Přejít na obsah

Pružiny


century

Doporučené příspěvky

Zdravím. Najde se někdo kdo má možnost k dílům škoda? Potřeboval bych změřit výšku přužin(klasicky když jsou volné) na zadní nápravy na Yetim, o2combi 4x4, o2 scout, 02combi s paketem špatné cesty. Našel by se někdo? Jde mi o to, zda jsou všechny stejně vysoké a jestli ne o jaké jsou velikostní to rozdíly. Na motor TDI

Editováno: , autor: century
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 roky později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...

Nevím kam s tímto tématem, tak to píšu sem. Zjistil jsem, jak jsou takové ty gumové prachovky u předních tlumičů, že mi po zimě nesedí v dolní části, jsou vypadlé, a pokud je znovu nasadím na doraz (převléknu a nasadím), tak po prvním přejetí nerovnosti mi převleky vypadnou a prachovka odstává, tzn. pod ní se dostává vlhkost, voda, prach, apod.. Předtím mi to nevadilo, asi jsem si toho nevšiml, nyní ovšem ano a to proto, že mi častěji při přejezdech nerovností předek vrže. Má s tím někdo zkušenost, zda je to věkem auta (2009) a je třeba tototřeba vyměnit. Díky za postřeh u jiných Yetiků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...