Přejít na obsah

Centrál - dodělání


duff

Doporučené příspěvky

Daj si ten alarm zapojit autoelektrikarovi ktory sa tomu rozumie.

No to byla rada nedevše. Tak ja si poradim sam. Nejsem zase takovy uchyl abych s každou blbosti letěl do servisu a platil nehorazne prachy za zapojeni. Budu to zapojovat jako darek a budu mit na to cca 2 hodiny tak chci být připraven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, montuju do Fabie I neoriginální centrál ovládaný pouze klíčem. Už to je nahozené ve dveřích, ale mám problém, kde napíchnout +. Mám vytáhnutou pojistkovku, ale vůbec se v tom nevyznám. Poraďte prosím, mám to rozdělané, tak jestli někdo odpoví co nejdřív, budu vděčný. Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Dobrý den, chci se zeptat zda mi nekdo neporadí v mém problému. Koupil jsem fabii classic a myslel jsme že nemá centrální zamykání ale po rozebraní dveří jsme zjistil že tam motůrky jsou. Těd nevím zda jsou špatné pouze motůrky (případná vyměna za kus) nebo někde elektrika. také váham pokud bych chtěl dát dálkové ovládání tak jak se zapojuje elektrika z pojistkové skříne děkuji za reakce :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahojte,

môžete mi povedať ako zistím pred tým ako kúpim centrálne zamykanie dverí, či pasuje na fabiu 1 r.v. 2000? Chcem kúpit toto zamykanie http://www.dx.com/p/car-central-door-locking-system-93327#.V6s7rWBkgdU ale neviem či to bude pasovať. je tam napísané " Model: VB-01 " tak možno podla toho by sa dalo povedať ci to je na fábiu?

Ďakujem za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...