Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Mě to taky blblo, nechtělo občas vyjet CD, dlouho se startovalo, občas v tom chrastilo, špatný příjem rádia - zřejmě špatný kousek od výroby, škodovka nechtěla uznat na záruku, několikrát testované a přeměřované, naštěstí mi ho ukradli ( vloupámí oknem u spolujezdce) a mám na pojistku nové a je úplně bez závad OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda mám ve fábce symphony z octávie, ale zatím max. spokojenost...jinak k problému zakladatele tématu, zkusil bych zkontrolovat zasunutí pinů ve svorkovnicích kvůli tomu restartování. Se zasekáváním cd ti neporadím, občas jsme to řešili v práci odesláním rádia do opravny, nebo do MB.... :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem hledal v DP a k radiu je tam jen toto, ale je to hooodne stary vydani <_<

to by nebylo moje auto, aby neslo neco na poprve :(

kabely propojeny, odzkouseny, funguji a spravne opinovano

radio prekodovano na 00405

a hovno hovno slavny soude :( horni tretina nesviti :(

nevi nekdo co s tim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem hledal v DP a k radiu je tam jen toto, ale je to hooodne stary vydani <_<

to by nebylo moje auto, aby neslo neco na poprve :(

kabely propojeny, odzkouseny, funguji a spravne opinovano

radio prekodovano na 00405

a hovno hovno slavny soude :( horni tretina nesviti :(

nevi nekdo co s tim ?

A rádio ti svítí když zapneš světla? Mě, dokud jsem to neměl spojený s maxíkem, nesvítilo ani se nezapínalo při zasunutí klíčku a samo se nevypínalo při vyndání klíčku. Třeba bys tak poznal, jestli to máš dobře nakódovaný a spojený...jenom nápad... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možnost vypínání a zapínání radia klíčkem se nastavuje v menu radia. Nesouvisí s kódováním.

To teda souvisí, nainstaloval jsem maxík, nakódoval rádio na maxík, ale nepropojil kabelem. Rádio nesvítilo, nezapínalo se ani nevypínalo klíčkem jako předtím. Okamžitě po zapojení kabelu to začlo fungovat normálně... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radio bylo v auti uz v serii 05/02... vypinam puze vytahnutim klicku, kdyz je vypnute a rozsvitim, tak se rozezne take...

prave to me napadlo dnes rano taky, pac nevim co s tim.... servisak me strasil, ze to pry u nekterych neslo vubec, ale bojoval s tim snad hodinu a prolezli jsme v DP kde co a marne

asi si budu muset udelat vylet do Nymburka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( Hm, tak máš divný radio. :D Nepsal jsi náhodou, že máš z okty, zam je to třebas jinak. Jo a zhasíná ti horní třetina při startování?

Bobík: Bejt to včera, mohli jsme prohodit radia, tím bysme poznali, kde je chyba. Jedna z možností, když na nic nepřijdeš.

Mám z okty a fachá to úplně super. To zhasínání si nejsem jistej, ale nejspíš jo, ještě jsem to nezkoumal... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radio bylo v auti uz v serii 05/02... vypinam puze vytahnutim klicku, kdyz je vypnute a rozsvitim, tak se rozezne take...

prave to me napadlo dnes rano taky, pac nevim co s tim.... servisak me strasil, ze to pry u nekterych neslo vubec, ale bojoval s tim snad hodinu a prolezli jsme v DP kde co a marne

asi si budu muset udelat vylet do Nymburka :)

No a nemáš to teda nějak blbě nakódovaný? Mě to fakt šlo po natáhnutí kabelu hned... :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak jsem se pred dvemi hodinami vratil z vyletu a chyba je v mem radiu :(

00405 nastaveno, nefunguje

00407 nefungovalo take

00401 nevyzkouseno - snad zitra

00403 rovnez nevyzkouseno

jinak podekovani putuje do Nymburku a panovi se jmenem Strojvudce :)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...