Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

zdravím borci........mam vo fabii radio škoda symphony a ide oto že ked som ho vytiahol zistil som že nejaký keket mi pocvakal kabliky na ISO napajacom konektore..,.pomocou meraku som zistil kde aký ma patriť len nato aby mi rádio išlo aj podsvietenie ale to je všetko ale neviem že akú farbu ma vodič na gala, a CAN a ostatné tak by som Vás chcel poprosiť aby ste mi niekto popísali alebo odfotili ISO konektor a kde aký kablik má isť podľa farby !!!! DIKI MOC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, mám takový problém s rádiem symphony na kazety ( v Octávii ). Rádio sem nedávno sehnal s tím že původnímu majiteli co ho koupil a autem vůbec nesvítilo a nevypínalo po klíčku(měl ho prý rok a půl). Což mi bylo jasný že není správně nakódované. Rádio sem tedy nakódoval a nyní vše funguje. Teď k problému :) Po chvíli kdy je rádio puštěné začně bláznit display (myslím ten na rádiu - maxidot nemám ). Vše hraje v pohodě jen display mám jak diskotéku - zobrazují se na něm všelijaké znaky, písmenka číslice apodobně....nemůže to mít souvislost s tím že jak dlouho nesvítilo tak se v něm usadil prach a teď to ruší? Všiml sem si když vypnu světla (tutíž i rádio zhasne ) tak to přestane....nebo to tedy ruší nějak světla? To by ale dělalo hned po spuštění rádia, ale to nedělalo :wallbash: Nenapadá někoho něco? Moc díky za jakýkoliv podnět páč už mi z toho hrábne ( před koupí symphony na kazety sem měl verzi na cd ale tam si zas moc nerozumělo s usb adaptérem - viz posledních pár příspěvků v tématu Aux pro symphony )

Editováno: , autor: Cholerik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim mam prozbu mam škoda fabia rok 2000 a nyní se do vozu davalo original radio symphony na kazetu drive tam bylo neoriginal radio problem mam v tom že me nesviti pocvicení radia když rosvítim světla nesviti me radio ,druhy dotaz jde nejak nastavi že po vypnuti kličku a zapnuti kličku radio se vypne a zapne nyní me to funguje tak že musim zapnou radio tlačitkem dekuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj. Koupil jsem si radio Skoda Symphony(na CD), zapojeni je spravne(kotrolovali to tri nezavisli servisaci), ale radio proste nesviti. Na foru jsem nasel, ze je treba nastavit kod 401, ale tim to udajne neni, ze kdyz sem dal radio z modelu 2002 do modelu 1999, tak se musi prehrat software. Nevite o tom nekdo neco? Nevite kde mi to udelaji a za kolik? Radio jinak hraje, CD funguje, i text na displeji je, jen to zelene podsviceni proste nesviti a podle puvodniho majitele svitilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, diky za odpoved. Jeden znamej tvrdi, ze tohle samotne nepomuze, ze je treba prehrat software radia. Staci podle tebe teda sehnat nekoho s VAGem, aby tam nastavil 401 a pude to? Pripominam ze mam Octavii r.v. 1998(facelift 99 - nova pristrojovka) a radio je z modelu 2002(Superb). Mockrat diky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak sem byl u technika s VAGem, ale k rádiu se nešlo připojit. Zkusil motor a ten šel, pak zkusil ještě nějakou centrální elektriku a ta šla. Je rádio špatně zapojený? Prostě hraje, text na displeji se zobrazuje, ale zelené podsvícení nejede. Vim už, že stačí zadat ten kód 00401 - i mi technik ukazoval kam ho má zadat(měl načtenej motor), ale k rádiu se nepřipojil, takže jde o špatné připojení rádia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak změna... Rádio se mi teď během jízdy vyplo a při následném zapnutí se rozsvítilo. Radost byla ale dočasná, protože po vypnutá motoru svítilo rádio dál. Po vysunutí jakbysmet a při zamčení auta taky. Ne displej, ale podsvícení čudlíků... I toto má na svědomí ten k-line(jaktože si toho technik nevšimnul/nebo mi chybí)? Díky moc za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...