Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Cauky lidi,mám,asi jako vy všichni problém se SYMPHONY,když do něj zasunu CD,tak hraje zhruba 5 minut a najednou se mi na displeji ukáže ERROR,CD vypne a rádio se přepne do rádiového příjmu,dělá to jak u origo,tak u vypalovaček a přijde mi,že to dělá po zahřátí,zajímavé je,že nejde pouze CD.Prosím všechny o radu.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauky lidi,mám,asi jako vy všichni problém se SYMPHONY,když do něj zasunu CD,tak hraje zhruba 5 minut a najednou se mi na displeji ukáže ERROR,CD vypne a rádio se přepne do rádiového příjmu,dělá to jak u origo,tak u vypalovaček a přijde mi,že to dělá po zahřátí,zajímavé je,že nejde pouze CD.Prosím všechny o radu.Díky

nejde pouze o prehravani cd? anebo nejde pouze o originalni cd, ale i o vypalovana? nejak jsem to z te vety nepochopil.

nicmene by tam mel byt error a cislo. podle vseho to vypada, ze odchazi mechanika ( optika ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Asi je najivní myslet si, že se symphony prodává s větším výstupním výkonem, že? V návodu je napsáno 4x25W, což je fakt hodně málo když vezmu v potaz, že běžně se autoradia prodávají s výkony 4x55W..

Nikdy dřív bych si nemyslel, že si na symphony tak zvyknu a že mi jeho ovládání a vlastně design a všechno ostatní bude vyhovovat tak, jak mi vyhovuje.. ale ten výkon je fakt velké mínus.. :-( Když máte ve fabii lepší repro než originál škodovácký, hraje to líp než o orig.? Je tu třeba někdo kdo má vytlumené dveře, vyměněné repro a symphony? Jak je na tom v porovnání s orig. repro bez vytlumení dveří?

Nechci do auta cpát woofer, ale symphony bych rád zachoval.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běžná rádia mají třeba 4x50W (ale MAX. - skoro nic nevypovídající údaj), jejich RMS ("trvalá") hodnota je tak 4x22W (a ta je důležitá). Tak bacha na to. Takhle se nás snaží č***ci ochcat...

Která z těchto hodnot je těch 4x25W?

PS: S novýma reprákama nebo rádiem ti to bude hrát (třeba) "lépe", ale moc nepočítej, že hlasitěji. To bys musel mít zesík.

Basy snad přibydou (měli by) vytlumením (doufám), pokud dáš nový repro.

Sorry, že pořád něco melu ;)

Editováno: , autor: NNNTomas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NNNTomas: no já jsem rád, že meleš.. :palec2:lol

Hlasitěji to už ani není potřeba, to stačí bohatě.. Tak to v tom případě jetsli je to, jak píšeš, bych asi nechal symphony a jen provedl to vytlumení a výměnu za lepší repro..

Právě že si od toho vytlumení slibuju lepší basy a hlavně i při nižší hlasitosti samozřejmě.. ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
zkus vicemene je to to same, co je tu popsane. akorat to nekdo, kdo to zkopcil, prodava za love.

Měl bych ještě k tomu takový dotaz. Nevíte náhodou, co by mohlo být toto za kabel a kam se dá zapojit. Asi to bude nějaké ukostření. Nechtělo by se mi zatím moc šahat do elektriky. přeci jen je to ještě v záruce. Díky

post-15934-1205608616_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych ještě k tomu takový dotaz. Nevíte náhodou, co by mohlo být toto za kabel a kam se dá zapojit. Asi to bude nějaké ukostření. Nechtělo by se mi zatím moc šahat do elektriky. přeci jen je to ještě v záruce. Díky

je to klasicka zem, protoze novejsi vw radia nezemni changery. predpokladam, ze je to z duvodu toho, ze changer by mel byt napajen externe pres pojistku a tak aby nedoslo pri zkratu k slusu pres samotne radio.

bez tohoto uzemeni toto nebude fakcit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Me v sobotu dodelaval maxik Honza s palubnim pocitacem a tempomatem. Radio mi na maxiku taky neukazuje, mam cislo bez koncoveho pismene. Honza rikal, ze nejde po Canu. Kdyz ale bylo zapli radio, tak se mi na maxiku nechtelo ukazovat auticko, kdyz otevru dvere, tak jsme radio odpojili (propojeni mezi maxidotem) a uz maxik reagoval na otevreni dveri. Zaver je, ze radia bez koncovych pismen fakt na maxik nejdou. Delalo to s tema dverma i nekomu jinymu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...