Přejít na obsah

VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

V 5. 5. 2019 na 9:24, Sovaja napsal:

Ahoj,

no....na Ali jsem fakt včera zkoušel hledat a nic. Stejně jako dnes a to i když dám vyhledat HEX V2. Bohužel, když jsem to tam koupil já, ten kabel, tak prodejce ihned skončil. Debata s Ali, dispute a další debata a vrácené peníze, protože se prodejce neozval ani jim. Takže jsem měl kabel a dodané CD na tisíc střípků.

Pak jsem hledal kabel od jiného prodejce a NIC. 

 

V každém případě jsem dnes zkusil stáhnout ještě další verze VCDS včetně podobné názvově té, kterou jsem koupil s kabelem, takže.....

 

2018 Newest Version VCDS HEX V2 VAG COM 17.8.1 VAG COM 17.8 FOR VW AUDI Skoda Seat VCDS 17.8.1 English +VCDS 17.1.3 Czech

 

Na uloz jsem stáhnul verzi VCDS 18.2 + 17.1.3 a nainstaloval jsem pouze 17.1.3 cz a u té se finálně musí nahradit dva soubory. Po spuštění to vypadá rozhodně lépe a to i včetně licence.

 

Odpoledne to vyzkouším, jak si to povídá s autem.....

 

díky

A1.jpg

A2.jpg

 

 

 

Ahoj. Jak si to rozchodil, mě to napíše Can: nepřipraven a nelze se to spojit s autem. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Čaute prosím Vás o radu mam Š Octavia 3 (2019),bohužial originalelektroservis stoji za h....!

Potrebujem premerať auto cez OBD diagnostiku a nechcem kupovať program s kablom pre autoservis za milion!

Čiže free softver VAG COM a lacný funkčný kabel hex-can(com) pre obyčajného automobilistu,prípadne aký operačný systém treba na PC!

Ďakujem za podporu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 26. 6. 2019 na 22:56, Chlumec napsal:

Ahoj. Prodim o radu. 

 

Mam kabel Hex klon. Po preinstalovani windows a nainstalovani VCDS mi to haze chybu ze se adapter nespojil s vozidlem. Viz priloha. Je kabel ko nebo chybi nejaky ovladace? Diky

414EF847-878C-4756-96C0-705499B4A6CC.jpeg

Pokud máš kabel s činy musíš použít soft na CD které jsi dostal!

Na cd by měl být txt soubor a v něm další podstatne instrukce ....

Sve taky dokáže udělat antivir....

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Octavka napsal:

Ahoj. Ja budu na zkousku testovat tento kabel s udajne novou cestinou pro 19.6 HEX V2. 

Screenshot.jpg

pošli prosím link ;) jinak mně se podařilo zpět přivést k životu zdánlivě mrtvý (aktualizovaný) kabel z roku 2013 a frčí úplně v pohodě i s nejnovějším softem 19.6.2 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj. mam vcds hex can 19.6 z ali..uz som s nim aj nieco skusal hlavne vypnut start/stop a sklopenie zrkadiel,. ale to co hlavne potrebujem spojazdnit je preprogramovat 2. kluc -46adr. a sprovoznit prihrev-18adr. no lenze jako na potvoru mi tieto jednotky neodpovedaju. z 30 jednotiek len tieto 2 sa nespoja. moze mi niekto poradit ci treba kupit tu verziu V2 alebo je chyba niekte inde. vozidlo je alhambra ,Type: 7N-VW36 (7N0)7N

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten se používá pro přístup do adaptaci pokud se dobře pamatuju. Napíše to že tam nemáš  přístup nebo tak něco... 

https://www.ross-tech.com/vcds/tour/securityaccess.php

 

A možná hloupost ale máš otočený klíč v poloze 1. Pokud ne některé jednotky nejsou přístupné...

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, zwan napsal:

No ten se používá pro přístup do adaptaci pokud se dobře pamatuju. Napíše to že tam nemáš  přístup nebo tak něco... 

https://www.ross-tech.com/vcds/tour/securityaccess.php

 

A možná hloupost ale máš otočený klíč v poloze 1. Pokud ne některé jednotky nejsou přístupné...

tak to mozno bude chyba v tom ze nemam kluc v polohe 1 ja vsetko robim v 2.polohe. o tom som nevedel. ja som kupoval tento novsi hex can s tym ze 11 verzia mala problem pri jednotke motora kde som sa nemohol dostat do adapt.hodonot tym padom som nemal ako vypnut auto START/STOP.  a tiez aj preto lebo mi neslo spojit s tymi dvomi jednotkami.

no tak to skusim v polohe 1.

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
V 28. 10. 2019 na 21:38, Octavka napsal:

Ahoj. Ja budu na zkousku testovat tento kabel s udajne novou cestinou pro 19.6 HEX V2. 

Screenshot.jpg

Ahoj, jak si dopad s testovanim?

 

Na ali sem nasel Czech/English jen verzi 18.9. Verze 19.6 v anglictine, polstine atd..

Na rosstech webu je pro nejnovejsi verzi 19.6 "info pending" cili se nevi co je noveho oproti 18.9? Resp. sou tam nejake zasadni zmeny? Kdyby bylo na me, tak vemu anglickou verzi, ale chtel bych to pro kamose, ktery anglictine(vubec) neholduje.

https://www.aliexpress.com...

Ma nekdo zkusenost? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj. Při připojení diagnostiky nejde načíst měřené hodnoty. Tato funkce je šedivá. U navigace to načíst lze. Uměl by někdo poradit, kde by mohla být chyba? Na O1 všechno běží normálně. Posílám i náhledy nastavení VCDS.

Děkuji. Michal55

nastaveni 1.JPG

nastaveni 2.JPG

nastaveni 3.JPG

Editováno: , autor: Michal55
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...