Přejít na obsah

Vibrace


Radek I

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Mal som podobne problemy, menil som vnutorny klb, nepomohlo. Az v servise na beznej prehliadke servisak ze treba dotiahnut predne loziska. Ani nevedel o vibraciach ze mam, som mu to ani nespomenul, ked som odtial odisiel tak auto ani nesteklo... ziadne vibracie... takze pomohlo dotiahnutie prednych lozisk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Ahoj,

při jízdě asi tak kolem 70 km/h začne auto vybrovat. Je to jako kdybych jel po nějaké hrbolaté silnici. Při zvýšení, či snížení to přestane. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

Zdravim,

něco podobného jsem měl na autě taky, ihned po zakoupení. Mě to ale dělalo jen při akceleraci. Nechal jsem převážit kola, byly tam rozdíly 5-15 gramů, je to lepší, ale ne úplně v pohodě. V servisu mě strašili vadným kloubem, což se projeví během dalších 10 tis. km, budou ty vibrace intenzivnější. Tak uvidíme.

Měl někdo podobný problém? Jak jste ho vyřešil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

mám uplně ten samý problém,při jízdě kolem 80-100 km/h když šlapu na plyn auto se celý roztřese jakmile ho pustím-motor není v tahu je vše v pohodě.octavia 1,9 tdi 2001 kombi. už mě to s...e,nevím kde začít hledat,ale zkusím tedy ten kloub

Editováno: , autor: vaca80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se musím přidat,neboť mam taky ten samý problém :aggressive:,ale na OCTAVA COMBI 1.9TDI 96kw r.v.2003 Měl jsem podezření na zvlněné brzdové kotouč,ale poté co jsem je upnul do soustruhu a roztočil,tak jsem usoudil že to v kotoučích nebude.Tak teda dneska skusim pohýbat s tou poloosou.Nevíte kolik přibližne může stát ten kloub?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento probeelm ma trapil skoro 3 mesiace,auto pri akceleracii zacalo vybrovat po pusteni plunu v pohode,skontolovane klby ok.geometria ok,vyvazenie kolies ok,

uz som si nevedel rady ale ked som si nasadil miesto 16 vecsie alu 17 vybracie zmyzli a auto ide v pohode,zaujimave ze pri vyvazovani nato neprisli.

Takze by som skontroloval vsetky kolesa,niekde si trafil asi dieru alebo nieco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne to si myslím o tvojej závade aj ja. Chyť motor a dobre s ním zatras, ak ti lieta dopredu-dozadu, je to ono. Všímaj si silentblok na boku prevodovky, pri baterke. Guma sa môže ohýbať, ale nie v silentbloku lietat. Motor musí sedieť veľmi pevne. Prípadne porovnaj ten pohyb motora v dobrom aute s tým tvojim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím pánové,

přináším takovýto problém: Octavia 1,9 TDi (81kw) mi jede krásně, musím pochválit, avšak mám problém (dělá to od 3. převodového stupně výš), že když je auto tak na 1600 otáčkách a přidám plný plyn, strašně se to rozvibruje koplet celý...pak jak otáčky stoupnou nad 2,1 2,2 tak to ustane a dál perfektně zrychluje...

Co ty vibrace celýho auta může způsobovat? Fakt nejsou zanedbatelný, začne to celý drnčet :D Díky

Ještě edit: měl jsem to v servise, tam se mi kamarád koukal na poloosy a měli by být OK, silentbloky vyměněný, kola vyvážený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...