Přejít na obsah

demontáž žárovky obrysového světla


vlastik88

Doporučené příspěvky

hoj mám menší problém s výměnou pravé obrysového světla. Vůbec jí nemůžu dostat ven a výměnit, podle "manuálu" stačí zmáčkout pružné jazýčky a vytáhnout ale to se mi nějak nedaří, strašně málo místa a rukou se tak skoro ani nedostanu. prosím o radu jak jí vyměnit. předem děkuju za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Světlo musí ven, odšroubovat kryt zezadu jak jsou světla(mám xenon, nevím jesli je to jinak u halogenů) a pak ze strany vytáhnout žárovku. Jde to dost blbně, chce to nějaký kleště a vytáhnout to. Ta podkávačka je totiž u hlavních potkávacích světel a to je blbé. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

hoj mám menší problém s výměnou pravé obrysového světla. Vůbec jí nemůžu dostat ven a výměnit, podle "manuálu" stačí zmáčkout pružné jazýčky a vytáhnout ale to se mi nějak nedaří, strašně málo místa a rukou se tak skoro ani nedostanu. prosím o radu jak jí vyměnit. předem děkuju za rady

mal som rovnaky problem, rukou to jednoducho nepojde. treba zobrat klieste a vytiahnut, uvidis ako lahko to pojde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...