Přejít na obsah

Problem pri brzdeni ...


jeromme

Doporučené příspěvky

Zdravim, zkousel jsem tu hledat, ale nic podobneho jsem asi nenasel ... dnes rano jsem vyjel s autem, mam Fabii 1.4 44KW, najeto 120000 kdyz jsem dojel do prace, tak pri pomale jizde pri slapnuti na pedal brzy se ten o kousek propadl a ozval se takovy zvuk, jako kdyz neco o sebe drhne ... to dela jen pri velmi pomale jizde. Zkousel jsem za jizdy pri 100 prudce slapnout, zadny problem pri brzdeni jsem nezjistil. Setkal se uz nekdo s necim podobnym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Zdravím.

mám podobný problém, nechci zakládat nové téma a na svůj problém jsem nenašel odpověď tak to zkusím alespon takto.

Když se mi zahřejou brzdy tak cca po 10 km... rovinka, kopecek nahoru a dolu...

tak při dobržďování na semavory když více přišlápnu tak se mi (ozvese to skoro až ke konci) ozve nepříjemné hučení a rozvrní se celé auto. přijde mi pocitově že to vychází z pravého předního kola.

Měl jsem dole oboje kola a rozebrané brzdy...

Kotouče jsou v pohodě a brzdové destičky jsou ani né v půlce a nikde nejsou prohnuté ani zničené. Pokusili jsme se je lehce obrousit ale stejnak to dělá.

destičky mám měněné tak před dvouma rokama.

Nemáte náhodou někdo radu?

Díky mooooc.

Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tak mám stejný problém při dojíždění (semafor) a lehkém brždění ( při prudkém brždění se nic neozve ) se mě taky ozývá vrnivý zvuk a jde to cítit do volantu a prochází to celým autem .Kotouče nové ( dělalo to i při starých ) desky nové ,zadní bubny + tlumiče nové, pneu nové ,jedno přední ložisko vyměněno druhé je prý dobré,silenbloky nové ,čepy nové ,jediné co by přicházelo v úvahu a je jistě chyceno je vrchní uložení předního tlumiče ( po plném rejdu jde slyšet kovové klepnutí jak se vrátí pružina ) .Jak to nechám vyměnit tak napíšu jestli to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...