Přejít na obsah

Nebliká dioda u dveřích řidiče...?


bercom

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

Ahoj všem,

téma zní divne,ale nazval jsem to tak jak to je....

Před nedávnem jsem si koupil Octávku 1.9 TDI Combi...

Všimnul sem si,že u řidiče je ve dvěřích červená dioda...to by mnelo asik blikat že jo? :help:

Profíkům to bude asi a smích :smich:,ale nemám tušení k čemu to je :feve:

Auto se normálne zamyká na dálku,a také se otevře...akurát nebliká ta dioda.

K čemu to slouží?

Nechci jet do Škodovky,protože možná jen odešla dioda za 2 kč,a oni nakecaji,že tam bolo neco špatný za 5 tisic :smich:

Dekuji všem za odpověď....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

dekuji za odpověď.

Nemáte nejaký návod jak rozdelat přední dvěře?

Nechci tam odlámat nejaký západky.....nebo tak..

Jak nároční je oprava ?Třeba na kolik příde takoví spínač?

A co je Safelock,potřebuju to ,nebo sa mohu nato vyprdnut ? :smich:

Mne se zamyká auto aj se odemiká s klíčem na dálku...tak kčemu je Safelock.

Dekuji Vám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce to nejprv zkusit hledat, třeba zde:

Rozsvěcí se ti stropní lampička když otevřeš dveře? Píská palubka když necháš rozsvícené světla a otevřeš dveře? Jestli ne tak to je špatný spínač a studené spoje v zámku

edit: Chtěl jsem ti sem dát ještě jeden odkaz kde to je popsané a nofocené ale napsalo mi to že takový odkaz je zakázán administrátorem, takže smůla a další odkaz, tady z fóra zas pro změnu už neexistuje ...

Editováno: , autor: FilipV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to taky muze byt chyba v diodce :)

trebaba vypojeny konektor, nebo urvany kabel

safelock je, ze zamceny auto nejde otevrit ze vnitr klikou, vlez si do auta a zamkni se dalkou (tlacitko na panelu na dverich nezamika do safelocku) a zkus zatahnout za kliku, jestli se ti odemknou dvere

Editováno: , autor: zdesim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to ti safe funguje, takze problem je nekde v casti s ledkou

a, vypojeny konektor - nekdo sundal tapec a pri nandavani zapomnel zapojit konektor

b, vadna led - malo pravdepodobny

c, spatky kabel - napr. urvany od ledky

d, zoxidovany konektor

e, spatna dverni jednotka

Editováno: , autor: zdesim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK dekuji...tak asponže tak...

Nemůžete mi sehnat nejakou schému jak rozebrat dveře?

Nevím kde jsou jaký vychitávky...abych neurval nejaký háček nebo zapadku...

Ja jsem googlil,ale nic sem nenašel...

PS: Jinak dekuji všem,co stráví čas stím ,že pomáha neskuseným se trochu zorientovat :)

Servis je šílenej...psal sem do autorizovanej na nemenovanu pobočku,že mi to nebliká atd...ptám se co to může bejt,kolik to bude stát.. ,, Mno to ješte nevíme,počítejte min 2000kč...to je dobrý...

Předem ví,že to bude min.2 litre....takže ikdyž je prdlá dioda za korunu třicet :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj jak to píše zdesim...

Ale sem skoušel i druhou metodu....

Jestly se zaposlouchám naozaj...2 x to cvaká :)

Takže Safelock funguje...

Zítra skusím rozdelat dveře....každý mi napsal,že dioda prežije celý auták :smich: tak spíš to nebude zapojený,nebo špatný kontakt nebo neco takovího....

Doufám,že si nezbastlým dveře při rozebírání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to ti safe funguje, takze problem je nekde v casti s ledkou

a, vypojeny konektor - nekdo sundal tapec a pri nandavani zapomnel zapojit konektor

b, vadna led - malo pravdepodobny

c, spatky kabel - napr. urvany od ledky

d, zoxidovany konektor

e, spatna dverni jednotka

toto vsechno mi funguje taky ale kdyz zamykam dalkou dioda neblika a kdyz zamykam klickem tak musim minimalne 3x ototcit do polohy zamknuti aby dioda zacala bliat uz jsem prolezl vsechny dvere i draty a porad nevim co stim:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LED dioda dokáže svítit v trvalém provozu 10000 hodin. No a tato nesvítí, ale bliká...a jen pokud je auto zamčeno...takže opravdu bude blikat ještě 20 let po sešrotování :D

Ono zas je otazka, jestli to blikani ji spis neublizuje, jako treba zarovkam apod., ty proudovy spicky (ikdyz mA), nevim presne jak je to u LEDek, ale taky tam je nejaky vlakno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj všem,

téma zní divne,ale nazval jsem to tak jak to je....

Před nedávnem jsem si koupil Octávku 1.9 TDI Combi...

Všimnul sem si,že u řidiče je ve dvěřích červená dioda...to by mnelo asik blikat že jo? :help:

Profíkům to bude asi a smích :smich:,ale nemám tušení k čemu to je :feve:

Auto se normálne zamyká na dálku,a také se otevře...akurát nebliká ta dioda.

K čemu to slouží?

Nechci jet do Škodovky,protože možná jen odešla dioda za 2 kč,a oni nakecaji,že tam bolo neco špatný za 5 tisic :smich:

Dekuji všem za odpověď....

Ahoj,

mne to robilo,ked som si vymontoval motorcek stahovania okien - volny konektor,bez pripojeneho motorceka.Inac vsetko chodilo bez problemov,len ledka neblikala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto vsechno mi funguje taky ale kdyz zamykam dalkou dioda neblika a kdyz zamykam klickem tak musim minimalne 3x ototcit do polohy zamknuti aby dioda zacala bliat uz jsem prolezl vsechny dvere i draty a porad nevim co stim:(

Jo... tak to mám to samý, je to mikrospínačem v zámku...už vím i na kterých dveřích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ono zas je otazka, jestli to blikani ji spis neublizuje, jako treba zarovkam apod., ty proudovy spicky (ikdyz mA), nevim presne jak je to u LEDek, ale taky tam je nejaky vlakno.

Budeš se divit, ale nevadí. U LEDky je to jiná technoologie než u žárovky! LEDka je přímo konstruována pro blíkání. Si vem, že superledky,infra i laserledky dokonce musí blikat, kvůli ochlazování. Je to tak, že bliká frekvencí, kterou nemáš šanci vidět´...většinou někde kolem 400Hz...a život jí to opravdu prodlužuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...