Přejít na obsah

VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

Koukám, že to na Alíkovi vydrží sotva den, tak dám nepřímý odkaz, prostě vyhledat vcds 17.8. Brát Verze 2, s odpojitelným kabelem a lepší indikací činnosti barevným led proužkem, místo schované diody, na kterou nebylo nikdy vidět. Takže nic pod 25 USD nebrat. https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20170911063148&SearchText=VCDS+17.8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj kluci,mám podobný problém jak tu někteří píšete. koupil jsem VAG z  číny ,verze 17.1..3 zkusil dlouhé kódování na přísvit do zatáček  denní svícení přes mlhovky . kody si to uloží,akceptuje je ale nic nefunguje. může to být tou čínou nebo kde bude problém? díky za radu, mám O2 před face 2008 bez PDF  Jirka

 

Editováno: , autor: jgiorgio
chyby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych na chybu kabelu neviděl. Ten když zlobí, tak nekomunikuje, vypadává spojení, nepodaří se uložit změnu. Jak se změna zapsala, tak to prostě navoleno máš, ale konstelace jednotek v tom modelu tu funkci asi neumožňuje. Třeba musí být o fous novější komfortní jednotka, nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj kluci...jsem novaček..kopil jsem octavii scout 2011 a nevim kde a jak levne koupit vag ktery bude fungovat? Neco jsem nasel na alixpres a nevim co je dobre. Prosim o radu a linky moc dekuji...omlouvam se zda neco delam zde na foru spatne ale uz badam 2 dny...dekuji za linky a cokoliv co mi pomuze..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Před hodinou, LucasCZE napsal:

Ahoj dekuji...uz jsem koupil jen je v cz a neni V2...no snad to bude fungovat...moc dekuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, předem se velice omlouvám, že otevírám staré téma, ale mám v tom značný chaos (bordel). Chtěl bych si pořídit diagnostický kabel pro běžné užívání "v domácnosti" pro vůz Oct. II Facelift 2010. Prosím, je nějaký kabel, který je za rozumnou cenu a bude mi fungovat s vozem tohoto ročníku. Dva dny pročítám fora a nějak to nemohu dát dohromady. Jestli máte přímo odkaz na levnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Prosím o radu - který kabel/BTadaptér vybrat pro Octavia II 2006 diesel před faceliftem. Rád bych diagnostiku, mazání chyb, programování světel, zamykání atd

 

Aliexpress nebo motordiag.cz , případně jiný  dodavatel, ideálně s CZ programovým prostředím, v případě BT možnost i v chytrém telefonu ..   Díky

V tom motodiagu se neorientuju vůbec, je to poněkud nepřehledné,

na Ali bych asi (snad správně) vybíral tady https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20170911063148&SearchText=VCDS+17.8 

ale jsou tam kombinace

s CZ programem  VCDS-VAG-COM-17-8-VAGCOM-17-1-3-VCDS-HEX-CAN-USB-Interface     nebo kombinace

s EN programem  VCDS-VAG-COM-17-8-VAGCOM-17-8-0-VCDS-HEX-CAN-USB   ATMEGA162+16V8B+RT232RQ

 

Rozdíl?  Bude funkční oboje, nebo ten s ATMEGA bude fungovat jinak ....nebo se dá použít jiný SW v CZ ??

 

Editováno: , autor: catmannm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...