Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

před 19 hodinami, Jarolin napsal:

Ahoj chlapi, chcel som sa spýtať či už sa niekto z Vás stretol s tým že po vypnutí auta a svetiel mu samotne autorádio začalo blikať ale tak pravidelne.. Potom som ho znova zápal a prestalo to ale neviem prečo sa to stalo či mi chce to radio niečo povedať alebo len jednoducho skrat...

No nevím jestli to nebude náhodou v návodu. Mě to taky bliká, a s rádiem nemám žádný problém, takže to na zkrat nevypadá. Spíš si myslím že to je něco jako kontrolní dioda ve dveřích řidiče, která po zamčení dveří bliká. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Mirek 835 napsal:

No ale měl také napsat,že bliká šipka z pravé strany červené! Ano to se dá v menu vypnout.

nie nejedná sa o červenú diodu... blikalo celé podsvietenie rádia zelené a nie len jedna časť ale celé rádio okrem dispeja 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim pani

Googlil som ale nedari sa mi najst kolko ohmov ma symphony

Nejak zacal chrcat pravy repro v predných dverach

tak som sa pustil do vymeny kupil radio repro a ked

som zistil kolko este potrebujem na interface a dalsie

vydaje tak som to vzdal ale repro by som chcel vymenit

Mam tieto https://www.nay.sk/jbl-gx600c-komponentne-repro-16-5-cm#product-params

zohnal som priamo od dodavatela za 55e tak by som ich nechcel menit

Dalo by sa to pripojit na origo symphony Octavia 1 vyrobena 2002

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Pánové, co jsem prodal dosluhující Octavii ročník 1997, a pořídil Octavii TourII z 2008, mám klid. V oktávce je autorádio Škoda Audience, se zobrazením parkovacích senzorů. A hlavně když odpojím baterii, tak nikam nic nepíšu, stačí otočit klíčkem v zapalování, a autorádio si načte kód z palubního počítače B)

 

audience.thumb.JPG.65a1f2a0eadd176407a48da6b8affe3a.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nevíme jak to vypadá pod knoflikem. Zkus to zalepit, nic víc asi nezmůžeš. A nebo to pak předělat na jinej vypínač/čudl z nějakýho elektra. A nebo to nejjednodušší, pokud se ti to s tím vypadlím knoflíkem podaří nějak spustit, tak si ho dej do kastliku u spolujezdce, a po vytažení klíčku ze zapalování, se ti rádio vypne/a naopak. Ale jak píšu nahoře, kvůli těmahle věcem, co na mé 1997 Octavii "odcházeli (a i závažnější), jsem se ji s radostí zbavil. 

Editováno: , autor: Anvil747
Doplnění textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 5 týdny později...

Zdravím, pořídila jsem si originální autorádio symphony do škoda fabia I, bohužel nefunguje tlačítko hlasitosti. Knoflík na mě vylétl, a zatím co jsem zjistila, tak je asi ulomená vnitřní oska na které ten knoflík drží. Vrátit tam už prostě nešel. Kamarád mi pomohl rozdělat rádio a rozmontovat rotační enkodér. Je někde možné stejný spínač ještě sehnat nebo budu ráda za každou radu. Koupili jsme nový rotační enkodér, ale nefunguje správně, není to přesně ten samý. Nebo kdyby měl někdo starý třeba i nefunkční rádio origo do škoda octavia nebo fabia, zda by šlo to tlačítko na hlasitost přendat ?

 

Děkuji předem za reakce na můj dotaz :-)

Ještě přidávám fotografii, ten šedý čudlík prostě nedrží v tom černém

tlačítko.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...