Přejít na obsah

VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

Máš verzi 18.2.0 Atmel - provedeš upgrade tak že koupíš Čína HEXv2 ARM 20.4.1 - dál provedeš upgrade že si koupíš Čína upgradovatelný kabel HEXv2 ARM 20.4.2 - upgradneš Loaderem máš moc pěknou podložku pod nohu u stolu 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem myslím verzi 18.2 před třemi roky fungovala celou dobu. Podle všeho jsem měl štěstí jen málokomu ten kabel funguje správně a bez nastavení...

Občas zablbla detekce Gateway až přestala fungovat vůbec.

Zkoušel jsem firmware. Mimochodem Loader to podle mě neumí. Všechno možné nastavil si kompletně Win7 a jediné čeho jsem dosáhl že sice fungoval ale kromě základních komponent jsem zbytek musel zadávat přímo adresou.

 

Pořízen ARM Hex sice Čínský ale skutečný kabel uprveno nastavení Win10 a cca půl roku běžím bez problému. Detekce Gateway, UDS protokol tohle na tom vašem kabelu prostě nepoběží.. Dál bezproblémové kodování ABS, Steering, BCM bez problému... Neznám nikoho kromě mě že by řekl že mu předchozí verze běžela...

 

A nový typ je většinou fake.... Tak jak říkám nedělejte něco čemu nerozumíte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • Pawouk změnil název na VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...