Přejít na obsah

VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

Tak z tvého linku jsem produkt našel, ALE tento produkt nemůže být poslaán do vybraného regionu (do prahy). Proto mi ali asi při mém hledání nic nenašel. Tak to je naprd.

Edit. JSem jelito. Měl jsem v ali nastavený region USA! po přenastavení je vše ok.

Editováno: , autor: koudy_123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj všem, potřeboval bych poradit nový kabel na 1.8T AGU (1999) můj stávající KKL 409.1 kabel běžící na soft. VAG-COM verze: IHR 304.0 nesvede výmaz některých věcí hlavně airbagu (měnil jsmeRJ)(chyby 65535, 01217) a proto hledám něco nového i do budoucna. Mám vyhlédnutý kábel : VAG COM 17.1.3 VAGCOM 18.2.0 VCDS HEX CAN USB Interface FOR VW AUDI Skoda, Seat VAG 18.2 ATMEGA162+16V8+FT232RQ (Czech/English). Můžete doporučit i jiný děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, sháním kabel na vozy Škoda f1 před FL (2004), f2 před FL(2008), octa 2 před FL(2008) a pak nejlépe i na novější modely f3, oct 3 atd. Aby mě chvíli vydržel. Je to možné nějaký takový sehnat za rozumný peníz dejme tomu do 2 tisíc Kč? Potřebuji aby uměl hlavně výmaz chyb, reset servisu, přepínání servisu, kontrolu hodnot vstriku, atd. Atd. Prostě komplet diagnostiku na základní věci okolo auta. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale na takové to domácí žvýkání to stačí. Taky ho mám. Nedávno jsem vyměnil stávající VAG 11,11,2 za VAG 17,1,3 který funguje i na starších autech líp.

Dá se koupit na Sbazaru za nějakých 1600 kč. Pokud bys chtěl tu moji starší verzi, nechal bych ti ji za malý peníz, ale spojení není tak dobrý jako u té novější.

Má tendenci to vypadávat, což ta novější verze nedělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj!

 

Narazil jsem na problém při kódování kamarádova auta Octavia II FL. Při kódování proběhne vše v pořádku - VCDS vypíše hlášku kódování přijato, nicméně nedojde k žádné změně. Při opětovném připojení k jednotce je vše jako dřív. Zkoušel jsem to na několika jednotkách (Centrální elektrika, radio,..)

Na mojí Octávce II předFL vše funguje v pořádku. Nesetkal jste se s tím někdo? Nevíte prosím jak z toho ven?

 

Verze VCDS 17.1.3 cz

Kabel z Aliexpress s popisem 2017 Best Quality VCDS VAG COM 17.1.3 VAGCOM 17.1 HEX CAN USB Interface FOR VW AUDI Skoda Seat VAG 17.8

 

díky,

tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím, chtěl bych se, prosím, zeptat - chtěl bych si koupit kabel HEX-CAN, aby to bylo od roku 2004+ (na Octávii II, 2.0 TDI, 103 kW, Elegance) k VCDS VAG diagnostice, ale nevím uplně přesně, jak to je. Jestli to chápu dobře, mám dvě možnosti: Originál (pochopitelně dražší), nebo neoficiální klon z Číny (za pár Kč)? Anebo je ještě něco smysluplnýho mezitim, co se vyplatí? Jde mi o to, aby ta diagnostika normálně fungovala plnohodnotně, jak má, abych mohl nastavovat atp. Jinak ke každýmu kabelu je vždycky CD? Resp. je nějakej rozdíl (např. nějaký omezení) mezi softwarem z CD a volně staženym z internetu, či je to uplně stejný? Děkuju mnohokrát za objasnění a odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic rozumneho mezi originalem a cinou podle me neni. Cina, pokud vim, umi vse co original. Jen je dobre pouzivat anglickou verzi, s ceskou byly nejake problemy (z hlavy uz nevim co presne).

 

Ke kazdemu kabelu jsem vzdy mel CD. Pokud by bylo poskozene, prodejce ti obsah CD posle. Urcite bych nestahoval SW z netu, hrozi zniceni kabelu (minimalne pokud stahnes novejsi verzi nez se kterou kabel prisel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost s klonem z ALIEXPRESS. Stál pár peněz (25dolarů), funguje ve verzi EN skvěle. Většinou je k němu soft ve dvou jazycích. Já koupil s EN+CZ.  CZ i EN jsou vlastně kopie volně dostupného SW z distributorského webu, přičemž CZ neumí dlouhé kodování, proto se stejně musí k většině věci používat EN.

 

No a ještě jedna nemilá věc jak pro CZ tak i EN. Vhledem k tomu, že je to klon, musíš používat loader, který se pro entivirus tváří jako vir. Antivir musíš vypnout jak při instalacích, tak při vlastním používání. No a stejně po nějakém čase, ti antivir smaže tenn nainstalovaný loader, takže ho musíš vlastně pře každým použitím nainstalov at znovu.

 

Jo a vždy je před použitím kabelu nutné vypnout připojení na web, aby se náhodou nestahovaly aktualizace a tím nedošlo k zablokování kabelu. Dá se sice nějak oživivit bloklý  kabel pokud má chip atmega 162, ale nechtěl bych to zkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, děkuju, už bych měl tomu rozumět. Akorát si řikám, když bych to koupil na AliExpressu, kde to bude zjevně nejlevnější volba, tak by teda, kdyby byl náhodou nějaký problém, např. prasklý CD, neměl bejt problém? Nebo na tyto reklamace je spíš lepší nějakej českej distributor (třeba Aukro)? Máte když tak zkušenost? A předpokládám, že na Sbazaru/Bazoši aspol. by to bylo podle dohody s prodejcem. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...