Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Zdar lidi mám ted malý problém se symphony CD, dost často se mi stává při poslechu rádia se mi radio samo přeladí na jinou stanici třeba poslouchám helax na pozici 1 a radio mi samo přeskočí na Evropu 2 která je na pozici 5 přitom mi pořád rádio ukazuje že aktuální je pozice 1 děje se mi to pořád jenom mezi těmito dvěma stanicemi a přitom mám TP vypnuté, zkoušel jsem rádio znovu naladit přemístit stanice na jiné pozice ale pořád to děla to samé prosím poradte, děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, ja mám problém so Symphony kazetové z O1. Po zapojení do Fabie mi vôbec nereaguje, ako keby nebolo napájané. Iné autorádio ide v pohode. Ak ho zapojím na zdroj, tak sa rozsvietia tlačítka, ale display nie. Kód samozrejme mám. To rádio nebolo zapojené asi tak rok. Privítam každú dobrú radu.:help:

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

TAk pánové mám celkem zapeklitý problém, když sem přijel radio SYMPHONY F1 hrálo, druhý den chci ráno odjet a rádio se tváří jako, že hraje, ale není slyšet žádný zvuk ani šum, při CD taky nic :( Rádio sem zkusil u taty a taky nic, tak sem si šel koupit radio a když sem ho připojil tak se tváří ,že hraje ale zvuk zase nikde, vyměnil jsem pojistky a furt nic a u taty hraje normálně. Vezmu repráky i s kabelem k tatovy do auta a repro tam na jeho rádiu hraje. Nenapadá někoho kde může být problém ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Koupil jsem Fábku, která má symphony z výroby, ale tuner prakticky nic nenaladí, sem tam 1-2 stanice. změři jsem výstup z rádia na anténu, ale napájení tam není. když místo antény vrazím hřebík, hraje výborně, naladí okamžitě veškeré dostupné stanice. Když připojím anténu, tak nic. Je sice poznat, že je připojená, některé stanice trochu hrajou, ale na hřebík to jede líp.

Odkud je tedy napájená anténa, když ne po koaxu? alepsoň podle fotek antény se mi zdá, že do ní leze jen koax a ne další drátek pro napájení. Nebo je někde dále na trase zařazený napájení?

Objednám novou anténu, snad to pomůže...

Díky

Editováno: , autor: kacer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

...pravděpodobně jsi tam před Symphony měl neorig. autorádio a jsou přehozené piny č.7 a č.4 v ISO konektoru.Proto nedrží paměť kódu a uložení stanic.

Bylo tam sice neoriginální rádio, ale montované když jsem kupoval nové auto. Uložené stanice zůstanou jen ten kód se musí zadávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...pravděpodobně jsi tam před Symphony měl neorig. autorádio a jsou přehozené piny č.7 a č.4 v ISO konektoru.Proto nedrží paměť kódu a uložení stanic.

Díky za radu, teprve dneska jsem se k tomu dostal a piny přehodil , rádio funguje na jedničku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdarec,

měl jsem nějaký rádio Microstar a anténní kabel šel do něj krásně strčit. Teď mám Symphony a ta dírka na kolík je nějak menší....Je na to nějaká redukce?

Jako třeba tohle

http://www.rapid-autohifi.com/store/goods-antredukce_295719-653-ant-comadin-antenni-prechod-redukce-konektor-coma-din-pro-vw-a-skoda.html

?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

zdarec pánové,

fakt to tady prolejzám už týden a nemůžu se dohledat.

Mám autoradio symphony v 1 fabce, ale ze dne na den mi přestalo hrát. Spíš takhle ono hraje ale je slyšet jen když vypnu motor, display funguje, hlasitost se na něm zvyšuje a snižuje, ale prostě radio pořád hraje totálně potichu.

Nevíte co by s tim mohlo být??? Nebo mě prosím nahoďte na nějaký psaní.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...