Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Tak rádio koupeno za super cenu ted akorát rozchodit na maxíku.Myslíte že to umí v origo škoda servisu?Mám sice nejakou nabídku ale je to daleko od bydliště.A kolik za to chtěji?

odkud jsi?

už jsem to viděl - HK, tak to je o.k., jsem taky, zavolej, tel. máš v SZ, jo a cena? ZADARMO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rádio koupeno za super cenu ted akorát rozchodit na maxíku.Myslíte že to umí v origo škoda servisu?Mám sice nejakou nabídku ale je to daleko od bydliště.A kolik za to chtěji?

odkud jsi?

už jsem to viděl - HK, tak to je o.k., jsem taky, zavolej, tel. máš v SZ, jo a cena? ZADARMO

Velikéééééé díky Jakrovi z fora rádio propojeno a nakodováno.Skvělá práce ještě jednou hluboké DÍKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio mi při vzrůstající rychlosti zvyšuje hlasitost. To je vlastnost a i dobrý nápad, problém ale mám v tom že tu hlasitost zvyšuje o strašně moc - alspoň 5 dílků. Rozjedu se třeba na 100 km/h a rádio začne děsně řvát. Dá se to Vagem nějak korigovat, pokud ne tak alspoň vypnout ? Drát se mi šmikat nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio mi při vzrůstající rychlosti zvyšuje hlasitost. To je vlastnost a i dobrý nápad, problém ale mám v tom že tu hlasitost zvyšuje o strašně moc - alspoň 5 dílků. Rozjedu se třeba na 100 km/h a rádio začne děsně řvát. Dá se to Vagem nějak korigovat, pokud ne tak alspoň vypnout ? Drát se mi šmikat nechce.

nepotřebuješ nic, jen v menu rádia nastavit funkci gala na míň, je to v popisu - návodu k rádiu, tuším přidržet tlačítko TP a držet a jsi v menu, dalším ťuknutím postupuješ, hodnoty měníš kolečkem hlasitosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio mi při vzrůstající rychlosti zvyšuje hlasitost. To je vlastnost a i dobrý nápad, problém ale mám v tom že tu hlasitost zvyšuje o strašně moc - alspoň 5 dílků. Rozjedu se třeba na 100 km/h a rádio začne děsně řvát. Dá se to Vagem nějak korigovat, pokud ne tak alspoň vypnout ? Drát se mi šmikat nechce.

Jde to vypnout i regulovat na rádiu je to funkce GALA a nastavíš zda vypnout nebo jak moc zvyšovat hlasitost.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio mi při vzrůstající rychlosti zvyšuje hlasitost. To je vlastnost a i dobrý nápad, problém ale mám v tom že tu hlasitost zvyšuje o strašně moc - alspoň 5 dílků. Rozjedu se třeba na 100 km/h a rádio začne děsně řvát. Dá se to Vagem nějak korigovat, pokud ne tak alspoň vypnout ? Drát se mi šmikat nechce.

Jde to vypnout i regulovat na rádiu je to funkce GALA a nastavíš zda vypnout nebo jak moc zvyšovat hlasitost.......

Super - děkuji. Manual mám ale po pravdě mě ani nenapadlo že by to šlo bez Vagu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se zeptat, zda to jiz tedy nekdo zkousel ?

Diky za info, paul

jeminanku dovolena byla dlouha a pak jsem zapomel :-( stydim se. v modrem konektoru je vstup na changer. obvykle se jeste zapojuje vedle do zeleneho zem. nicmene budete muset byt schopni prepnout radio do aux modu anebo do modu, kdy virtualne hraje changer. coz se u nemeckych autoradii neda udelat jinak, nez pomoci komunikace zvenku ci pomoci pripojeni skutecneho changeru, ktery bude davat zpet info o tom, ze hraje.

osobne nemam zkusenost s radii, ktere pouziva skodovka. ale u toho, co se montuje do audin a vw to tak je. nemam duvod se domnivat, ze by to bylo jinak. tzn kabel sice koupite, ale bude vam k nicemu. radio totiz nema samo o sobe schopnost prepnout na AUX vstup.

EDIT: pokud by byl nekdo schopen poskytnout radio ze skodovky, tak jsem schopen to vyzkouset. pripadne bychom to mohli vyzkouset primo v aute, paklize budete schopni to radio vyndat abychom to mohli zapojit.

Symphony prepnout na aux jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se zeptat, zda to jiz tedy nekdo zkousel ?

Diky za info, paul

jeminanku dovolena byla dlouha a pak jsem zapomel :-( stydim se. v modrem konektoru je vstup na changer. obvykle se jeste zapojuje vedle do zeleneho zem. nicmene budete muset byt schopni prepnout radio do aux modu anebo do modu, kdy virtualne hraje changer. coz se u nemeckych autoradii neda udelat jinak, nez pomoci komunikace zvenku ci pomoci pripojeni skutecneho changeru, ktery bude davat zpet info o tom, ze hraje.

osobne nemam zkusenost s radii, ktere pouziva skodovka. ale u toho, co se montuje do audin a vw to tak je. nemam duvod se domnivat, ze by to bylo jinak. tzn kabel sice koupite, ale bude vam k nicemu. radio totiz nema samo o sobe schopnost prepnout na AUX vstup.

EDIT: pokud by byl nekdo schopen poskytnout radio ze skodovky, tak jsem schopen to vyzkouset. pripadne bychom to mohli vyzkouset primo v aute, paklize budete schopni to radio vyndat abychom to mohli zapojit.

Symphony prepnout na aux jde

Jak se da prepnout symphony na aux? potom by ten kabel asi mel smysl. Dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jaké mi doporučíte rádou do Fabči. Rád bych aby komunikovalo s maxidotem a umělo mp3.

Mám normální kazetový Symphony s ovládáním CD měniče a teď sjem k němu objednal VDO player http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...em=270105810302 Vyjde asi na 5000 a jediná avda je, že má modročervený VW podsvícení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Symphony s changerem SONY propojit lze, je to jeden z elegantních způsobů, jak na Symphony přehrávat MP3. Propojovací kabely dělá přímo soňácký origo servis Elvia, viz. http://www.elviapro.cz/default.aspx?ccSect...&section=87

Možná elegantnější je nechat Symphony předělat na MP3 ve značkovém servisu Technisat http://www.brm.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim, nemel by jste někdo rozbite autoradio od Skodovky kde by bylo kolecko ovladani hlasitosti ? Dneska mi kamarad prinesl tohle radio a kolecko není L Diky moc, na cene se urcite dohodneme … Doufam ze tohle bude to jedine co k montazi budu potrebovat :-) Jestli to bude chtit jeste nejake kody tak potes panbu :-/ Radio mi prinesl kamarad ze se mu uz asi 2 roky vali ve skrini :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, nemel by jste někdo rozbite autoradio od Skodovky kde by bylo kolecko ovladani hlasitosti ? Dneska mi kamarad prinesl tohle radio a kolecko není L Diky moc, na cene se urcite dohodneme … Doufam ze tohle bude to jedine co k montazi budu potrebovat :-) Jestli to bude chtit jeste nejake kody tak potes panbu :-/ Radio mi prinesl kamarad ze se mu uz asi 2 roky vali ve skrini :-))

kod bude chtít určitě pokud se montuje do jiného auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tedka na to koukam a asi to radio nebude z uplne cisteho zdroje pac z toho nejaky *censored* oloupal vyrobni cislo. Jedine co z toho vyctu je na prave strane jak je stitek s vyrobnim cislem ktere je odrbane ale nad nim je napsano Symphony 1U0035156C ale to mi asi nepomuze ze ? Lze z toho radi vycist seriove cislo nejakym PC nebo je sance ze by bylo napsane nekde vevnitr ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...