Přejít na obsah

Plasy u Plzně -tuning sraz -foto


Sejis

Doporučené příspěvky

Ahoj všem.dávám opět k úvaze další možnost se vidět a pokecat a to na dle mého názoru super srazu /nevynechal jsem od jeho vzniku ani jeden sraz/jeden z nepohodovějších a nejklidnějších srazů v sezoně :palec2:

Jak asi všichni víme,minulý rok jsme zde vyhráli a počet 22 Superbů bude asi na dlouho nepřekonatelný :) proto si myslím,že opět větší počet našich krasavců by nebyl od věci,co říkáte kamarádi,kolegové ?????? :)

Já jedu 100% :palec2: a věřím,že se určitě někdo přidá :)

příští sobota 26.6.2010 od cca 9.oo hod do cca17.oo hod Plasy u Plzně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarádi omlouvám se,sem v pracovním nasazení a nějak sem neměl čas na forum.Dnes mě volal Jarda,že je v Sušici na servise jeřábu,tak sme malinko pokecali.Mezi řečí mě oznámil,že jsou o víkendu plasy.Celkem mě to překvapilo.Na víkend už mám naplánovanou práci,ale pokud zítra zkončím včas v práci,tak bych to zkusil zmáknout zítra popřípadě pak v neděli.strašně rád bych vás viděl a i počasí by mělo vyjít oproti loňsku kdy nám tak strašně lilo,ale když je ta správná parta lidí,tak nás to nerozhodilo.

Libore Péťa se ptá jesli pojede i Naďa?Zase by určitě rádi pokecali jako na moravě.

Editováno: , autor: Peny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zájem by byl velikej ale casove to nestiham :vikend rodinna oslava a v tydnu v praci od nevidim do nevidim.Nejak me lidi ted zamestnavaji ;) Ale treba se zas nekdy utrhnu a rad vas uvidim.Jinak supa samozrejme mam a dobre je o nej postarano.Tak si to kluci uzijte a at vas prijede sem k nam co nejvice :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...