Přejít na obsah

Airbag - svítí kontrolka


kus

Doporučené příspěvky

To nemá s baterií nic společnýho. Tu můžeš odpojovat jak chceš.

Tady někdo pustil klíček do polohy 1, když to měl rozpojený.

Jak to přesně smazat ti neřeknu, bo to nevím. To musí jiný odborníci. Jen na VAGu načti chyby v autě a vymaž je a bude to OKá. Stejně jako načítáč jiný chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Ahoj.

Potřeboval bych poradit s "menším" problémem. Již delší dobu mám problémy s airbagem ve volantu. Vloni se mi objevila závada a zatím se ji nepodařilo trvale odstranit. Na panelu se rozsvítila kontrolka. Po diagnostice na VAGu to hlásilo vysoký odpor. Mechanik zkontroloval kontakty pod volantem, prostříkal je a ještě konektory stáhnul páskou. Vydrželo to pár dní. Pak se závada opět objevila. Byla mi doporučena výměna kroužku pod volantem. Tu jsem tedy nechal provést a asi po dvou měsících se závada opět projevila. Ve VAGu i naskákaly další hlášky ohledně oken a bůhvíčeho. Asi bude někde na trase mezi volantem a řídící jednotkou airbagů (nebo někde jinde) nějaké špatné spojení.

Nebyla by nějaká dobrá rada či schéma zapojení airbagů.

Octavia 1,9TDI 66kW Ambiente 2003

díky

Včera (28.6.)se mi mechanik opět snažil odstranit závadu. Přišel s novým zjištěním a to, že mu to hlásí - špatný zapalovač vzduchového vaku. Neví někdo jaký odpor by měl mít a zda-li se v případě potvrzení závady dá někde levně sehnat?

A jaký by měl být odpor vypínacího kroužku volant-airbag.

Díky

Editováno: , autor: i.pytlak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

já mám auto po bouračce. jen jeden pytel a airbag šel ven.. kámoš mi ho deaktivoval a vyměnil za novej pytel.. chyba ale pořád nejde smazat a svítí:(

nevíte někdo, co znamenají tyto chybové kódy a jak postupovat při jejich odstranění? díky

jednotka 15 airbagy

00532 - napájecí napětí B+

07-10 signál příliš malý - sporadická

00595 - data nárazu zapsána

35-00

00588 - aktvační člen airbagu (řidič) (N95)

32-00 hodnota odporu příliš velká

001281 airbag u sedadla řidiče vypnut

35-00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umím opravit,tzv reaktivovat_SZ a bez zbytečných obav,jako tovární,ty kecy o tom že to lítá samo neberu ale to že ty spouštecí mechanismy jsou všeljaký snesu mám to za sebou,pecka na předek auto skoro death a pytle ok,jinej případ lehkej ťukec odřenej nárazník a vaky venku,vše origo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám auto po bouračce. jen jeden pytel a airbag šel ven.. kámoš mi ho deaktivoval a vyměnil za novej pytel.. chyba ale pořád nejde smazat a svítí :(

nechapu proc ti ho kamos deaktivoval a osadil ho novym? to jako aby uz prisne nevyletel?

na smazani dat z bouracky tu je plno ochotnych lidi, to ti udelaji bez problemu

velkou hodnotu roznetky ve volantu muze delat vadny podvolantovy krouzek

chyba napajeni je sporadicka, to se najspis zapsalo, kdyz se vybijela baterka - ta musi jit smazat

ps: kdyz ti sel ven z auta jeden pytel a airbag, koho myslis tim pytlem, ridice? :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

jo tim krouzkem pod volant myslis tenhle? http://obrazki.elektroda.pl/9118155100_1297935426.jpg (ted mi totiz auto pise nejakou chybu se snimacem uhlu nataceni G85) stalo se mi to po montazi tempomatu.. tak me napadlo ze bych ho koupil necha se koupit za 200 a jestli by potom uz stacila jen reaktivovat jednotak airbagu tak by to byla parada :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umím opravit,tzv reaktivovat_SZ a bez zbytečných obav,jako tovární,ty kecy o tom že to lítá samo neberu ale to že ty spouštecí mechanismy jsou všeljaký snesu mám to za sebou,pecka na předek auto skoro death a pytle ok,jinej případ lehkej ťukec odřenej nárazník a vaky venku,vše origo...

jj samo to nelítá.... ale to ani vrtulník, co ? :kol-31:

K věci - stk mi už pár věcí dělal, s pár věcma pomáhal či poradil, dlouholetej praktik.... Doporučuju :)

Editováno: , autor: Rexus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak :kol-28: Všechno co lítá zákonitě i padá a je naprosto jedno kde je chyba...

Proto nepiju redbull,ale slivovici :kol-47:

Rexus neboj,tu Hondu doladíme k absolutní spokojenosti ,doufám že to někdo lockne že japonci sem nepatřej byť maj koncernovej motor,viz.http://forum.skodaho...__fromsearch__1 aktivista :kol-47:

Hoď sem foto Honda 1.9TDiSE (pro neznalé tzv odlehčená verze) co má pod kapotou jestli to poznají zdejší experti...

Nicméně dík za reklamu :kol-28:

Editováno: , autor: stk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja to zkusim jeste jednou rozebrat ale nic jineho nez tenhle krouzek volant a packu jsem kvuli tempomatu nevyndaval.. hlavne mam uplne holatko pouze s ABS..za 14 dni jedu domu tak zkusim ten reset toho nastaveni snimace a uvidim pise mi to ale hrozne kraviny.. viz

Adresa 09: Centr�ln� elektrika Labely: SVO\6Qx-937-049-B.lbl

��d�c� jednotka: 6Q1 937 049

D�l: BORDNETZ-SG. 1S30

K�dov�n�: 09234

D�lna #: WSC 13765

VCID: F8FAE5C9F243

2 z�vad nalezeno.

00778 - snimac uhlu rizeni (G85)

49-00 - zadna komunikace

01324 - ridici jednotka pro pohon vsech kol

49-00 - zadna komunikace

copak ja mam na fabii pohon vsech kol? =-O treba jsem tam nekde nezapojil drat tak uvidim no..

a jeste by me zajimalo jak vyresim toto:

00532 - napájecí napětí B+

07-10 signál příliš malý - sporadická

pak uz mi staci jen vymenit krouzek (prvne promerit jestli vlastne teda nefunguje) a pak reaktivovat airbagy a mel bych to mit konecne hotove :)

Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty víš já bych to raději svěřil někomu kdo do toho trochu vidí,bo tam je toho asi víc a taky zřejmě se někdo hrabal v kodování gateway a kdoví čeho ještě!!!

Vůbec to nemusí být tím kroužkem,vypadá to na absolutní nesmysl v kodování ŘJ v autě,pakliže máš jen abs,tak nemáš G85,ten je jen u ESP,za další jednu z mála 4WD sem zahlíd jen ve WRC a možná pár Boleslavských ale v prodeji nebyli,takže komunikace s haldex je taky kravina,no a nakonec to napajecí napětí,to si stačí chvílku hrát s rádiem a je to tam pokles napětí na AKB nebo už se s tebou loučí...

Nicméně jsem ti nabízel své služby a myslím že za 1. návštěvu zjevnou kontrolu auta a drobet toho kodování nebo upřesnění toho co ve skutečnosti potřebuješ koupit abys neutrácel za hlouposti mi postačí čokoláda,teda nějaká větší jo,věř budeš spokojenej :kol-33:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...