Přejít na obsah

11.sraz SKODAHOME.cz


Olin

Doporučené příspěvky

Taky jsem nikdy nebyl na žádném srazu, ale vzhledem k tomu, že momentálně jsem obyvatel Dolních Chaber tak se nejspíše ukážu, jen dotaz? 230 Kč je na celý víkend? Tzn. že můžu v pátek přijet, večer se zdekovat domu a v sobotu zase přijet?

Ano, za 230 je vlezné od pátku do neděle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dále mám připraveno i několik překvapení a některá opravdu budou stát zato. Zejména v přislíbených vozidel, které se mají srazu zůčastnit :) Také zvažuji zda nepřitáhnout můj nejstarší kousek - Škoda 633 z roku 1933

Já asi přijedu hajtrou(octavii) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam vzít šáno?pokřtíme ji :)

tak od včera je auto opravdu doma, zatím ujeto cca 40km. Spokojenost naprosto maximální....i když na jakékoli hodnocení je brzo....

Na sraz již přijedu na mých "starých" 17"kolech ze starý fabči.

p.s. doufám že Olin přitáhne svojí škodovku z 30-tých let minulého století.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak od včera je auto opravdu doma, zatím ujeto cca 40km. Spokojenost naprosto maximální....i když na jakékoli hodnocení je brzo....

Na sraz již přijedu na mých "starých" 17"kolech ze starý fabči.

p.s. doufám že Olin přitáhne svojí škodovku z 30-tých let minulého století.....

Tak jsi se dočkal,přeju ti to ;)

p.s.svezeš mě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vás vlastně nikoho neznám, ale strašně se těším, v kalendáři už mám vyhrazeno dlouho dopředu :) Přijel bych už zítra někdy odpoledne, snad už tam někdo budete. Jestli teda smím firemním Focusem :smich: S Fabkou se stydím, v jakém je stavu (zatím :p) a stejně jí o víkendu potřebuje přítulka.

Editováno: , autor: Zorg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...