Přejít na obsah

Vibrace ve spojkovém pedálu


wyhryz

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.

Prosím o radu,koupil jsem ojetou Octavii Sedan 1.9tdi,81KW,rv 2001 a mám sní problém.

Ve spojkovém edálu aj v řadicí páce cítím vibrace.Je jedno jestli jedu jakoukoliv rychlostí nebo stojím na místě,

stále stejné vibrace.

Poradí někdo?

Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vibrace jsou stálé a stejného rytmusu(intervalu),není to sice hruza ale nedá se to nepřehlédnout.Známým co mají stejnou Octavku aj motor,to nedělá.Takže normální mi to nepřijde,Ikdyž mechanik ve Škodovce říkal že je to v pohodě a nic se neděje.Tak nevím.

A zase jeden známý má novou 3roky Octavii2 1.9tdi,66kw a mu to dělá to samé od novoty.Na garančce mu řekly že je to běžný jev.????Nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde na to co ti vlastně dělá. Tohle jsou nejčastější příčiny, ale s jistotou ti to poví někdo, kdo auto uvidí a určí co to je. Silenbloky nejsou akutní pokud ho nemáš utrženej, ale to by si určitě poznal ;) a setrvák by to chtělo řešit, aby ti neodcházelo něco dalšího (přenáší se to do převodovky,na kliku atd). Dej to někomu ať se ti na to podívá. Ty vibrace jsou ve stejné frekvenci při jízdě i při stání?

Editováno: , autor: lucky.jack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...