Přejít na obsah

11.sraz SKODAHOME.cz


Olin

Doporučené příspěvky

Kurňa chlapi, vždyť jste změnili termín a nějak jste nedali vědět. Se psalo, že to bude 23. a 24.10.2010 a teď se dozvídám, že je to už 9. a 10.10. :(

Jestli to platí, tak budu jako Máca a nedojedu, bo v pátek máme slezinu ze střední školy po 10 letech a v sobotu 9.10. jdu do práce :( :( :(

+pentadius+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa chlapi, vždyť jste změnili termín a nějak jste nedali vědět. Se psalo, že to bude 23. a 24.10.2010 a teď se dozvídám, že je to už 9. a 10.10. :(

Jestli to platí, tak budu jako Máca a nedojedu, bo v pátek máme slezinu ze střední školy po 10 letech a v sobotu 9.10. jdu do práce :( :( :(

+pentadius+

Od začatku co jsem tento sraz inzeroval, bylo datum 9.10.2010, myslím že si to pleteš s loňskem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale já se kurňa na to těšil a teď toto :disgust:

Bohužel nemám prázdnej kalendář jako většina mladých kluků tady ... mám 3 pracovní poměry a doma ženu s dítětem a služby si musím rozplánovat měsíc dopředu :(

ity starče jeden lol kua ale je to škoda že nedorazíš :feve::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení kolegové...

Nikdy jsem na vašem srazu nebyl, ani se ke komunitě škodahome nijak nehlásím, ale bydlím téměř v chabrech a rád bych se ukázal, ale...

V 16:00 už něco mám, takže by to bylo trochu na krev...

Přijet můžu kdykoliv, ani se mi nezahřeje motor :D

Ta cena je pevná i když budu spát doma? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...