Přejít na obsah

VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

mělo by to jít a v DP určitě na to bude postup. S KKL to funguje jen do verze...??? Už si to nepamatuju, ale jsou to prostě ty staré verze programu bez podpory HEX CAN, něco kolem čísla 3 a 4, pak k tomu budeš potřebovat nějaký USB driver (starý VAG je primárně napsaný pro seriový port) - určitě se to dá vygooglovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Wittmann napsal:

mělo by to jít a v DP určitě na to bude postup. S KKL to funguje jen do verze...??? Už si to nepamatuju, ale jsou to prostě ty staré verze programu bez podpory HEX CAN, něco kolem čísla 3 a 4, pak k tomu budeš potřebovat nějaký USB driver (starý VAG je primárně napsaný pro seriový port) - určitě se to dá vygooglovat. 

Dobře. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 21. 12. 2017 na 9:32, BigSandy napsal:

Ten ATMEGA162+16V8B se da lehce opravít, když ho zničiš.
 

zdravím, povedlo se mi zablokovat klon, 16.8.3 čip Atmega, a nikde jsem nenašel srozumitelný český návod, jak ho znovu probudit.  Prosím, pokud je to možné, o návod nebo link. (Anglický jsem našel, ale dle něj se mi to nedaří)

díky.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Vyriešené . Komfortná jednotka 1K0 959 433 AK , kľúč 1K0 959 753 G Hella 434 MHz . Včera som to skúšal naučiť cez 09-Centralnu elektriku , ale na moje auto sa to robí cez 46-Komfort a podarilo sa . Po roku šlape aj druhý kľúč . Doteraz som skúšal iba manuálne učenie čo som našiel na nete , ale nič nezabralo. Minulý majiteľ kúpil novú batériu a ďalej to neriešil. 

Aspoň nemusím meniť tu anténu :D

A zarovno som vypol aj pípanie bezp. pásu . Pás samozrejme používam. 

Editováno: , autor: mino22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...