji moc za ochotu pomoci.

ahoj chlapi mám úplně stejný problém 1,6 i BFQ - jako výše popisuje kolega - jak jste to vyřešili? mohla být příčina i někde jinde, hned jdu zkontrolovat hadice a pak dám vědět. TomHr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj chlapi mám úplně stejný problém 1,6 i BFQ - jako výše popisuje kolega - jak jste to vyřešili? mohla být příčina i někde jinde, hned jdu zkontrolovat hadice a pak dám vědět. TomHr

Takže problém vyřešen !!! - byla to ta černá hadice!!! , bylo to prasklé po celém obvodu u harmoniky, takže moc dík za vaše zkušenosti - teď jen musím nějak vyimprovizovat mezikus místo té harmoniky a snad to bude OK - dík za zkušenosti které pomáhají TomHr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...