Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Potřebuju se poradit: propojil sem hlasový výstup mobilní navigace BLAUPUNKT LUCCA 5.2 do telefonního vstupu rádia Symphony ,vč. tel.mute.Vše funguje jak má.Když navigace dá hlasový povel ,tak rádio ztichne.Akorát ,že ta hláška je strašně potichu.Nepomůže ani zesílení phone volume v menu setup.Tak mě napadlo ,že asi to rádio potřebuje hodně silný signál vybuzení.Ale to je divný na telefonní vstup né?Tak přemýšlím o zakoupení tohohle http://www.stualarm.cz/produkt/55usbvw003-...-iso/aux-vstup/ vyřešil bych tím i aux vstup a usb.Origo rádia se mi nechce vzdávat neboť je propojeno s maxíkem.Máte s tím někdo zkušenosti?Nevíte jestli tenhle adaptér zesiluje úroveň signálu vstupů?Díky za případné rady. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když při navigaci zvýšíš hlasitost na rádiu, tak to jde zesílit dostatečně? Já to normálně používám. I MP3 z mobilu na tom můžu přehrávat dostatečně nahlas, max je už moc. Mám teda pevnou HF SIEMENS. Jo ale ta HF vlastně uživí externí reproduktor, takže signál je dost silnej.

Editováno: , autor: Strojvůdce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když při navigaci zvýšíš hlasitost na rádiu, tak to jde zesílit dostatečně? Já to normálně používám. I MP3 z mobilu na tom můžu přehrávat dostatečně nahlas, max je už moc. Mám teda pevnou HF SIEMENS. Jo ale ta HF vlastně uživí externí reproduktor, takže signál je dost silnej.

Hlasitost normální jsem nezvyšoval to pak je nahlas rádio.Pouze jsem zkoušel zvyšovat hlasitost phone v setup menu ,už ho mám na úroveň 40 a je to dost málo.Tak nevím kde je chyba. :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když při navigaci zvýšíš hlasitost na rádiu, tak to jde zesílit dostatečně? Já to normálně používám. I MP3 z mobilu na tom můžu přehrávat dostatečně nahlas, max je už moc. Mám teda pevnou HF SIEMENS. Jo ale ta HF vlastně uživí externí reproduktor, takže signál je dost silnej.

Hlasitost normální jsem nezvyšoval to pak je nahlas rádio.Pouze jsem zkoušel zvyšovat hlasitost phone v setup menu ,už ho mám na úroveň 40 a je to dost málo.Tak nevím kde je chyba. :huh:

Jinak nastavení hlasitosti, basy, výšky jsou rozdílný při normálním provozu a při mute. Takže můžeš mít nastavený jiný při mute a jiný při radiu/CD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když při navigaci zvýšíš hlasitost na rádiu, tak to jde zesílit dostatečně? Já to normálně používám. I MP3 z mobilu na tom můžu přehrávat dostatečně nahlas, max je už moc. Mám teda pevnou HF SIEMENS. Jo ale ta HF vlastně uživí externí reproduktor, takže signál je dost silnej.

Hlasitost normální jsem nezvyšoval to pak je nahlas rádio.Pouze jsem zkoušel zvyšovat hlasitost phone v setup menu ,už ho mám na úroveň 40 a je to dost málo.Tak nevím kde je chyba. :huh:

Jinak nastavení hlasitosti, basy, výšky jsou rozdílný při normálním provozu a při mute. Takže můžeš mít nastavený jiný při mute a jiný při radiu/CD.

Nemá to na nic vliv.Je to divný.Prostě to hraje v telefonním režimu potichu. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když při navigaci zvýšíš hlasitost na rádiu, tak to jde zesílit dostatečně? Já to normálně používám. I MP3 z mobilu na tom můžu přehrávat dostatečně nahlas, max je už moc. Mám teda pevnou HF SIEMENS. Jo ale ta HF vlastně uživí externí reproduktor, takže signál je dost silnej.

Hlasitost normální jsem nezvyšoval to pak je nahlas rádio.Pouze jsem zkoušel zvyšovat hlasitost phone v setup menu ,už ho mám na úroveň 40 a je to dost málo.Tak nevím kde je chyba. :huh:

Jinak nastavení hlasitosti, basy, výšky jsou rozdílný při normálním provozu a při mute. Takže můžeš mít nastavený jiný při mute a jiný při radiu/CD.

Nemá to na nic vliv.Je to divný.Prostě to hraje v telefonním režimu potichu. :(

Já mám nastavenu hlasitost v SETUP-PHONE VOL na hodnotě 43. Je jen nepříjemný ten řev když to nastavuješ. Jinak je to v kombinaci s Nokia CK-7W. Hlasitost jde až do 99 pokud se nepletu, ale nezkoušel jsem to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosim poradte...

zapojil som autoradio Symphony CD do Fabie... zadal kod... odskusal... CD hralo... nastavil stanice FM... vsetko OK

ale, ked som ho zasuval do palubky zatlacil som pravdepodobne na viac tlacidiel naraz... tak sa na displeji zobrazilo PHONE.

Nedalo sa radio spustit, ani CD... tlacidlo setup TP nereaguje... reaguje iba otocne tlacidlo na nastavenie hlasitosti, GEO a AUD.

Ked som vytiahol kluc zo spinacky, tak stale bolo na displeji PHONE. Pritom pred mojim pokusom o zasunutie do palubky... bolo vsetko OK a radio sa vyplo po vytiahnuti kluca zo spinacky a displej prazdny.

Odpojil som radio a znova zapojil... zapol som ho a na displeji bolo PHONE 1000... tak som zadal kod... ale PHONE na displeji zostalo a radio okrem spomenutych tlacitiel nereaguje.

Ked nastavujem tlacidlami GEO a AUD parametre... na displeji je PHONE v mieste kde zobrazuje FM

Na ISO konektore pin c.2 zapojeny nemam... nemam montaz telefonu.

Zapojene radio je myslim korektne... pri skuske po prvotnom zapojeni vsetko bolo OK... radio je "nove" zanovne z firmy BRM.

Prosim poradte, kazda rada dobra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klasicky se zapina phone pres komunikaci. druha moznost je na bloku D ( ten nevim, jestli tam mas, je to konektor podobny tem, ve kterych jsou kanaly a napajeni, ale je vedle nich vertikalne ulozeny ) zmerit, jestli nahodou neni pin 1 prizemneny.

napis prosim, ktere vsechny konektory mas zapojene a jak. jinak tlacitky se do modu, kdy je zapnute phone nedostanes. nebo o tom alespon nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klasicky se zapina phone pres komunikaci. druha moznost je na bloku D ( ten nevim, jestli tam mas, je to konektor podobny tem, ve kterych jsou kanaly a napajeni, ale je vedle nich vertikalne ulozeny ) zmerit, jestli nahodou neni pin 1 prizemneny.

napis prosim, ktere vsechny konektory mas zapojene a jak. jinak tlacitky se do modu, kdy je zapnute phone nedostanes. nebo o tom alespon nevim.

vdaka za zaujem... :)

Blok D nemam...

ISO konektor pre napajanie

A1- fialovo-biely

A2- prazdne miesto (nemam telefon)

A3- sedo-biely

A4- hnedo-cerveny

A5- cierno-modry

A6- sedo-modry

A7- cierno-modry

A8- hnedy

ISO konektor repro

B1-

B2-

B3- cerveny

B4- hnedo-cerveny

B5- modry

B6- hnedo-modry

B7-

B8-

tie tlacitka... bola to jedina moznost povodu zavady, ktora mi napadla... to ze by bola zavada v "novom" autoradiu, po tych utrapach som si nedokazal pripustit... a zapojeniu som "veril" i ked som laik...

dnes som zapojil radio a.... akoby sa nic nestalo slape... pre istotu som nastavil v setup ze telefon NO...

avsak, ked som ho skusal (testoval)... pocas prehravania CD na desatinu sekundy sa CD prehravanie prerusilo a na displeji naskocil PHONE... urobilo to v nepravidelnych intervaloch parkrat na desatinu sekundy...

Predpokladam ze je chyba pravdepodobne v "novom" cerstvom radii ktore sice ma cerstvu 1-rocnu zaruku, ale pockam co sa bude diat... ci sa bude "jav" PHONE opakovat...

mimo temy: utrapy zo zapojenim orginal autoradia

...hladanie vhodneho "serioz" Symphony... zvazovanie moznosti z MP3... objednavka a dlha cesta spoza rieky Moravy (8dni)... hladanie moznosti zapojenia (ihned)... rozhodnutie pre kutil-zapojenie... kupa ISO konektorov a hladania schemy atd... "maturita" z vyberania vodicov z ISO konektora... napojenie a ocakavanie vysledku 

snahy... 1/4 hodina funkcne a potom zbohom (PHONE)... dnesne prekvapenie funkcnostou... odlomil som kolicek z konektora 

anteny... montaz noveho...

btw... v banke ma potesili... chcu IBA 300,-sk ako poplatok za prevod penezi... a to som i klientom CeskoSlovenskej banky...

... to ma este cakaju dalsie repro... :) ... dufam ze radio vydrzi v aute a nezmeni majitela... to by bolo priznacne vyvrcholenie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už taky patřím mezi spokojené majitele Symphony s MP3. Objednáno přes www.brm.cz. Všem doporučuji, perfektní jednání. Na stránkách píšou, že se jedná o repasované rádio, ale v mém případě stejně jako u Igora se jednalo o rádio úplně nové, zabalené v originální krabici, s návodem k obsluze a kartičkou s kódem. Chyběly jen vytahovací pacičky, ale ty jsem si udělal, v tom problém nebyl. Co se týče MP3 zatím žádný problém s přehráváním, přehrává to bez zaváhání i bitrate 320 kbit/s, bez problému i multisesion disk, zatím jsem nezaznamenal jedinou chybičku s přehráním. Jediná nevýhoda je, že se nedá listovat mezi alby. Jak mi bylo řečeno, mechanika to umí, ale HW rádia ne, nepočítalo se s MP3 mechanikou, takže nezbývá, než se na vybranou skladbu proklikat. Rádio nebylo nákodované na maxidot, takže první cesta vedla na Vag. Nakódováno a už to jelo i přes maxidot. V návodu píšou, že nepodporuje ID3 tagy, což je pravda, ale po krátkém zmáčknití CD, roluje titul i interpret na displeji a promítá se i na maxidot.Na rádio je záruka 1 rok a 2 roky na mechaniku MP3. Cena rádia včetně poštovného 4 376,-Kč. Jestli má někdo nějaký dotaz, napište rád zodpovím.

post-25-1194013136_thumb.jpg

post-25-1194013150_thumb.jpg

post-25-1194013164_thumb.jpg

Beibl._MP3_CZ.pdf

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

csob je sice pobocka ceskej banky na slovensku a mam v nej aj cesky ucet. resp mal som. az kym som babke v prahe neobjednal take to choditko o ktore sa babky opieraju. take to zo 4mi nohami. malo stat 1200 CZK tak som myslel aky som prefikany a urobil som prevod z czk uctu v czk banke v skk a poslal 1200czk a zaplatil s nechutou 300CZK ZA PREVOD. nasledne som mylsle ze uz je vsetko ok az kym mi nevolal pan z firmy od ktorej som to kupoval. prislo im iba 800 czk. odfaxoval som mu moju prevodku na 1200 czk a aj poplatok 300 CZK ktory som platil. nasledne to reklamoval on a jeho banka si z prichadzajucej sumy stiahla poplatok 500czk.

a to sme vsetci v EU. najlpsie je platit cez paypal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tohle...http://www.skodaoctavia.cz/muzikanavody/AuxProSymphony.htm to je tak za 35,- + 1h práce. Mělo by to jít i na smphony CD, musí mít samo modrej konektor. Právě to generuje data jako changer.

Editováno: , autor: jakun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele co to rovnou napajet na magnetickou hlavu kazetaku, to by slo ne ?? a mit tam cistou kazetu

zkus to. mozna budes prekvapen, co to dokaze s brumem a s predzesilovacem :-D promin, ze se smeju. ale tohle mne napadlo zhruba v 6te tride zakladni skoly, kdyz jsem zacinal koketovat s elektrikou ;-)

jinak prakticky bacha na to. odpalis si predzesilovac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...