Přejít na obsah

VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Tak mi taky "umrel" HEX-V2 kabel. Zkusil jsem preflesovat pomoci VAGCOM_EEWriteLang. V kabelu byla verze FW 1.96. Po flesnuti ktere na konci hodilo chybu to hlasilo verzi 1.95. Po spusteni VCDS a testu kabelu to zahlasilo starou verzi a prehralo to zpet na 1.96 nicmene v aute to porad neslo. V testu kabel OK ale neslo se pripojit na zadnou jednotku. Tak jsem znovu zkusil fleshnout a tentokrat to proslo bez chyby az do konce na verzi 1.95 a tentokrat ve VCDS jsem test kabelu nedaval a rovnou zkusil funkcnost a uz to slape!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravim, na Octavii 2 FL 4x4, motor 1.6 tdi 77kw, r. v. 2012 mi vypisuje na maxidot porucha airbagu, s airbagmi som nerobil nic, akou diagnostikou by som tuto chybu vedel vymazat popripade zistit kde je chyba? Chybu zacalo ukazovat ked som auto odstavil na parkovisku. Vdaka za tipy. 

Editováno: , autor: zori29
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 20. 3. 2021 na 8:16, bobo napsal:

Ahoj  jawa33

koupe   https://www.laskarduino.cz/usbasp-isp-programator-pro-atmel/

stazeni  https://uloz.to/file/f1m1sOpuoQ48/vcds-20-4-loader-v9-2-zip

 

doufam,ze neporusuju pravidla fora s odkazem na soubory

ale velké díky patri clenovi Domio .-))

Nebyl by nějaký lehký popis co a jak při tom flashování? Mám taky mrtvý klon kabelu HEX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@VladaVee

doufám, že už není pozdě... :D

teď jsem musel taky reflashovat, předtím než budeš kupovat ten programátor tak se ujisti jestli ho vůbec potřebuješ.
Některé kábly ho nepotřebují, protože jak už je zmíněno v návodu mohou mít bootloader povolený...

tak neopakuj moji chybu a pročti si první návod,ať se ti taky neválí doma jeden nevyužit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím, 

Z Ali jsem objednal kabel HEX-V2 potom co kabel dorazil jsem nainstaloval VCDS z CD které bylo a postupoval podle pokynů které byli v textovém souboru, ve složce byli tři dvě aplikace a textový soubor, jedna aplikace byla diagnostika a druhá byl loader, vše jsem udělal podle návodu. Tudíž jsem šel zkusit jestli vůbec funguje, fungovala perfektně, ale po měsíci jsem chtěl vymazat chyby a diagnostika se mi nechtěla připojit k vozu, neustále mi při AUTO-SCANU vyskakovalo FUNKCE NENÍ PODPOROVÁNA ŘJ GATEAWEY. koukal jsem na forum zdali najdu odpověď, samozřejmě, že našel, ale moc tomu nerozumím. Tak vás žádám zdali by sen našel někdo ochotný kdo by mi pomohl. Díky moc. přidám fotky k ukázce co mi nefunguje a co mi to přesně dělá. 569686133_VCDSLICENCE.thumb.jpg.38bca35e3e8198cebbdc4293b00e0694.jpg1762855313_Snmekobrazovky(36).thumb.png.dbc91ee6917d649faecec5e2b8175285.png1645975444_Snmekobrazovky(34).thumb.png.27881bc35decb02bd70e7036b949f02a.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...