Přejít na obsah

VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

@ski1961Jasně😀

@TomJerryOrigo rosstech. V cz obchdoech bude. Nebo trochu nazpět tu někdo dával odkaz na repas origo kabelu 

 

Tvl. to si dělaj prdel🤣

https://www.kaufland.cz/product/445196562/?kwd&source=pla&sid=46296717&gclid=EAIaIQobChMIsbam1-bT_gIVNiwGAB37twU9EAQYAiABEgLiNvD_BwE

Editováno: , autor: keras1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@TomJerry

tu bohužel běžně nikde nestáhneš,aspoň já o ni tedy nevím, to jsem dal jen jako doplnění, jaká je poslední CZ verze u origo vcds. K této verzi mají přístup jen majitelé origa VCDS přes jejich uživatelský účet a ani pro ně to není od určité doby grátis a kdo chce, tak si ji musí zaplatit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen takový malý postřeh s updatem.

Člověk za honbou po poslední "levné" verzi často rozbije tu která mu spolehlivě fungovala. 

A přitom ani neví proč updatuje. 

Takže pokud nejste nějací zdatní v PC, doporučuji nechat tu verzi od šikmáče co Vám běží. 

Updatem si vlastně v ničem nepomůže. 

Není to ajfon, že by uměl třeba 3D skenovat😀

 

Edit : mluvím tedy o požití na stávajícím autě. Jiná věc je, pokud člověk koupí novější auto a má třeba problém s detekcí novějších ŘJ. 

Editováno: , autor: keras1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je slušnej mazec :-) fejkovej kabel z Číny přímo pod hlavičkou eshopu Kauflandu..a ještě si dovolí napsat V2..největší vychcávka je v tom, že kdo si to objedná, tak si může myslet, že to pak může reklamovat v Kauflandu ale kdepak..je třeba si pořádně přečíst podmínky, pak se člověk dozví, že to neprodává žádnej Kaufland, ale nějakej čínan s adresou ve Francii a pokud chce někdo reklamovat nebo snad dokonce odstoupit od smlouvy, tak musí řešit s tím čínanem..tak tohle je dobrá ojebávka od Kauflandu :-)

 

https://www.kaufland.cz/product/445196562/?kwd&source=pla&sid=46296717&gclid=EAIaIQobChMIsbam1-bT_gIVNiwGAB37twU9EAQYAiABEgLiNvD_BwE&fbclid=IwAR0aBkZQsaK1cVbn-a0gWXrjUIgZOy0iwiS9mW8__TPS1IOffS0O5rrm_oc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to praštilo hned do očí jak jsem psal v 1 příspěvku na této straně🤣🤣🤣

Kauf jako prase. 

Na Googlu mi to vyskočilo jako první jak se tu někdo ptal kde koupit kabel. 

Všude píší jaká je to zlodějna to mít z Číny, a že je to krádež, a že je to nezákonné...

A Kauf? No probléma. Chceš kabel? Tady je😀 A ještě V2 na poslední modely! 🤣

 

Je docela škoda, že člověk si udělá pár desítek věcí a tím to končí 😒

Jo koukne tu a tam na nějakou chybu, koukne na saze. 

Se nedivím (i já ho mám), že se kupují klony. Za 8tis. je to přepich. Škoda, že ten opravdu origo je tak drahý. Pokud se s tím člověk neživí, tak...

Myslete si co chcete, jen můj názor. 

Ale když ho tady prodává Kauf tak je to vlastně legál, ne??? 

Ještě by tam měli napsat "s odemčeným bootloaderem" 😀👍

Editováno: , autor: keras1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdyby někdo chtěl nejnovější verze programu VCDS® 22.3.1 v češtině + VIS.
  • Ve sz. se můžeme domluvit na 🤌🏼 😉
  • Co je nového ve VCDS® 22.3.1.?  🛠


    26.4.2022 vyjela nová verze programu VCDS® 22.3.1
    o    Rozšířeny informace pro chybové kódy řídících jednotek ASAM/UDS.
    o    Podpora nových řídících jednotek ASAM/UDS.
    o    Vylepšení detekce vozidlové platformy.

Snímek obrazovky (167).png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ski1961 ano mám to od origo kabelu, kterou vlastním od letošního roku. Vím, že jsou i novější verze, ale v češtině jsem se zatím k tomu nedostal. Tuto verzi mám otestovanou jak s origo, tak s čínou s loaderem a funguje bez problému. Ta úplata není přehnaná, za kterou to nabízím ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Joco776 v pohodě, já to nemyslel nějak špatně, jen jsem poznamenal, že jsou i novější CZ verze..ony ani ty CZ verze nejsou pak autamaticky u origo kabelu ke stažení zdarma, je jen něco a pak už to chce peníze za další CZ verze..

 

@keras1 ty se asi ptáš na loader k poslední CZ verzi pro čínskej kabel že ? to neexistuje..ta 22.10.0 je jen pro origo kabel..pokud mám správné info, tak čína má poslední CZ verzi 21.3..

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povedlo se mi rozchodit 21.3 cz. 

Záleží jaký loader se použije. Na jeden to nechodí, na jiný ano. 

Záleží na posledním dvoučíslí. Je spousta verzí. Přitom na všech loaderech (k dané verzi vcds) se tváří vin aktivní. 

Ale v autě při spojení se vcds chová pokaždé jinak jak už jsem uvedl. 

Rozdíl 21.3 a 20.12 nula nula nic. Mluvím o cz verzích. 

Detekce stejná, popisky v long coding také. 

 

Do řj 03 - 2Q0-614-517-AM se dostanu, SA bere jen 20103 a 40168. Jiné ne. Potřebuji změnit drying a ty kvanta co jsem zkoušel z různých fór ani jedno. 

40304 a 44595 které by měli na drying fungovat nee. 

Je to pro starší jednotky ale na 2Q0 ne, ne, ne. Ani developer nejde spustit (je jich tam víc)

Chtěl jsem zkusit vyšší verzi vcds, ale na tohle stejně nejde. 

 

Jinak jsem ještě rozdělal pro jistotu kabel a opravdu tam je stm32f405.

Měl jsem podezření jestli tam třeba není 415 nebo 407, ale to by blblo už při fleši. 

 

Jo mimochodem, v registrech je co se týče "plusloader" a "vcds" kvanta záznamů i po uinstalu (i mimo výjimek defenderu) 

Některé z nich nejdou odstranit ani v safe mode! Nehne s tím ani winaso, ccleaner a pod. 

Ale funkčnosti kabelu to asi nevadí když se použije správný loader. 

Editováno: , autor: keras1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...