Přejít na obsah

Tažné zařízení na OII


Igor

Doporučené příspěvky

Asi to souvisi s elektrikou, ale ne s 13-polovou zasuvkou, to sem napsal blbost, 13-ti polova je urcena pro karavany.

http://www.svcnachod.cz/detail.php?t01=1087

To je v pohodě..mně to spíš připadá, že časem se Evropa chystá právě na těch 13 (všechno se přece zjednodušuje :) ) , takže nás škodovka takhle plíživě připravuje.. Už jsem se setkal i s O II, která měla na origo tažném 7-polovou, takže v tom bude spíš systém, co dorazí na linku, to se montuje..nebo možná montovalo, teď už asi pojedou jen těch 13, aspoň si tak říkám..

Na Fabii z roku 2001 je už 13-ti pólová...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se prostě smířit s tím, že existují 7 a 13-ti polové zásuvky.. :p

Ne, pro mne existují pouze 7-mi pólové, protože pouze ty jsou normální a originální v naší vlasti a všechno ostatní jsou jen zmetky určené na export do Germánska a jestli se občas oběví i na autě určeném pro náš trh, tak jen proto, aby mohla zase nějaká spřátelená firma vyrábět redukce lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se prostě smířit s tím, že existují 7 a 13-ti polové zásuvky.. :p

Ne, pro mne existují pouze 7-mi pólové, protože pouze ty jsou normální a originální v naší vlasti a všechno ostatní jsou jen zmetky určené na export do Germánska a jestli se občas oběví i na autě určeném pro náš trh, tak jen proto, aby mohla zase nějaká spřátelená firma vyrábět redukce lol lol lol

Ještě někdy před rokem byly na webu škodovky dvě el.instalace na tažný..jedna se 7 a druhá s 13-ti polovou zásuvkou.. Dnes jsou tam jen dvě s 13-ti polovou..proč asi? určitě to není příslušensatví na export :p No ale co, redukci auto uveze, už má v kufru svoje místečko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Nazdar, jenom dotaz, jak se ma chovat tazne zarizeni pokud mate namontovane i zadni parkovaci senzory? Ja dodelaval tazne v origo servise, vsjo ok, ale kdyz zaradim zpatecku a mam tam nosic na kola,rve to jak krava, ze tam je prekazka (coz dava smysl, protoze tam skutecne prekazka je :) ). Mam dojem, ze by to melo byt tak, ze se to vypne kdyz je zapojena zasuvka na taznem, ale nejsem si jisty. Je to tak, jak si myslim? Pokud jo, je to pak jen vec kodovaci tudiz do servisu? Dekuji moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě je to chytřejší, než si myslíte, ono si to ukládá nastavení žárovek vozejku, takže jak máte dvoukolák - kárku a vyměníte ji za plaťák, který má i pozičky a opačně, tak to začne řvát, se musí vyndat redukce a tím se to resetuje ;)

Editováno: , autor: rolbař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a kontroluje to aj žiarovky smeroviek? Lebo na O1 mi blikala taká dvojšípka s jednotkou keď som mal pripojený vozík (akože smerovky sú OK). Keď som išiel s O2 tak nikde nič, akurát teda zadné senzory sa odpojili ...

... tažné mám z výroby s 13 pólovou zásuvkou, rv 12/07 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Viete mi niekto povedat ked objednam origo tazne z vyroby aka tam bude zasuvka? 7 alebo 13 polova?

Ide o to ci ma zmyslel objednavat ten adapter (je to skoro 2000 SK)

Z vasich prispevkov nie je 100% jasne co sa dodava dnes origo... :wacko:

Prives mam so 7-polovou.

Editováno: , autor: Boco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zásuvka se vyklopí jakoby dolů, je tam na to takovej plech, za kterej to chytneš a stáhneš dolů, respektive následně do strany.

PS: Na obrázku je tou červenou bramborou naznačen kloub, na kterém se to otáčí a šipkou je vyznačen směr, jak se to sklápí (vypadá to hrozně, ale líp to asi neudělám, trapas lol )

post-6151-1224687217_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...