Přejít na obsah

Spotřeba 1.8T 110kw/132kw


hanysek33

Doporučené příspěvky

No já zkoušel Economy Run - TDI 81kW - 3,6 - ale trpěl jsem jak čert - běžně podle PP jezdím tak 5,5 - 6 když se chci svézt tak kolem 6,5 - kolega s 1,8T dlouhodobě 6,2-6,4 je to chlapík lehce po 50 - děláme si z něj prdel, aby mu nezalepil turbo pavouk pavučinou, když ho nepoužívá :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a zkoušel jsi někdy porovnat, o kolik později dojedeš, když v obci jedeš 50 oproti té 70.

já jen že při té padesátce má chodec dáááleko větší šanci na přežití (píšu to jen z toho titulu, že jsem otcem....jinak si opravdu jezdi jak chceš, já se taky rád projedu rychle, ale jen za podmínek, že rozhodně nikoho neohrozím, rozhodně ne v obci a vždy připoutaný)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a zkoušel jsi někdy porovnat, o kolik později dojedeš, když v obci jedeš 50 oproti té 70.

já jen že při té padesátce má chodec dáááleko větší šanci na přežití (píšu to jen z toho titulu, že jsem otcem....jinak si opravdu jezdi jak chceš, já se taky rád projedu rychle, ale jen za podmínek, že rozhodně nikoho neohrozím, rozhodně ne v obci a vždy připoutaný)

ne, to sem nikdy nezkousel. hlavne ja tyhle delsi trasy jezdim vetsinou vecer a to uz moc chodcu neni. samozrejme ze kdyz vidim nekoho na prechodu, zpozornim. v pripade, ze ti do cesty znenadani vlitne dite, nezachranis nic i kdyz pojedes 40.

btw, by me fakt zajimalo, jestli jezdis vzdycky striktne do tech 50 v obci. protoze on kazdej vzdycky povida, ale realita je pak trosku nekde jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj.....dobré informace.......každopadně každý máme svou volbu ale i s benzínem se dá jezdit rozumě....... :D:D

S prodejcem ve skodasalonu, co tam meli refrencku ORS ...tak prej jel i za snovych 6,1l. ..ale to prej jeli krokem :D jinak kdyz me svezl navecer po mistni okresce, tak pri hodne ostre jizde, gumy uz meli keci ..se ukazalo i 15,2L. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouhodoba 9,5, nejmene jsem s tim jel za 6,9 (s rodinou a tchyni - nejezdi tak rychle, nelep se mu za prdel, jezdis jak hovado se divim ze sis jeste nenamlatil hubu atp), kdyz tomu davam co to umi tak 16-18 (teda spis co umim ja, limit auta je podle me jeste o trochu vys, ale kdyz se mi rozblikaj kontrolky na palubovce tak mi to staci). Maximalni okamzitou jsem mel 84,5 pri dvojce, zkousel jsem, jestli to jede na zrychleni vic me a nebo tomu cervenymu Passatu TDi co stal vedle  :D

A? Jelo? :D

Jasně že jelo :-)

Fabia RS se nechytá ani náhodou a to je lehký auto. Známej má čipnutý TDi z 96KW na 130 nebo kolik to dělaj a taky se nechytnul, TDi má omezený rozsah otáček, zajímalo by mě porovnání s čipnutou 2.0TDi, novej Pašík bez chipu taky zůstal trocha pozadu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 1.6/75/102 a jezdim prumernou kolem 7,5, ale celkem ji sypu...

Kdyz jsem onehda jel jako sraz, ze jsem mel chut vystoupit a naliskat si sam, tak jsem tam mel 5,6, ale to bylo okreskami a s vetrem v zadech ;-)

Kdyz to zenu Brno-Praha prumerna 145 a povetsinou konstantnich 160-170, tak kolem 8,5-to neni zly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak moje turbinka 110 kw drive zvladala bezny provoz i do 7l/100km nicmene ted nejak vsimam ze 30 km a ctvrt nadrze v haji, pritom maxidot ukazuje ze prumer byl 11,5 spotreba na 100 km... ja mam fakt asi nejakou korejsou verzi auta, bo toto uz neni mozne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barte, gratulace k novému autu!!!!

Jinak co jsem si tak zjišťoval, nejlepší je CIMBU!!!!

Vim o dvouch motorech, ktery umi konkurence lip, oboje benzin ;)

Povidej prehanej !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas normal 1.8T 110kW? co sem videl na letisti tak normal 1.8T 4X4 prohrala s nacipovanou 1.9TDi 96kW...

Jasne ze nachcíplou, 150KW, 305Nm by motordesign

Tak to uz bych veril, mas graf z brzdy, zajimala by me ta krivka.

No to potom z octavek v TDi dostanes na prdel jedine od serizene ORSII ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakub

Mam Oct RS 190kW a když se dostanu pod 10l na 100km tak sem rád :D a to to jezdí pouze na natural 100 :smich:

190KW? Hm, tak to mas dobrý dělo, viděl jsem upravený 1.8T na 320 koní, ale tam nezůstal kámen na kameni a rovněž úprava motoru a věcí přilehlých (spojka, převodovka, turbo, výfuky, svody atp) stála těsně pod půl mega...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...