Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Help please. At me autoradio tape recorder Symphony CD from Skoda Octavia it does not reproduce MP3 disks. I would like to stitch its feather that it could read MP3 disks, the insertion is necessary for me, there is it at whom or?

On the native language I shall not write hardly it who or knows.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CJ: Unfortunately it's not possible to "convert" a Symphony with tape to a Symphony with CD. You have to replace the whole radio unit. The best place to buy a Symphony with MP3 would be at http://www.brm.cz, two years ago I ordered a Symphony MP3 radio for Fabia there and they sent it toe me abroad without any problem... It will be definitely cheaper there than buying a new radio at your Skoda dealer B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Někde to tu bylo, ale už to nemůžu najít. Chci připojit SYMPHONY k Maxikovi. Stačí propojit dva dráty?

Radio -----------------------------------Maxi-DOT

(20pólová - zelená) ----------------- (32 pólová)

8 (druhý displej, CLOCK) --------- 9 (CAN-BUS komfort (high))

9 (druhý displej, DATA )------------ 10 (CAN-BUS komfort (low))

Viz obr.

Pokud to tak je, ještě jak a kde (nejvhodnější místo a způsob) se připojit na ty CAN-BUSy? Je to obyčejný vodič a můžu to k němu přiletovat? :unsure:

Jo a ještě jak se pozná Sympfony, který jde připojit k Maxikovi jedním nebo druhým způsobem (viz příspěvek Cosby)?

Všem děkuji za odpovědi :D:worthy

:skoda:

Dobry den.

Rad by som si svoj Symphony prepojil s Maxikom, ale neviem ake objednavacie cisla maju piny, ktore potrebujem.

V servise mi pani tvrdila, ze samostatne sa piny nedaju kupit. Prosim viete mi pomoct,

Dakujem

Ivo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dobrý de, jsme tu nový a potřeboval bych poradit. Mám fábii a v ní neoriginální rádio. (dole je dádio a nahoře přihrádka). Chci si koupit rádio škoda symphony CD.Samozřejmě že ne ve škodováckým servisu.A potřeboval bych poradit. Budu potřebovat nějaké rámečky a lišti k jeho zabudování? popřípadě jaké? A ta montáž bude stejná jak u toho co tam mám?tzn vytahnu isokonektory ze stareho radia(je na CD a přehrává i mp3) a zapojím je no nového? Nezlobte se že píši asi dost hloupé dotazy ale jsem v této problematice začátečník takže každá rada mi přijde vhod. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked tam zapojis symphony do HORNEJ CASTI tak ti nebude treba ziadne plasty ani nic... akurat ked vyhodis radio zo spodnej casti tak tam musis dat kastlik alebo taku platovu dierku :)

Dalej ohladom tej ISO redukcie....tu vyhod a symphony zapoj az priamo na ten povodny konektor...to uvidis.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked tam zapojis symphony do HORNEJ CASTI tak ti nebude treba ziadne plasty ani nic... akurat ked vyhodis radio zo spodnej casti tak tam musis dat kastlik alebo taku platovu dierku :)

Dalej ohladom tej ISO redukcie....tu vyhod a symphony zapoj az priamo na ten povodny konektor...to uvidis.....

Děkuji za radu, to jsem potreboval vedet. jen jakou tu prihradku mam dat dolu mistoho stavajiciho radia?da se koupit nekde na netu? mohl bys m i dat odkaz? dekuji moc.Jsem rad ze existuje takoveto forum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no taketo obycajne odkladacie schranky pod radio zozenies aj na vrakovisku alebo aj na nete

napr : www.aukro.cz

alebo vsade na webe kde predavaju nahradne diely pouzite.... a vobec takyto odkladaci otvor mam nazvys aj ja

a dal by som ti ho aj za uplne smiesnu sumu... len to postovne...

Dalsia moznost je odkladacia schranka pod radio...vysuvna....- je to omnoho krajsie a zhana sa pomerne dost tazko... cena okolo 800 KC pouzita.... je to z vybavy ELEGANCE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

.. po delší době jsem vyndal Pioneera a vracím do auta kvůli prodeji origo rádio ALE po zapojení mi to pořád ukazuje jen PHONE a pak když jsem dal zpátečku tak naskočilo rádio= špatně zapojené a musim to přepinovat ale nevím kterej drát je na co proto prosím o foto nebo odkaz s popisem jak černého tak hnědého konektoru co se zezadu strká do Symphonye.

děkuju :feve:

Editováno: , autor: Marceliusis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...