Přejít na obsah

Nebliká dioda u dveřích řidiče...?


bercom

Doporučené příspěvky

Zdarvím vaás všechny,

už to řeším pul roku:D

dnes jsem mel rozdelany zadni leve dvere,opravil jsem polamanou kabelaz u sloupku..

konektory mam ok.

jenze nemuzu sundat zamek pac se me dojeb.....l torx a nejde to povolit..

safe-loock me fachci pac kdyz usednu do auta a zamknu dalkou tak me pri otevreni tri dveri vyjedou a zase zajedou capliky:)

jen u tech zadnich za ridicem pri otevreni mi vyjede ale nejdou hned otevrit az po naslednem pokusu je otevru..

potiz mam v tom ze kdyz zamknu dalkou vse se zamci ,ale nejde mi diodka az kdyz vrazim klic do dveri a zamknu manualne tak ulsysim zvuk zamceni na tech zadnich dverich a rozblika se dioda..

to bude asi ten microspinac v zamku tech zadnich dverich ze jo?

microspinace mam nove,ale nevim jak to sundat pokud to bude tim microspinacem..poradite pls mocdekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taak se me to pekne rozletelo a nevim si s tim dal rady..pac ani ty microspinace nemam asi stejny :(

muze me nekdo poradit jak dal...napr zakoupeni noveho zamku aby mi to slo na DO i po vymene ci co je treba vse proto udelat..

nejaky moznosti prosim vas co mi tedka zbyvaji ...:(Ty zakrouzkovany jsou moje nove micro...a jsou vetsi...:(stejne bych to dohromady uz asi nedal pac se to rozletelo :(

obr687325_010520111634.jpg

EDIT:

nasel jsem zde na prodej zamek do tech dveri zde http://forum.skodahome.cz/topic/104305-oi-nahradni-dily/

myslite ze po vymene me to bude fungovat na me DO?

prosim poradte..dekuji moc vsem

EDIT2:

a nebo tenhle je jeste zde v nabidce

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vim ze jsem to zmastil:( nevim jakou mas namysli generaci,mam sice r.v.2000ale je to vlastne 1999r.v.jsou tam cerny zamky a co jsou zde v nabidce tak jsou taky cerny tak snad to pojede pac ze rozdil je jen v tech cernych a nejakych tech zelenych ci jsemzde vycetl tak matne..muzete mi jeste poradit..

ono kdyby ty microspinace byli v pohode tak bych to zkusil dat dohromady,ale kdyz ani ty spinace nemam take jake maji byt pac ty moje jsou vetsi tak se priklanim ze budu muset koupit new ci jete..muzete mi rict ci napsat jaky je v nich rozdil a v cem si dat pozor aby mi fungovali?

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravim,ja jsem uspesne vyresil studene spoje a roz....ny draty v manzete mezi sloupke a dvermi za ridicem vsechno ok..

pri skladani tez vse ok,po otestovani zavrenych dveri a otevrenych bez tapecu vechno slo ok,ale pak jsem namontoval tapec zavrel dvere a uz mi nejdou klickou otevrit ani z venku ani zevnitr,zamek funguje jak ma tahla taky,aspon uchem :( jak mam otevrit zavrene dvere.. :)uz se tomu smeji,pac neco opravim a pak se posere jina vec,ale asi jsem pri skladani tapecu tam do neceho mrdnul a nejde mi to otevrit..ale zamek jede jak ma..pls help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jejda ja jsem cekal na hoklu na parovistit a vzpomenul si ze jsem daval jeden jediny sroub na tapec a to u zamku,takze jsem to u klicky nadzvednul a tim tahlem otevrel pak sundall tapec a zase mi to jede jak ma ale bez tapecu..zitra to zkusim nejak tam dat ale asi to vypada ze zase bude to tahlo natazeny pac je to tak tak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok,jak jsem psal jiz drive ,vse fachalo jak melo pred namontovanim tapecu,zkousel jsem to stpkrat,pak jsem namontoval tapec slo to dva X trX a hotovo..

tapec se mi podarilo sundat a zase to vsechno funguje jak ma asi jsem ten tapec nebo to tahlo nejak spatne namontoval..uvidim dnes odpoledne to zkusim nejak poladit..dekuji vam vsem za rady..ozvu se jak jsem dopadl...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim tak sa pridam

nesvietia mi vystrazne svetielka na dverach, ked ich otvorim, vnutorne svetlo mi svieti len v polohe - na trvalo, ked ho dam do polohy, ked by malo zhasnut po zavreti dveri tak stale svieti, alebo zhasne po dlhom intervale - niekolko minut, a ked sa zamknem od dnuka dialkovym ovl. tak packou dvere v pohode otvorim , nevie niekto kde mam hladat primarne chybu ? to dialkove bolo dorabane a pri otvoreni dialkovym svietia len smerovky na strane vodica

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Po dnešní demontáži alarmu od J-Alarm začala blikat LEDka ve dveřích až na druhé zmáčknutí dálkového ovladače.

Situace: O1 2002, Namontovaný J-Alarm - verze propojená s komfortkou a přímo i na motor zámku dveří. Výměna za Magicar CAN. V jednu chvíli byly ty alarmy v autě oba. Magicar jsem napojil přímo na dveře, protože po CANu to sice zamykalo, ale nezhasínal stmívač. V té chvíli to bylo ještě OK - ať jsem zamkl ovladačem Magicaru, nebo továrním - zamklo to do Safelock s blikáním LEDky ve dveřích.

Nyní po odpojení původního J-Alarmu při zamykání bez ohledu na nastavení v Magicaru (je tam i režim 2x 0.8s který jsem taky zkoušel v domnění, že to chce 2 signály zamčení, ale žádná změna) zámek nepřejde do Safelocku, Led nebliká a je nutné stisknout tovární dálku ještě jednou. Odzkoušeno asi 10x - vždy stejné a vždy na druhé zmáčknutí. Světlo se rozsvěcí, zhasíná, signál rozsvícených světel OK, stejně jako světlo ve dveřích.

Nemůže jít o nějaké specifické nastavení komfortky ve spojení s tím J-Alarmem ? Zahlédl jsem v dokumentaci kanál 05.

Řídící jednotka: 1C0 959 799 B

Kódování: 00259

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím, mám dotaz k diodě a nechce se mi zakládat nové vlákno. Na rozdíl od předchozích tazatelů mám opačný problém. Zjistil jsem, že mi dioda svítí pořád. Má někdo z Vás tip čím by to mohlo být? Včera jsem myl auto, nemohla se někam dostat vlhkost a způsobit to?

Editováno: , autor: caleb.1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám víceméně stejný problém jako caleb.1. Dioda svítila trvale a při zamčených dveřích se intenzita zvyšovala/jako by to blikalo/. Dnes ráno nic,tma. po odemčení se rozsvítí a svítí pořád,po zamknutí cca po 3 vteřinách zhasne. jenže navíc to začalo blbnout celý,někdy nejde zavřít okno/otevřít ano. dálka teď někdy jde a někdy nereaguje vůbec a když už ano tak se neodemknou ,nebo nezamknou dveře u řidiče. klíčem to jde bez problémů.

světla piští,světlo ve dveřích ok stropní lampička taky ok.Ještě musím dodat to že nešel centrál u zadních dveří za řidičem a to asi 7 měsíců. nějak mi to nevadilo jezdíme ve dvou. neřešilo se to a asi před týdnem začaly zadní dveře najednou samy od sebe zase fungovat a od té doby se projevují ostatní závady. Ještě otázka funguje vám vnitřní osvětlení při otevření pouze zadních dveří?/kombík tdi 81kw 2003/ mě nesvítí nic.

dokud nefungovaly zadní dveře vše bylo jinak ok dioda blikala safelook fungoval. Moc dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdar chlapi.Vim,ze se to tady jiz nekolikrat resilo,ale stejny problem jsem nikde nenasel.Mel jsem nefunkcni diodu,osvetleni prostoru a alarm svetel pri otevrenych dveri.Vymenil jsem tedy zamky.Osvetleni funguje,alarm take a dioda parkrat funguje,pak nic a pak se zase chytne.Musim 2x otocit klicem v zamku,pak dalkovy ovladac,v zamku zachrasti a doida se rozblika.Nevite v cem je problem?Zamky jsou meneny,tudiz zavada v zamcich je malopravdepodobna.Nekdy me pripada,jako by to melo vliv na pocasi.Diky za postreh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...