Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Chápu to dobře že jsi si dal origo rádio Symphony MP3 OI do OI? Je to origo rádio s MP3 (má to na sobě natištěné).

Zkoušel jsi tam dát místo CD MP3 cédéčka o normální CD s hudbou?

No Changer - máš ho nakodované s měničem odkodovat.

To že jsi nepamatuje safe je tím že je špatně zapojené, podle mě mu chybí jedno +12, popřípadě can, ale nepamatuji si to přesně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tam bylo předtím neorigo rádio, tak tam nejspíš jsou zaměněny piny pro spínané a stálé plus.

 

MP3 Symphony je 100% CAN. Nevím jestli v té době se už dělaly O1 s comfort CAN.

 

Možná erudovanější odpovědi dostaneš pokud se budeš ptát v sekci týkající se Octávií.

Ta za svoji éru, po kterou se vyráběla, prodělala několik evolucí komfortní elektriky a tam Ti budou umět poradit lépe.. (Fabie dostala rovnou to "nejlepší" :) )

Rozhodně jsi dal do svého auta tak o 5 let novější rádio a Tvoje auto to nemusí, bez výměny některé kabeláže, pobrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím kluci,

jsem čerstvým a šťastným majitelem Fabie RS r.v. 2006. Na palubě mam Symphony co se do nich montoval, hraje krásně - ale právě když hraje. Moje Fabia je ještě trošku nižší a tužší než seriové RS. Kanálům a dírám se celkem úspěšně vyhýbám ale přičným nerovnostem to není kolikrát šance. Zde je právě problém, při přejezdu příčné nerovnosti se radio nejdříve na chvilku zaseklo - pak během okamžiku znovu rozehrálo a až dnes to vygradovalo do stavu že přestane hrát a zapne se až na další nerovnosti, při večerní cestě po tankdromu D1 už ani toto neplatilo. Radio samotné je zapnuté, svítí i CD se v něm točí jen nevychází z něj žádný zvuk jestě jsem se nedíval zda není něco jen uklepané ale chtěl jsem se zeptat zda někdo neměl podobné starosti? Ještě dodám že auto je původem z nemecka takže mělo další extra repro v platě a SUB v kufru, to je již pryč ale veškeré dráty v autě zůstali. Nikdy jsem nic podobného neviděl, tak jestli i toto může být faktor?

 

Díky za Váš čas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj chlapi,

 

mam symphony s CD z druhe ruky vcetne kodu do Fabie 1. Po zapojeni ho po me radio vyzaduje, na displeji je SAFE -> 1000 s mensi jednickou vlevo. At zadam co zadam (spravny nebo spatny kod), po potvrzeni (dlouhym stiskem sipky vpravo nebo dvojsipky vpravo) 3x zablika SAFE, v repro pipne a jsem zase na zacatku, tj. na displeji je 1000 s mensi jednickou vlevou. Netusite cim by to mohlo byt? Potrebuje to nejaky zasah v servisu, jako odkodovani nebo tak?

 

Diky za pripadne tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By být neměl, ale je jak se návodu dozvíš viz. strana 17:

 

Jestliže jste omylem zadali chybný kód, bliká na displeji indikace "SAFE".

Po několika vteřinách se opět objeví indikace "1000". Opakujte nyní zadání bezpečnostního kódu výše popsaným způsobem.
Byl-li nyní opět zadán a potvrzen chybný kód, přijímač se na dobu přibližně jedné hodiny zablokuje.
Po uplynutí přibližně jedné hodiny (přijímač musí zůstat v této době zapnut) můžete kód opět zadat výše popsaným způsobem.
Tento cyklus opakujte tak dlouho, dokud nebude zadán správný kód.
 
Takže je lepší číst návod, v servisu taky nemůžou vědět všechno :)
 
post-92056-0-79022300-1446557906_thumb.j
 
 
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma číslicema nevím, abych nekecal, ale myslím že jsem tam měl taky pořád jedničku. Měl jsem problém s kódem po výměně baterky, ale já ho neznal vůbec. Respektivě jsem myslel, že nebude potřeba když to rádio bylo v autě už od výroby a ono prd :) Takže jsem zajel do servisu, aby ho zjistili a hnedka mi to i rozjeli.

 

Já myslím, že to tvoje rádio už je v tom zablokovaným režimu a musí teda být cca hodinu zapnutý, aby to potom zase šlo i s dobrým kódem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

  ve své Fabii I. mám originál rádio symphony pro fabie na cd, nemám cd měnič a chci si dodělat aux vstup, chtěl bych se zeptat zda mi bude fungovat toto řešení http://www.conrad.cz/adapter-line-in-3-5-mm-jack-mini-iso.k378292, předem díky, popřípadě jestli máte jiné možnosti řešení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím,

 

mám problém s rádiem Sypmhony I. Problém je v tom, že po mě chce rádio po každém vypnutí klíčku bezpečnostní kód.

 

V rádiu jsou zapojené dva originální štekry, ale přesto je tam jeden volný drát a u toho nevím, kam ho zapojit( byl pravděpodobně připojený u neoriginálního rádia na "zesilovač" antény.

 

Může to neustálé zadávání bezp. kódu způsobovat nekorektní zapojení nebo je třeba rádio nějak spárovat s autem pomocí vagu? (Rádio je z jiné Fabie).

 

Předem se omlouvám, jestli zakládám duplicitní dotaz, ale v tak obsáhlém tématu jako je tohle jsem nenašel stejný dotaz. Předem díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...