Přejít na obsah

VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

prosim o zkusenosti s timto kabelem, o kterym je tady par poslednich prispevku...

http://www.dhgate.com/vag-11-11-3-vag-11-11-2-vag-11-11-vag11-11hex/p-ff80808138ffd73401390acc0960248a.html

 

Chci si ho taky objednat, funguje s dodavanym softwarem bez problemu? A hlavne co me zajima, jde na nem ceska verze 10.6.4 CZ????

 

diky moc za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sam vlastnim tendle kabel a mohu pouze VRELE doporucit
http://dx.com/p/usb-vag-com-vcds-12-1-obd2-car-diagnostic-cable-for-volkswagen-seat-skoda-audi-138cm-145475
 

z DX com by mel prijit do deseti dnu ( moje zkusenost do tydne ).
Vse funguje jak ma, aktualizace sice ne, ale neni treba.
Laptop muze byt pripojen k internetu- bez problemu.
funguje na kterekoliv verzi Windows OS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, objednal jsem si tenhle kabel http://www.dhgate.com/vag-11-11-2-hex-can-bus-diagnostic-interface/p-ff8080813b92c672013b9f1c4d607681.html#s1-1-1 s verzí vagu 11.11.2 je mi ale jasné, že software, který k tomu přibalí bude anglicky. Můžete mi někdo říct do jaké verze mohu bezpečně používat českou verzi? (bojim se, aby třeba česká 11.11.2 nevyšla déle než anglická, a nebylo tam už toto seriové číslo v blacklistu) třeba 11.11 by ale měla být bezpečná ne? Popř. můžete mi prosím někdo na maila poslat Vag v češtině v jedné z těchto verzí? Moc díky za ochotu

 

pett.cz@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, ja jsem se tady taky ptal a nikdo mi nedokazal odpovedet nebo se to bal zkusit, aby si nahodou neoddelal kabel... Ja jsem nakonec koupil klon tady u nas i s fungujici CZ verzi 10.6.4... Nerikam, ze to bude fungovat na 100%, ale tato ceska verze se bezne s klonama pouziva... Je to na tobe, jestli to risknes nebo ne... Jinak k tomu mam taky i tu novou verzi 11.11.2 v eng..  Snad ti tahle informace pomuze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám kabel z

http://dx.com/p/usb-vag-com-vcds-12-1-obd2-car-diagnostic-cable-for-volkswagen-seat-skoda-audi-138cm-145475

Vyzkoušeno mazání chyb, reset servis. intervalu, kódování cornerů, protočení ručiček, zobrazování aktuálních hodnot čidel za jízdy. Víc jsem zatím nezkoušel. Za ty prachy doporučuji!

Editováno: , autor: pet59k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si objednal tenhle http://www.dhgate.co...cc0960248a.html ,přišel za sedm dní,ale na přiloženém cd byly nahrány staré verze Vag Com

poprosil jsem uživatele hanesek,ten má ten samy kabel,o poskytnutí SW z jeho CD a ten mi ho hodil na net,ještě jednou díky  :kol-47:

už to mám stažené,tak už jenom vyzloušet,tak snad to pofrčí  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se nekdo snazite nainstalovat kabel, ovladac ke kabelu na windows 8,

musite postupovat podle navodu cca: ( ovladac neni podepsan )



 
1. přepněte se do „Metro“ Windows 8 plochy (stisknutím klávesy WINDOWS na klávesnici, 
nebo myš pravý horní roh + výběr start, nebo levý dolní roh + klik)
2. vyber nastavení (pravý horní / dolní roh + výběr nastavení)
3. vpravo dole vyberte „Změnit nastavení počítače“
4. vyberte „Obecné“
5. vpravo dole vyberte „Restartovat teď“
6. po chvíli naběhne plocha, kde vyberete „Zvolte možnost“
7. a vyberete „Odstranit potíže“
8. dále vyberete „Upřesnit možnosti“
9. a vyberete „Nastavení spouštěníi“
10. následuje výběr „Restartovat“
11. po chvíli naběhne plocha s nabídkou a vy zvolte nabídku 7, tj. zmačknete klávesu F7 (zakázat 
vynucení podpisu ovladače)
12. počítač naběhne a nyní můžete instalovat ovladače, při instalaci musíte souhlasit, že ovladač 
není digitálně podepsaný. 
Tato vlastnost možné instalace nepodepsaných ovladačů se automaticky zruší po restartu Windows.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosimte jak jsi nastavil to protoceni rucicek? Jde to i na jednickove fabii diesel? na CCcku to mam ale klidne bych si to dal i na fabku at je prdel :D dobra zkusim sehnat 10.6.4 CZ snad to nekde sezenu, rad bych ale sehnal 11.11 CZ protoze je tam uz i ta diagnostika dalsich znacek..

Jo ty rucicky by me taky zajimaly.. Rika se, ze 10.6.4 funguje nejlip s tema klonama a jsou odzkouseny... Jinak pokud nesezenes, tak ti tu moji verzi nahraju nekam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sehnal jsem na uloz.to 10.6.4 a pise mi to neco ze nemam plnou verzi programu a kdyz dam test celyho auta, tak se mi to sekne u treti jednotky a pise mi to ze si mam overit, ze mam original hex kabel.. co s tim? kdyz jsem stahl na netu 11.11 perfect instaler, tak uz mi to nic o tom sherware nepise.. a to s tim originalnim kabelem jsem nezkousel - nebyl cas.. tak nevim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...