Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Pokud se ti tam nezobrazí  SEFE a pak 1000 pro zadání kódu je něco špatně s autorádiem.

To co se ti zobrazilo jsem ještě neviděl.

 

Nesvářelo se na autě? nebo co ti dělali v servise na autě? Je to tvoje autorádio co tam máš?

 

To CD to načetlo a hrálo? Nebo jen mechanika vzala CD?

 

Ještě mě napadlo, zkuste se připojit diagnostikou. Pak napiš jak to dopadlo.

Editováno: , autor: Combi2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla to totálka, ale opravovalo se, kamión mě natlačil na svodidla. Pravá strana vyměněno: 2x blatník, 2x dveře, sloupek, práh; levá strana: přední blatní, oprava obou dveří. Lakováno skoro vše kromě střechy, 5. dveří a zadního nárazníku.

Svařováno určitě bylo (práh, sloupek). Autorádio je opravdu moje, není vyměněno. CD pouze zajelo, po zmáčknutí tlačítka normálně vyjede.

Zkusím tedy servis, co ukáže diagnostika. Zatím díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dnešní  digi době? Určitě máte skoro všici v telefonu foťák. Popřípadě stačí svědecká výpověď, že bylo funkční.

 

A pokud by to bylo v souvislosti s nehodou, výměna z pojistky.

 

Při demontáži a montáži auta to měli vyzkoušet! Je to v servisní práci po odpojení baterky.

 

Já v již zrušeném značkovém servise vyhádal novou kapsu, při servisce mi zlomil ten vrchní gumový díl. Argumentace taky to už bylo. Doložil jsem fotku udělal bordel na prodejně a druhý den tam byla kapsa a vyměněna zdarma. Příště už jsem jel jinam.

 

Ale to sem nepatří.

Editováno: , autor: Combi2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

AHoj mam podobny problem zapojil som autoradio Skoda Symphony CD MP3 do O1 2002 

Po kazdom vytiahnuti kluca zo zapalovania treba zadat pin kod , neulozi sa . Potom nenacita mi CD pise Error, no Changer  tlacidlo TP nereaguje.

Inak radio hra a  naladi stanice cisto, aj to podsvietenie na zeleno je funkcne .

Neviete v com je problem prosim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...