Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Host Strojvůdce

Dík. Tak to tak sfouknu.

A ještě dotaz:

na co jsou piny 7-telefon-vstupní signál, TEL+ a pin 10-telefon-vstupní signál, TEL- ?

Dá se na to připojit výstup z jakékoli handsfree (místo reproduktoru?) nebo jenom origo?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

Tak SYMPHONY připojeno na CAN. Doufám, že to bude takhle makat. Až dám maxika.

A na otázku si odpovím sám. :D Lze připojit. Výstup handsfree na reproduktor jsem napojil do symphony na piny 7 a 12. V menu nutno nastavit PHONE IN. Takže na Symphony pouštím i MP3. :D I když jenom MONO. <_<:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

:D Ale jeste nevim, jestli to tak bude fungovat. :D Ale byly to nervy, kdyz jsem rozdelaval ty CANy.

Pak dej vědět, jestli ti to takhle šlape, ale večer jsem tu pročítal všelijaké diskuze a mělo by to tak být. Viz Grygy. Ani nevím, jestli moje radio bude umět maxik, nikdo mi neporadil, jak se to pozná. Tak doufám. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja s budikama jezdil 14 dni v kufru a to bylo absolutne znicujici, chybel uz jen krucek k maxidoteni a nic.... :(

pak to bude jeste lepsi, kdyz uz to makalo, tak jsem mel radost jak male decko... btak jeste chvili vydrz a budes mit o to vetsi radost :)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde to tu bylo, ale už to nemůžu najít. Chci připojit SYMPHONY k Maxikovi. Stačí propojit dva dráty?

Radio -----------------------------------Maxi-DOT

(20pólová - zelená) ----------------- (32 pólová)

8 (druhý displej, CLOCK) --------- 9 (CAN-BUS komfort (high))

9 (druhý displej, DATA )------------ 10 (CAN-BUS komfort (low))

Viz obr.

Pokud to tak je, ještě jak a kde (nejvhodnější místo a způsob) se připojit na ty CAN-BUSy? Je to obyčejný vodič a můžu to k němu přiletovat? :unsure:

Jo a ještě jak se pozná Sympfony, který jde připojit k Maxikovi jedním nebo druhým způsobem (viz příspěvek Cosby)?

Všem děkuji za odpovědi :D:worthy

:skoda:

hej vůdče, strojvůdče :D

tak dnes jcme zapojovali a vysledek je takovyto:

8 - druhy displej CLOCK.......... 9 - CAN-BUS komfort (high)

9 - druhy displej DATA............ 10 - CAN-BUS komfort (low)

pri pridani dvou dratu se maxidot vuci radiu choval absolutne netecne, tak jsme otevreli DP a dumali, u radia je jeste psan na druhy displej jeste jeden kabel a tan jsem po velice dlouhem dumani zapojil na volny pin cislo 26 do svorkovnice T32

10 - druhy displej ENA.............. 26 - CAN-BUS komfort (stineni)

takze byly pridany 3 kabliky a zaplo se radio

...........a nic....... :(

tak mam dotaz jestli jsem neudelal nejakou bejkarnu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

Ty dva drátky jsem vyčetl tady na fóru. Mimo jiné top psal i Cosby a to kódování Vagem. Asi zapnout druhý displej. Ale ještě jsem to nedělal. Skus Cosbyho, přes PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pri kodovani budiku jsem se na to ptal, ze by mi to rovnou aktivoval a rikal, ze se nic zvlast neaktivuje, jen se pridaji kabliky a zacne to ukazovat..... je to pry jen jako externi displej, ktery si ridi samo radio.....

a cosby tu nekde psal, ze je tyden mimo, ma dovcu........ :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...