Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Zdravím
Dotaz ohledně propoje symphony -> cd měnič kabel si budu dělat ze zbytků co zbyly z vraku. 
Spároval jsem barvy které sedí ale zbyl mi hnědý vodič ze strany měniče . Mám tušení že to bude mínus pól jen bych potřeboval potvrdit či vyvrátit.

IMG_20200311_094906.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer
Mám takovou technickou ohledně Symphony v jedničkové fabii . vše zapojeno napajecí ISO je plně zapojený ale nejde mi podsvit.
Na pinu kde je podsvětlení se mi napětí objeví ale rádio je stále po tmě. Co se s tím dá dělat ? 
Předem díky M

IMG_20200318_163045.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to kdybych tak věděl ..

No asi tak jako diag mám modrý kabel z Číny zřejmě  VAG COM co byl j tomu pribaleny .

Hnu s tím přes tohle? Nebo musí rádio a někde nechat udělat extra ?
Z přebytku času jsem připojil diag a rádio se přihlásilo a dá se přes  "neregistrovaný" dodělat to podsvětlení nebo ne ?
Pokud ano tak jakou hodnotu kam zadat ?
Předem děkuji za případné reakce M

 

 

 

IMG_20200319_173718.jpg

IMG_20200319_173733.jpg

IMG_20200319_173826.jpg

Editováno: , autor: cechp
Rozšíření dotazu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, ve Fabii I mám radio skoda music system 411.

Jen se chci zeptat, predpokladam, ze je toto originalni radio. Tedy má napájení anteny po koaxu, nebo by melo byt za radie napajení nateny( nic tam není). Jak případně ověřím, změřím, že jenapájení anteny OK. Ve městě hraje dobře za jízdy jsou výpadky, a když jsem zajel dál mimo civilizaci, tak nejde ani poslouchat.

Případně, kde ještě co zkontrolovat. děkuji za případnou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mezi středním vývodem konektoru antény autorádia a kostrou by mělo být 12V. Pokud není, může být rádio špatně nakódované nebo vadné.  Buď rádio správně nakódovat  pomůže-li to, nebo pořídit tzv fantómové napájení. Např.:

https://www.ahifi.cz/antenni-napajec-phantom-iso-iso.html?gclid=EAIaIQobChMIg6Sjseey6QIVhKZ3Ch1CaQDnEAQYAiABEgJtTfD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

 

kámojda si kupovala FABKU I bez maxidotu, měla tam Symphony na CD, ale není nakódované.. Týpek dělá a prodává káry normálně na jméno, tak věřim, že to bude celkem legitimní. Dnes dorazí klíče na vyndání rádia. Trošku doufám, že bude čtyřmístný kod na něm někde tužkou. V papírech nic prý neměla. Na rádiu není ukázáno, že by se někdo snažil rádio nějak odkodovat x pokusy.

 

Zajímá mne, jestli rádio zprovozním ok, když nemám VAG kabel, jestli je nutné nějaké párování přes VAG.  Kolega v práci si kupoval si nějakou diagnostiku za 3k na VW koncern, ale neni to VAG a nevim, jestli by to nešlo i přes to.  Dá se zjistit přes nějaký sw? Podle VIN a sw z netu jsem zjistil kód na nastartování svého starého Twinga, když mi lehnul imobilizér u dálkového ovládání, tak třeba to bude easy i u té její Fabky. Na foru věnovaném Octě jsem našel jen nějaký obecný kód dekodér pro VW koncern.

 

Nerad bych se s tím jebal moc dlouho, ideálně přijel, vyndal, ofotil, nacvakal někam a byl hotov. Budu vděčný, na co se připravit... Slíbil jsem jí, že se na to mrknu, ať s tim nemusí někam do servisu, kam už chtěla a už mohla jet, ale já ji odradil, že jo...  Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Dobrý den, panstvo. Mám na vás takovou delikátní otázku, zdánlivě nesmyslnou, ale vše vysvětlím. Otázka zní: Co vše potřebuju, abych rozchodil multifunkční volant k Symphony mimo vůz Škoda? Multifunkci, rádio, kroužek pod volant a podvolantovou jednotku? Dalo by se to zprovoznit v takhle minimalistickem podání? O co mi jde? Rád bych multifunkční volant do Liazky - jeden z posledních modelů. Mám tam origo symphony, ale je nad hlavou. Rád bych dodělal ovládání na dosah. Nějaké nápady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zdravím, ve Fabii 1 mám originál rádio Symphony. Po výměně baterie se zakódovalo a po 2 špatných kódech se mi ukazuje 2 SAFE. Jak se toho zbavím, abych mohl zadat správný kód?

Rádio bylo zaplé cca 2 hodiny a zadání kódu to nenabídlo.

Děkuji za pomoc. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zdravím, nevíte někdo zda se dají koupit na SYMHPONY ty pružné plíšky na boku rádia co ho drží v palubce? Mám je ulámané. Nebo kdyby někdo měl toto rádio nefunkční a mohl by je postrádat, moc by mě to pomohlo.

 

20220530_201706.jpg

20220530_201719.jpg

Editováno: , autor: denitex
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím prosím vás měl bych dotaz koupil jsem si do Octavie rádio symphony s MP3 , vše funguje zapínání přes klíček , podsvícení taky jde stlumit , akorát když zapnu klíček zadám kód tak rádio hraje , vypnu klíček rádio se vypne  a zase se zakóduje , po zapnutí klíčku to po mně chce zase kód , neporadíte někdo kde je chyba ? Díky za odpověď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...