Přejít na obsah

nejde klimatizace u octavie II


stastnylukas

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

tak mi klima opět neběží, poradíte prosím ? vag mi hlásí toto:

1 nalezena chyba:

006480 - ventilator radiatoru (V7)

               P1950 - 000 - ometena funkce nebo zadreny - Sporadická

             info o závadì:

                    Otáèky: 2816 /min

                    Váha vzduchu: 245.3 mg/str

                    Teplota: 94.5*C

                    Napìtí: 13.87 V

                    Teplota: 37.5*C

                    Rychlost: 89.0 km/h

 

1 nalezena chyba:

9481456 - Tlak chladicího média

          B10AC F0 [008] - horní mezní hodnota pøekroèena

          Sporadická - Potvrzeno - Testováno od smazání pamìti

             info o závadì:

                    Stav závad: 00000001

                    Priorita závad: 2

                    Frekvence závad: 2

                    Poèítadlo resetù: 199

                    Kilometry: 46256 km

                    Datum: 2046.14.26

 

1 nalezena chyba:

00470 - koncernovy datovy bus - Komfort po jednom vodici

            011 - Preruseni - Sporadická

             info o závadì:

                    Stav závad: 00101011

                    Priorita závad: 3

                    Frekvence závad: 3

                    Poèítadlo resetù: 179

                    Kilometry: 45823 km

                    Indikace èasu: 0

                    Datum: 2046.14.16

                    Èas: 07:09:07

 

Dodělával jsem si plašičku kun do motorového prostoru, to snad nemá vliv na závady výše ...

Editováno: , autor: tomasz.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdo se nenajde kdo poradí ?

Dneska jsem vytáhnul ventilátor, točil se lehce, snažil jsem se jej rozdělat, ale nešlo mi to, respektivě asi by to šlo s lehkým poškozením aretačních spojů, motorek jsem prostříkl otvory odmaštovačem, protočil a vyfoukal vzduchem, pak jsem jej namontoval zpět a ventilátor se točí do vysokých otáček při plném zahřátí motoru tak i při zapnuté klimě. Co znamenají závady ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 14. 6. 2010 na 14:42, kuba.trojan napsal:

Dobry Den

měl jsem stejný problem klima nechladila a neběžel mi ventilator (sahara),nasledovalo naplnění atd,a pořad nic,nasledoval VAG a nic,az jsem dostal doporučení na jednoho pána opravdu machr přes klimy,přijel jsem a zjistil že kompresor netlačí tak mi do okruhu napustil nějaky rozpoštěcí roztok a nechal auto klapat na volnoběch a po cca 15 min bylo vše vyřešené a doknce se sam rozběhl ventilátor,poradil mi at 2dny jezdím klidneji kvuli kompresoru že se to bude jen zlepšovat.kdyby měl někdo záem zašlu kontakt.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj, tak to tu trochu ozivim. Vsimnul jsem si, ze klima prestala nejak chladit, tak jsem si myslel, ze bude nejspis malo chladiva, ktere jsem nechal doplnit. Chybelo asi cca nejakych 70g do 550g (naposledy se doplnovalo treba 3, 4 roky zpet, takze asi nic zavaznyho). Klima ale porad nechladi, tak jsem zacal trochu patrat cim by to mohlo byt a potreboval bych poradit od zkusenejsich. 

 

  • Projel jsem klimu vagem a nepise zadnou zavadu a dle merenych hodnot bych rekl, ze kompresor je ok  (?? 0.825A, 1000/min, 2.7 Nm, 6-7 bar, neco vic co zkontrolovat? ). Akorat me docela zarazi. ze ty otacky a Nm se v podstate vubec nemenily a byly temer porad stejny. Kompresor se taky menil cca 3-4 roky zpet.
  • Taky jsem si vsimnul, ze sahary nejak nefunguji. Vubec se neroztoci (kdy se maji roztocit? Asi po 20min jizdy, klima na 16 stupnu a nejedou). Zkusil jsem vytahnout panel klimatroniku, odpojit vsechny svorky a sahary se rozbehly hned po nastartovani. Muze to o necem vypovidat?

Mohli byste mi prosim poradit, kde hledat, co vyzkouset a za kazdou radu budu rad. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, hraboshh napsal:

Zkusil jsem vytahnout panel klimatroniku, odpojit vsechny svorky a sahary se rozbehly hned po nastartovani. Muze to o necem vypovidat?

 

Nevypovida to o nicem. Takto se to ma chovat. Myslim, ze se ventilatory dokonce rozbehnou hned po zapnuti zapalovani, ne az po nastartovani, jak pises...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
V 14. 6. 2010 na 14:42, kuba.trojan napsal:

Dobry Den

měl jsem stejný problem klima nechladila a neběžel mi ventilator (sahara),nasledovalo naplnění atd,a pořad nic,nasledoval VAG a nic,az jsem dostal doporučení na jednoho pána opravdu machr přes klimy,přijel jsem a zjistil že kompresor netlačí tak mi do okruhu napustil nějaky rozpoštěcí roztok a nechal auto klapat na volnoběch a po cca 15 min bylo vše vyřešené a doknce se sam rozběhl ventilátor,poradil mi at 2dny jezdím klidneji kvuli kompresoru že se to bude jen zlepšovat.kdyby měl někdo záem zašlu kontakt.

 

Mohl bych poprosit o kontakt?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 14. 6. 2010 na 14:42, kuba.trojan napsal:

Dobry Den

měl jsem stejný problem klima nechladila a neběžel mi ventilator (sahara),nasledovalo naplnění atd,a pořad nic,nasledoval VAG a nic,az jsem dostal doporučení na jednoho pána opravdu machr přes klimy,přijel jsem a zjistil že kompresor netlačí tak mi do okruhu napustil nějaky rozpoštěcí roztok a nechal auto klapat na volnoběch a po cca 15 min bylo vše vyřešené a doknce se sam rozběhl ventilátor,poradil mi at 2dny jezdím klidneji kvuli kompresoru že se to bude jen zlepšovat.kdyby měl někdo záem zašlu kontakt.

Zdravím, 

můžu vědět zda klima stále fachá bez problémů? Odkud pán je? Rád bych taky kontakt pokud je to možné. Jaká je cena? 
 

díky moc za info, 
 

M. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím Pánové .. já mám zase problem někde jinde ..koupil sem auto a proste to nefaká ... vyměnil sem kompresor ,čidlo tlaku  a chladič  a naplnil .. kompresor jede a tlačí ( chladič vřelí ale nesepnou se mě Sahary .. elektrika projíst a zdá se cajk .. nějaký nápad jak vyřešit problém ? Dnes 25 stupňů a náporem vzduchu clima chladi tak proč se nesepnou ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...