Přejít na obsah

nejde klimatizace u octavie II


stastnylukas

Doporučené příspěvky

Zdravím, můj bratr má O2 2.O TDI klimatronic, byl naplnit klimatizaci, jelikož mu nešel chladný vzduch. Servisák mu řekl, že klima byla plná, že je problém jinde. Když zapnu klimatizaci na plno, tak se vůbec nerozběhnou ventilátory.Děkuji všem za užitečné rady.

Dobry Den

měl jsem stejný problem klima nechladila a neběžel mi ventilator (sahara),nasledovalo naplnění atd,a pořad nic,nasledoval VAG a nic,az jsem dostal doporučení na jednoho pána opravdu machr přes klimy,přijel jsem a zjistil že kompresor netlačí tak mi do okruhu napustil nějaky rozpoštěcí roztok a nechal auto klapat na volnoběch a po cca 15 min bylo vše vyřešené a doknce se sam rozběhl ventilátor,poradil mi at 2dny jezdím klidneji kvuli kompresoru že se to bude jen zlepšovat.kdyby měl někdo záem zašlu kontakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobry Den

měl jsem stejný problem klima nechladila a neběžel mi ventilator (sahara),nasledovalo naplnění atd,a pořad nic,nasledoval VAG a nic,az jsem dostal doporučení na jednoho pána opravdu machr přes klimy,přijel jsem a zjistil že kompresor netlačí tak mi do okruhu napustil nějaky rozpoštěcí roztok a nechal auto klapat na volnoběch a po cca 15 min bylo vše vyřešené a doknce se sam rozběhl ventilátor,poradil mi at 2dny jezdím klidneji kvuli kompresoru že se to bude jen zlepšovat.kdyby měl někdo záem zašlu kontakt.

Zdravim...

Mám přesně ten samý problém. Klima je naplněná, ale netlačí. Myslim ze bude problém někde u toho klimakompresoru. Mohl bych požádat o kontakt na toho pána přes kompresory? Určitě bych za ním zajel. Díky H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Dobry Den

měl jsem stejný problem klima nechladila a neběžel mi ventilator (sahara),nasledovalo naplnění atd,a pořad nic,nasledoval VAG a nic,az jsem dostal doporučení na jednoho pána opravdu machr přes klimy,přijel jsem a zjistil že kompresor netlačí tak mi do okruhu napustil nějaky rozpoštěcí roztok a nechal auto klapat na volnoběch a po cca 15 min bylo vše vyřešené a doknce se sam rozběhl ventilátor,poradil mi at 2dny jezdím klidneji kvuli kompresoru že se to bude jen zlepšovat.kdyby měl někdo záem zašlu kontakt.

Dobrý den mám stejný problém, mohl bych poprosit o kontakt na toho pána? A kdyžtak ještě cenu. Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Dobrý den mám asi stejný problém.Doplnil jsem klimu a nic .Chyběla tam ne celá třetina.

Nemám s climatronikem velké zkušenosti a tak by mě zajímalo,pokud stisknu tlačítko AUTO,musí se vždy roztocit ta vrtule v motorovém prostoru.Protože mě se světýlko na knoflíku rozsvítí,podle nast,teploty se zvednou otáčky ventilátoru,ale vrtule v mot.části nic.:::kojistky OK.

DĚKUJI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Dobrý den,

Man octavii II 1.9 TDI a přestal mi jít už druhý kompresor klimatizace. První se zadřel a utrhl což mi je divné, nechal jsem tedy namontovat druhý,klima fungoval asi 2 dny a opět nejde. Byl jsem s tim v servisu škoda na diagnostice a ta žádnou chybu nehlásí. Proto se ptám jestli nevite prosím někdo co se stím děje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No chalani mne prestala ist klima v lete,robil som pred tým cca 10 dní velký servis a dnes sme menili kompresor ...Vsetlo funguje a som konečne spokojný...Problém je v tom,že kompresoru v servise asi pomohli ... :kol-44: menil som si medzi intervalom olej v motore mimo servis ako boli tie velké zimy tak som to jednoducho menil pre moj klud-jazdím viac po meste...a čo nevidíme filter rozkvitnutý ako ruža :kol-29: jasné,že ho nemenili bol som nahnevaný škoda,že som si to neodfotil a neurobil v TA PLZEN bordel !!!Ale toto je téma o klíme tak podme ku kompresoru stretol sa niekto stýmto ??? Ak nie tak viem kde sa to stalo JASNE V SERVISE !!! Urobili špony šrobovákom a ako som hore písal max. do 10 dni bol KO...A to som tam apeloval na doplnenie chladiva,dezinfekciu atd. proste všetko okolo...tu sú foto..

post-66750-0-36997500-1335476478_thumb.j

post-66750-0-78617800-1335476492_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No reklamovat asi nič nemožeš- nedokážeš im to čakali na to že to tam prídem vymenit,prípadne na diagnostiku a určili by špatný kompresor a jasne že kšeft pre nich-VONKU pražilo...auto už nebolo v záruke...a ak by to menili ja by som ten starý kompresor nevidel...Páni toto sa deje všade v servisoch viem min. o dvoch v Plzni čo tam robia nekalé veci....Ja som si to hned spájal so servisom,že tam niečo ....Chlápik na klimatizácie mi povedal,že aj keby šroby prúdili po okruhu tak sa to tam neurobí samo a niečo také videl po prvý krát... :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky záhadu:Dneska jsem měl vést auto do servisu ,ohledně nefunkčního klimakompresoru.Jenže po cestě se klima sama rozběhla,a to aniž bych stiskl knoflík AUTO.Klima jede furt, a je jedno,jestli mam zapnuté AUTO,nebo nic.Vypne se pouze ,pokud stiskno kmoflík EKONOM

Co to může být: klimakompresor je tedy podle mě OK.Bude stačit přehrát sowt.autor.diagnostikou??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že klima může začít chladit,i když nezmáčknu AUTO?

Do servisu jsem měl jet s poruchou takou,že když jsem stiskl AUTO,tak klima nenaskočila ventilátor zvýšil otáčky,světýlko se rozsvítilo,ale auto nechladilo.Ale dnes s v tom něco odehrálo:že auto chladí,i když AUTO NEstisknu.To je normální??

A když už ta klima chladí,a stisknu AUTO,tak se jenom zvednou otáčky ventil. ,rozsvítí se světýlko a chladí dál.

Nerozumím tomu,že když nestisknu AUTO,tak auto začne chladit,nebo je to v pořádku??

Nemám s tímhle climatronikem zkušenost,před tím jsem měl climatronik,který fungoval uplně jinak.

Editováno: , autor: Pavel S
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...