Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

V ‎14‎.‎4‎.‎2017 na 11:52, Anvil747 napsal:

Podle mobilní aplikace MyŠKODA, je psaná moje Octávie jako, Škoda Octavia Tour II. Mám obsah 1.8 TSI, benzín, 118kW, 6ti rychlostní. 

 

image.thumb.jpeg.18b30f0d0d7cd623cebe0dc29080a6d2.jpeg

Pardon že sem už tenkrát nereagoval, ale je to blbost. O II Tour 2008 ještě nebyla a výbava je taky mimo Tour a o motorizaci nemluvě :D

 

JanT>> To bys musel koupit novější auto.

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...

Chlapi, potřeboval bych radu, do Fabie I sem vrazil Symphony MP3 ze Superba. Šlape, rámeček pěkně sedí, až na spodek rádia - ten nesedí na ten plastovej šuplík, je tam malá mezera. Chyba montáže, nebo je rozdíl v rámečku O1 a F1 ?

20190609_085913.jpg

Editováno: , autor: alien27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 6. 2019 na 7:59, Thief1 napsal:

Je tam rozdiel, symphony z Fabie je jemne zaoblene ako je vidiet na spodnej priehradke.

Dobře, dík, a dá se to řešit nějakým rámečkem nebo jiným šuplíkem? Mezitím sem viděl Fabii s neorigo rádiem a mezeru měl stejně jako teď já. (jinak mě tam neorigo sedělo pěkně, bez mezery).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 26. 11. 2018 na 15:28, Adam Koubík napsal:

Čau chlapi nemá někdo nefunkční radio Symphony Fabia 1, chybí mi tlačítko 6

 

Ahoj, sice už po roce, ale třeba si to přečteš, pokud si nesehnal. Kdysi jsem taky řešil dva chybějící čudlíky na Symphony. Na vrakáči ti je nikdo nedá (znehodnotíš rádio), ale stačilo napsat přímo do firmy BRM s. r. o. (https://www.brm.cz/), která pro škodovku ty rádia spravuje (možná i vyrábí?) a napsat co potřebuju. Hned mi odepsali i cenu s poštovným, za dva čudlíky jsem dal pár korun a bylo vyřešeno. 

 

edit: Tak jsem dohledal email z roku 2013, kde jsem to objednával:

 

Dobrý den pane **********,
tlačítka předvolby máme skladem.
Cena za kus 100,- Kč bez dph
Poštovné v případě platby předem činí  60,- Kč
V případě zájmu potvrďte prosím objednávku. Následně vám zašlu převodní udaje.
 
Takže takhle, jestli ti to za to stojí, je na tobě... :)
Editováno: , autor: Wyder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, jsem z Uherského Hradiště a kód vycucnout dokážu, tak až budeš mít cestu kolem, dej vědět. Nebo si nech někde vyčíst paměť a pak už ti stačí pár emailů. Měli by to zvládnout vyčíst v každém lepším elektroservise, nebo student slaboproudého elektra vš/sš, či mistr odborného výcviku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím nějak jsem nedostal k tomu si nechat vyčíst pin respektive nikoho jsem v okolí nenašel mimo firem kde za to chtějí kolem 700 ale zeptám se jinak na napájecím bloku ISO konektoru je pin "K line" když to připojím dostanu se do rádia abych vyčetl pin ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Milhausek napsal:

Protože vin zjisti v databázi dle skz

Asi jo co jsem byl ve škodovce tak mi řekli že od léta 2019 mají záklaz říkat pin pouze proti WIN ale že tam auto musí fyzicky dojet a že to z toho tahají přes diag ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...