Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Ahojte.

Kúpil som rádio Škoda Symphony zo Superba 2003, nahodil som ho do Fabie 2004 a rádio ide, iba mi nefunguje podsvietenie a takisto nereaguje na vytiahnutie kľúča zo zapaľovania.

Rady som si už prečítal, no moc mi nepomohli.

Vyskúšal som sa spojiť s rádiom cez SuperVAG a prekódovať ho na hodnotu 00403, ale nepodarilo sa mi s ním nadviazať komunikáciu, nenašlo to RJ, takže súdim, že do rádia nie je dotiahnutá K-Linka.

Viete mi prosím vás niekto poradiť, čo teraz?

Ďakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj,

mam O1 a Symphony na CD.

Radio jsem nakodoval (nefungovalo mi podsviceni) ted je vse ok

PROBLEM: radio se nevypina/nezapina s klickem (pamet stanic si radio pamatuje)

VAG blok hodnot 1 : Skontakt vypnuty

VAG chyba: sporadicky S KONTAKT

kdyz jsem rozdelal spinacku, tak jsem tam nasel Skontakt a vse funguje jak ma, vypnuty klicek 0V zapnuty klicek +12V

kdyz vypnu klicek tak mi napr. pipa, ze mam rozsvicene svetla tedy dle tohoto myslim, ze taky bere z Skontaktu spinacka funguje?

Ma otazka, na pinu c4 (zlutocerveny drat) kde ma byt Skontakt je stale 0V. Mam zkontolovat kam kabel vede(jesli neni prekously)? V DP jsem se docetl, ze kabel vede pod pristrojovou desku, tam nekde musi byt spojen s s kontaktem ze spinacky. Je k tomu pristup?

mate nejakou jinou radu? jak zporovznit zapinani vypinani radia s klickem?

v priloze zasilam zapojeni konektoru

post-24213-0-38717100-1330894624_thumb.j

post-24213-0-16700700-1330894658_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preklep, 401 som myslel.

No pointou zostáva, že sa mi s tým nepodarilo spojiť, aj keď v mieste pre diagnostiku, resp. K-lin mám dotiahnutý kábel a konektor je plne obsadený

Tak zkontroluj konektor radia "udajny" k-line jestli opravdu vede do diagnosticke zasuvky (promerit).

Mel jsem neco podobneho nakonec jsem si k-line musel dotahnout sam do radia.

Pokud se na to necitis tak nejjednodussi cesta je vyndat radio v jinem aute spravne nakodovat dat do sveho auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

koupil jsem O1 s rádiem symphony mp3. Vše funguje, až na ty mp3. Nevím, jestli dělám něco špatně já, nebo je špatná mechanika, ale ikdyž jsem zkoušel mp3 na třech druhách cd, tak se mi to nepodařilo rozjet. Zkoušel jsem mp3 dávat do složek i mimo, s dlouhým i krátkým názvem samotné mp3 a taky v různých formátech od 196 až po 320kbps. Neměl tady taky někdo takový problém? CD normálně hrají. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahojte mám problém s autorádiem ve škodě Fabia, stále mám na displeji nápis PHONE a rádio mi nechce hrát, ať dělám, co dělám, koukal jsem i do návodu, ale bohužel, nevím, čím to je, ať mačkám, co chci, tak prostě tam je pořád nápis PHONE, jde akorát regulace bassů a tlačítko CD, ale rádio nehraje. Nechápu, proč a z ničeho nic :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...